Otvaranje free sex slobodne trzisne zone u Batajnici

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Kazu da je mnogo bolje kanalisati prostituciju nego pustiti je da divlja....
I zdravije je i ekonomski bolje....

E da ne bi imali crvene fenjere po svakom gradu, i da nam ne bi preslo u naviku da se .urvama daje posao kao zahvalnost i tako se favorizuju i one druge zene se primoravaju na nizak moral....

Znaci i jare i pare....
E onda sledi da treba da postoji jedna jedina liberalizovana zona za sex usluge, i batajnica ima dosta predispozicija da to bude...
Trenutno nema pritiska za naseljavanjem tog dela, ima dosta zainteresovanih iz okoline, ima prostora za razvoj....ima ili moze da ima dobar saobracajni link....

Ako se dozvoli da nasi politicari o tome mozgaju , to nece da se desi ni dobro po narod ni sve dok neko iz amerike ne aminuje i naredi ....
 
Koje jadne zene?!?
I ja bih iznajmljivao svog Haralampija na sat u fazonu lezi na ledja i posluzi se, samo niko nece.
A tek izracunaj koliko placas kada se "zaljubis"! Izlazak, vecera, jerotije (ako nisi prevozan), prazna gajba, ...i onda ona kaze "izvini, nesto me boli glava veceras..."...
Lepo platis, Bogu bozije, caru carevo i mirna Backa (Isidora je na odmoru pa nece moci da komentarise backu mirnocu).
Eto tako.
 
kakva batajnica, kakvi bakraci

onolike kasarne, sa vrlo malo vojske, a zvrje prazne, plus popodne salju vojnike kuci

npr ona ogromna na vozdovcu. ubilo se za to. vojska okolo drzi strazu, postoji orgomna povrsina za parkiranje unutar kruga, objekata - ihaj ne zna im se broj, soba mali milion.
moze i bar, moze i kazino , moze i basta , moze sve u isto vreme, anajbolje od svega sve je daleko od ociju javnosti, zaklonjeno.

i najbolje od svega pala bi neka crkavica i za budzet, lapo-lapo

*autorstvo ove ideje ne zadrzavam, slobodno je sprovedite u delo, samo da ovi ne naprave poslovnostambeneobjekte
 
Ja sam za to da se prostitucija lepo legalizuje.
Ionako nam fali love u budzetu.
Porez od domaćice plus PDV i fiskalni i pokrpismo se.
Jedini problem je ako fiskalni zaboraviš u dzepu, pa nađe ona koja netreba da nađe.
A opet i to nije loše.
Takse za razvod su 34.000 ......
otkud znas?radis u sudu?

i ja sam za to da se prostitucija legalizuje:brus:
 

Back
Top