Uskoro raspad SAD-a i novi rasni rat:severa i juga

confederate-1.jpg
:D
 
Poslednja izmena:
Amerikanci strahuju da bi se istorija mogla ponoviti.
http://www.dw-world.de/dw/article/0,2144,3814299,00.html
I danas mnogi Amerikanci vjeruju u teoriju zavjere. 20. januara novi američki predsjednik će biti Barak Obama (Barack Obama) koji je već tokom izborne kampanje slavljen kao „crni Kenedi“. Američki reper pod imenom „50Sent“ (50Cent) kaže: „Vjerujem da Amerika nije spremna za jednog crnog predsjednika, mislim da bi ga mogli ubiti.“

No na svu sreću do sada su takve prijetnje dolazile samo od amatera koji su već uhapšeni.

Daniel Kovart (Daniel Cowart) je optužen kao mogući atentator na ObamuBildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Daniel Kovart (Daniel Cowart) je optužen kao mogući atentator na Obamu

Nema zvaničnih informacija o nekim ozbiljnim planovima o ubistvu. Obamin stranački prijatelj senator Dik Darben kaže: „To je tužna stvarnost da neki ljudi mrze Obamu samo na osnovu njegovog afro-američkog porijekla.“

Obamu zbog toga čuvaju kao predsjednika još od proljeća prošle godine. Sam Obama o tome kaže: „Moji čuvari, snažni mladići iz Tajnog servisa neprestano paze na mene. Ali ja mislim da neću o tome trajno razmišljati.“
Obama - "Crni Kenedi" | Politika | Deutsche Welle | 24.11.2008

Carsten Schmiester
Ovaj puta je amerika podjeljena na dva tabora a možda i tri zato što na Aljaski je stranka za nezavisnost osvojila večinu na posljednim izborima.Obama je u opasnosti ne samo da izgubi državu koja ga je izabrala nego da izgubi život za svoje političke ideal.
 
Britanske kladionice šokirane brojnim okladama na atentat na Obamu

http://www.slobodnadalmacija.hr/Sce...Type/ArticleView/articleId/29300/Default.aspx
Vodeći britanski kladioničar u subotu je objavio kako odbija oklade o eventualnom ubojstvu budućeg američkog predsjednika Baracka Obame.

Kladionice William Hill objavile su da su primile više od stotinu zahtjeva za klađenjem o tome hoće li biti atentata na Obamu ili ne, ali da tvrtka nije za njih zainteresirana, objavili su britanski mediji.

- Ne mogu zamisliti zašto bi ijedan ugledan kladioničar uopće i pomislio da primi takvu okladu, niti zašto bi se ijedan klijent želio o tome kladiti - rekao je glasnogovornik Williama Hilla Graham Sharpe.

Sharpe je dodao da takve oklade nisu zabranjene, ali "čak i kladioničari katkad imaju moralnih obzira".

Samo nekoliko dana prije Obamina izbora, američki savezni objavili su da su spriječili plan dvojice simpatizera nacizma da ubiju 47-godišnjega Obamu.

Daniel Cowart (20) iz Tennesseeja i Paul Schlesselman (18) iz Arkansasa, obojica bijeli rasisti, osumnjičeni su za planiranje odrubljivanja glave četrnaestorici crnih Amerikanaca i ubojstvo još njih 88. Na kraju tog ubilačkog pohoda, htjeli su ubiti i Obamu, objavili su savezni policajci.copy paste i koment:Rastu ulozi na atentat,a to nije dobro za Obamu.
 
TEXAS do KANADE !

preko Oklahome, Kanzasa i Nebraske... Teksashke zemlje su svuda gdje su Teksashki teksashani !

confederate-flag-screensave.jpg

U svojim istorijskim granicama, al' bez zezanja !

Sad da su ostali pametni ., ko sto nisu , pa da svakom prilikom govor o Texasu kao o posebnoj drzavi .
Kao ..ono , izvinte , jeste li vi iz SAD , ili nasuprot tome iz Texasa . To se ovde, kod nas radi svaki cas .
 

Back
Top