A zasto neki frajeri.....

Cekajte ljudi, to se stvarno desava? Auuuu, po ovde moze covek svasta da cuje.

Kada malo bolje razmislim zasto da pita samo za pusenje? Ok je to, ako devojka to zna da radi onda je super, ali zasto ne traziti ful program? Nisu mi jasni... Mozda racunaju, veca je sansa da ovo prodje nego da pitaju za sex odmah. Bezveze. Mada, hoce ljudi se ogrebu za snosku... Sta da rade.
 
Ima dosta tipova koji kad se smuvaju s nekom kazu joj da hoce samo da mu
ona popushi, dakle nece nista drugo, sex ne! :eek: kazu ili to ili nista,
e sad mnoge pristanu po principu daj sta das...:roll:

Zanima me u cemu je tu fora? zasto neki frajeri hoce samo da mu se odradi oral? :think::)

Zato sto postoje neki ljudi kojima taj nacin hmmmm seksualnog dozivljaja pruza najvise zadovoljstva.
 
Poslednja izmena:
Ima dosta tipova koji kad se smuvaju s nekom kazu joj da hoce samo da mu
ona popushi, dakle nece nista drugo, sex ne! :eek: kazu ili to ili nista,
e sad mnoge pristanu po principu daj sta das...:roll:

Zanima me u cemu je tu fora? zasto neki frajeri hoce samo da mu se odradi oral? :think::)

Možda im te devojke ne odgovaraju... smatraju ih za fufice ili tako nešto... prljave...
Pa misle aj samo to... tu ne mogu dobiti polnu bolest...
 
ma kazem ja da bi izgleda vi najbolje sami sebi popusili :hahaha:

Pa naravno da bi to bilo najbolje - direktna povratna sprega - samo ne znam zasto ti je to smesno. Zene kazu da ih vestije oralno zadovoljavaju zene, no muskarci...

Dobro, popushila sam lekciju :rumenko:

Nije bila lekcija.

A šta bi ti naprimer?
Hoćeš neku koja profesionalno puši a da nije prejahala pola grada?
E pa ne može... i jare i pare...

I da, koliko njih je tebi pušilo kad si uspeo da kažeš generalno?

Zasto imas to ugradjeno u glavi da neko mora da "prejashe pola grada" da bi nesto u sexu vesto radio/la?

Ovo sto sam rekao "generalno" nema bash veze sa mnom i mojim "brojem", naime - verovala ili ne i mi muskarci komuniciramo, tako da se pozivam na prepricano...

Da zakljucim - ne moras da imas taj odbrambeni stav - ima zena koje su veste, a nemaju veliki broj "jahaca".
 
Ima dosta tipova koji kad se smuvaju s nekom kazu joj da hoce samo da mu
ona popushi, dakle nece nista drugo, sex ne! :eek: kazu ili to ili nista,
e sad mnoge pristanu po principu daj sta das...:roll:

Zanima me u cemu je tu fora? zasto neki frajeri hoce samo da mu se odradi oral? :think::)

Pa mozda decko sumnja u njeno zdravstveno stanje?Mozda riba nije neka higijenicarka...mozda on konta da je s ko zna kim,koliko njih bila pa da se osiguraju da dobiju svrsh al bez umakanja u polje gljiva i bakterija z:mrgreen: Boze kako volim da budem romanticna!
 

Back
Top