Ugodno zavaljen

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Mi muskarci najvise volimo kada nase drage devojke ( zene ) trpe odredjenu vrstu skromnog bola na ili po kolenima, kada se nalazimo u sledecim i udobnim polozajima, a sve sa ciljem da bi nam ugodile :
- Kada lezimo na krevetu ( lezimo opruzeni na ledjima )
- Kada lezimo na krevetu u polu lezecem polozaju ( ispod ledja i glave nam je jastuk, dva ili cebe )
- Kada sedimo na krevetu, ledjima oslonjenim o zid ili naslon od kreveta
- Kada sedimo na ivici kreveta
- Kada sedimo na patosu ili tepihu
- Kada sedimo na stolici u trpezariji
- Kada sedimo u fotelji u dnevnoj sobi
- Kada sedimo na stolici u kuhinji
- Kada sedimo na ivici kade
itd.....
Pitanje za zene : Kada oralnim sexom zadovoljavate vase muskarce, gde najcesce oderete kolena ?
 
Mi muskarci najvise volimo kada nase drage devojke ( zene ) trpe odredjenu vrstu skromnog bola na ili po kolenima, kada se nalazimo u sledecim i udobnim polozajima, a sve sa ciljem da bi nam ugodile :
- Kada lezimo na krevetu ( lezimo opruzeni na ledjima )
- Kada lezimo na krevetu u polu lezecem polozaju ( ispod ledja i glave nam je jastuk, dva ili cebe )
- Kada sedimo na krevetu, ledjima oslonjenim o zid ili naslon od kreveta
- Kada sedimo na ivici kreveta
- Kada sedimo na patosu ili tepihu
- Kada sedimo na stolici u trpezariji
- Kada sedimo u fotelji u dnevnoj sobi
- Kada sedimo na stolici u kuhinji
- Kada sedimo na ivici kade
itd.....
Pitanje za zene : Kada oralnim sexom zadovoljavate vase muskarce, gde najcesce oderete kolena ?

A sta mislis da promenis polozaj, pa da npr. stojis, da bi sacuvao njena kolenca?
 
Znas sta, razmisljam kako mozes da oderes kolena dok pusis i nikako mi ne ide u glavu....
Nema sanse.... Jedino je moguce da stavis devojku ispred sebe na neki grub tepih i da je otpozdi j.....
pa da joj se tako oderu, ovako nema sanse... Realno gledano, nije glupa da odere kolena kad moze lepo da se namesti
 
Znas sta, razmisljam kako mozes da oderes kolena dok pusis i nikako mi ne ide u glavu....
Nema sanse.... Jedino je moguce da stavis devojku ispred sebe na neki grub tepih i da je otpozdi j.....
pa da joj se tako oderu, ovako nema sanse... Realno gledano, nije glupa da odere kolena kad moze lepo da se namesti

recimo ako pozelim da mi radi oral celu noc na svim pogodnim lokacijama za dranje kolena, a sto se tice guzenja, to se podrazumeva jer ih ja jos vise razderem
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top