Како направити детету маску за маскенбал

Zavisi je l' musko ili zensko dete??U svakom slucaju uzmes neko staro odelo malo ih nasminkas i nek budu Cigani.
Ako bas moras da sijes daj nekom drugom,nekreativna mamo:mrgreen:

Bolje da se ne maskira pa nek bude beli čovek... Srbin :roll:
Nek on bude deda mraz, a ti budi vila... sve rekvizite možeš da kupiš kod Kineza ili u onim ''sve za...'' radnjama :)
 
Одеш у неку од фирми које праве костиме и маске, наручиш, платиш, узмеш, готово
Маскенбал у Београду нпр има на нету
Ја сама да шијем ха ха добар виц:hahaha:

А ја баш не капирам у чему је фазон са готовим костимима.:confused:
Дођу ти на маскенбал 4 конфекцијска бетмена, 6 конфекцијских вештица, 5 конфекцијских вила и 3 конфекцијска медведа....:confused:

Ја сам увек волела да будем креативна! :D

Једном сам од чаршава направила (ручно, пошто ми се машина покварила) костим зека-Пеге (са црвеним туфнама), једном сам од приручним ствари нашивањем украсних трака за јелку направила костим виле (и капу и чаробни штапић), биле су још и Пипи Дуге Чарапе, вештице, Циганке, једном су биле јагода и крушка (:lol:), вампири, индијанке...

Јако ми се допала идеја коју сам видела, али нисам применила: узмеш двадесетак обичних плавих или љубичастих балона, надуваш их и окачиш на дете да изгледа као грозд, а за главу му закачиш петељку и лист од картона.:) Јефтино је и јако ефектно изгледа! ;):D
 
А ја баш не капирам у чему је фазон са готовим костимима.:confused:
Дођу ти на маскенбал 4 конфекцијска бетмена, 6 конфекцијских вештица, 5 конфекцијских вила и 3 конфекцијска медведа....:confused:

Ја сам увек волела да будем креативна! :D

Недостатак времена, а ти им даш идеју шта да ти сашију
Ето ти креативност, само је други одради
Шта ти није јасно?
 
Није моја идеја, али можда је вредна пажње.
Кутију картонску обложити тапетом која изгледа као цигле (или исцртати слично).
Доњи део кутије се пробије и дете уђе унутра. Нагаравиш му лице, ставиш му црну капицу и можда додаш четку за флаше, ето ти оџачар у димњаку! (Или димничар у оџаку :) )
Кутија му се може каишићима закачити на рамена, да не спада.
Маска је врло ефектна.

Моји су синови били роботи (маска од кутија обложена фолијом), мумије (тоалет папир), Цигани,морнари,гусари,шеици...
Нисам баш имала идеје за неке нове маске, али сам им увек све правила сама.
 
Ne bih da idem u offtopic ali iz toga sta moderni ljudi smatraju kreativnoscu proistice sintagma moderna kreativnost koju kritikujem!!
QUOTE]

Kakve veze ima to sto moderni ljudi smatraju kreativnoscu sa ‘modernom kreativnoscu‘?
Kako li si samo ovo povezala?
Dokle cete da izvodite zakljucke iz potpuno nelogicno povezanih stvari????:dash:
 
А ја баш не капирам у чему је фазон са готовим костимима.:confused:
Дођу ти на маскенбал 4 конфекцијска бетмена, 6 конфекцијских вештица, 5 конфекцијских вила и 3 конфекцијска медведа....:confused:

Ја сам увек волела да будем креативна! :D

Једном сам од чаршава направила (ручно, пошто ми се машина покварила) костим зека-Пеге (са црвеним туфнама), једном сам од приручним ствари нашивањем украсних трака за јелку направила костим виле (и капу и чаробни штапић), биле су још и Пипи Дуге Чарапе, вештице, Циганке, једном су биле јагода и крушка (:lol:), вампири, индијанке...

Јако ми се допала идеја коју сам видела, али нисам применила: узмеш двадесетак обичних плавих или љубичастих балона, надуваш их и окачиш на дете да изгледа као грозд, а за главу му закачиш петељку и лист од картона.:) Јефтино је и јако ефектно изгледа! ;):D

Ovo sa balonima mi se bas svidja ..samo mogu zamisliti jadno dete kako su mu zlocesti vrsnjaci "izbusili" kostim:(
 
Јако ми се допала идеја коју сам видела, али нисам применила: узмеш двадесетак обичних плавих или љубичастих балона, надуваш их и окачиш на дете да изгледа као грозд, а за главу му закачиш петељку и лист од картона.:) Јефтино је и јако ефектно изгледа! ;):D

Ideja je fenomenalna!!! :klap: samo ja mislim da ima jedan mali problemcic... :think: ipak je to Maskenbal na ledu, sto znaci ako ga neko gurne ili slucajno padne na led odeeee cela maska :rida:
 

Back
Top