Kad dodje "maca na vratanca"

Poruka
16.125
Evo jedne malo zanimljive i drugacije teme :lol:


Sigurno se svima od vas desilo da vam se vrati bivsa i zaboravljena ljubav trazeci od vas oprostaj,... a povredila vas je,..
.
Koju taktiku koristite?

Ako vam je stalo do te osobe,..da li letite u zagrljaj ili malo zastanete pa se setite koliko ste patili zbog toga sto vas je ta osoba ostavila?

Koja su vasa iskustva? Da li proradi onaj inat u vama pa sad namerno necete da se pomirite sa tom osobom da pati malo kao i vi sto ste patili ili....?
 
Evo jedne malo zanimljive i drugacije teme :lol:


Sigurno se svima od vas desilo da vam se vrati bivsa i zaboravljena ljubav trazeci od vas oprostaj,... a povredila vas je,..
.
Koju taktiku koristite?

Ako vam je stalo do te osobe,..da li letite u zagrljaj ili malo zastanete pa se setite koliko ste patili zbog toga sto vas je ta osoba ostavila?

Koja su vasa iskustva? Da li proradi onaj inat u vama pa sad namerno necete da se pomirite sa tom osobom da pati malo kao i vi sto ste patili ili....?

mene je vecina devojaka dozivljavala kao kres semu,tako da i ako bi se ta situacija desila pitanje bi vise bilo formulisano u fazonu "kada ces da svratis na kafu"....ali ne zalim se....mrzim ozbiljnost :rotf::rotf::rotf:
 
Ne verujem da bi bilo zgoreg da si malo duže razmišljala, Samanta, i da si pre donošenja zaključka da stvarno želi da se vrati tebi, a ne samo tvojim bliznakinjama i ribici, uzela u obzir i njegovu prepredenost.

Pogledaj kakve samo lepotice nosiš ispod te majičice, šećeru. Svako bi im se vratio. :heart:
 
Evo jedne malo zanimljive i drugacije teme :lol:


Sigurno se svima od vas desilo da vam se vrati bivsa i zaboravljena ljubav trazeci od vas oprostaj,... a povredila vas je,..
.
Koju taktiku koristite?

Ako vam je stalo do te osobe,..da li letite u zagrljaj ili malo zastanete pa se setite koliko ste patili zbog toga sto vas je ta osoba ostavila?

Koja su vasa iskustva? Da li proradi onaj inat u vama pa sad namerno necete da se pomirite sa tom osobom da pati malo kao i vi sto ste patili ili....?

jeste..tako je..!!! Desilo se

Kemal Malovčić lepo kaže : :D

Ne ljuti se sto sam opet došo
i šta tražim ja na pragu tvom
Dosao sam želim da te vidim
da ispunim želju srcu svom

Još te volim, zašto da se stidim
Dosao sam samo da te vidim


Čovek priznaje i molim lepo....

 
Evo jedne malo zanimljive i drugacije teme :lol:


Sigurno se svima od vas desilo da vam se vrati bivsa i zaboravljena ljubav trazeci od vas oprostaj,... a povredila vas je,..
.
Koju taktiku koristite?

Ako vam je stalo do te osobe,..da li letite u zagrljaj ili malo zastanete pa se setite koliko ste patili zbog toga sto vas je ta osoba ostavila?

Koja su vasa iskustva? Da li proradi onaj inat u vama pa sad namerno necete da se pomirite sa tom osobom da pati malo kao i vi sto ste patili ili....?

Oprostio radio osvete.
 
Volim kada mi tako dodju....
Nista sladje...
Ali,sve zavisi.Ako imam nameru da se pomirim(a to je vrlo retko)onda ne padam na prvu loptu.
Ne kazem da sam osvetnik,ali trudim se da pokazem svakom da nisam ni malo naivna niti glupa(sto je,istina:-)
Sve mora ispocetka...da se trudi i pokaze.
Jedini izuzetak koga sam prihvatila oberucke je moj bivsi muz.Ali ni on nije prosao glatko.
Sto jes,jes....pokazao se.
Skorpijica sam ja....
 
Opusteno pogresno sam se izrazio zato si tako shvatio ;)
Nije zlo u tom smislu mislim jeste lose ali ne na tako bizaran nacin kako si mogu samo da predpostavim ti pomislio ali da je zlo nesto lose lose je razumes me nismo vise zajedno posle svega sto smo preziveli i to nije dobro ako mene pitas ni po jednom pitanju ali sta cu i dalje idem napred i jedino sto mi daje taj podstrek je moj stalni optimizam i osmeh na licu koji nisam skinuo ni pre nekoliko nedelja kada sam bio na OGTT i popio najodvratniju stvar u mom zivotu :lol:
 
Volim kada mi tako dodju....
Nista sladje...
Ali,sve zavisi.Ako imam nameru da se pomirim(a to je vrlo retko)onda ne padam na prvu loptu.
Ne kazem da sam osvetnik,ali trudim se da pokazem svakom da nisam ni malo naivna niti glupa(sto je,istina:-)
Sve mora ispocetka...da se trudi i pokaze.
Jedini izuzetak koga sam prihvatila oberucke je moj bivsi muz.Ali ni on nije prosao glatko.
Sto jes,jes....pokazao se.
Skorpijica sam ja....

Hmm vidis ,..tu se slazem... i mislim da imam odgovor na ovo moje pitanje ;)
 
Jedan od bivsih je dosao 'na vratanca', ali nisam ga pustila unutra....Ipak bitno je koliko je vremena proslo, sta se u medjuvremenu izdesavalo...U mom slucaju bilo je kasno za nas...Prestala sam da ga volim, mozda je bol ubila ljubav, imala sam novog decka s kojim sam se relativno dobro slagala u to vreme i nije mi padalo na pamet da se pomirim s bivsim, cak mi je bilo sasvim nebulozno sto je trazio da mu se vratim....
Zavisi i od toga sta je dovelo do raskida?!
 

Back
Top