Садашњи режим забранио штампање "Таблоида"!

Parsifal

Aktivan član
Poruka
1.008
Сећате ли се Милована Бркића?

Јесте, то је онај Милован, који није имао длаке на језику ни за кога, и који је претрпео најгоре батинање и приватни затвор од стране Милошевића. Е управо том и таквом Миловану, овај режим је забранио да штампа свој часопис. У ствари нису му званично забранили часопис, већ он не излази зато што ниједна штампарија неће (читај: - не сме, јер им је "саветовано" да то не раде) да му одштампа часопис.

Разлог се крије у томе, зато што се скоро сваки чланак Таблоида може искористити као основа, за подизање кривичне оптужнице против садашњих политичара.

http://www.*******************/srp/index.php
 
Malo je preterano reći da je sve što piše istina,ali dobar deo stvari iz ''Tabloida'' koje itekako ''truju'' mozak može da natera na razmišljanje onog ko hoće da misli.
Bolje bi bilo da se štampa.Ovako svaki prevarant i šljam koji ima moć i novac može da priča kako je pošteno ''zaradio'' u Srbiji milione evra,a pošto je zakon sam za sebe nema nikog da ga kazni.
 
Баш интересантно, а ја сам мислио да га људи готиве. Јер чињеница је да Милован људе не дели на припаднике ове или оне странке, наше и њихове, већ само на оне који више и на оне који мање, пљачкају овај народ. И уместо да му се додели национална пензија и нека медаљица за грађанску храброст, многи би били пресрећни да Милован никада није ни видео папир и оловку.

Ваљда сматрају да његови - и текстови осталих новинара из "Таблоида", каљају величанствену слику коју имају о себи.
 
Poslednja izmena:
Баш интересантно, а ја сам мислио да га људи готиве. Јер чињеница је да Милован људе не дели на припаднике ове или оне странке, наше и њихове, већ само на оне који више и на оне који мање, пљачкају овај народ. И уместо да му се додели национална пензија и нека медаљица за грађанску храброст, многи би били пресрећни да Милован никада није ни видео папир и оловку.

Ваљда им његово - и писање осталих новинара из "Таблоида", каља величанствену слику коју имају о себи.
Znaš kako?Oni koji kradu uvek će pokušati da začepe usta onima koji pričaju o tome.
A oni koji nemaju m*da će isto da zatvore uši i da dozvole da ih kradu.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
misoni
Znaš kako?Oni koji kradu uvek će pokušati da začepe usta onima koji pričaju o tome.
A oni koji nemaju m*da će isto da zatvore uši i da dozvole da ih kradu.
Па јесте, то је нажалост тако.

Знаш, када те неко баци у блато и држи у њему, јесте нешто што понекад мора да се истрпи, јер знаш да ће проћи. Али када сам препознаш блато као своју природну средину, и не сматраш да у њему има ичега лошег, онда је то трагедија.

Или што би рекао један мој бивши комшија, који је робијао због ИБ-а пуну робију, јер није хтео да "ревидира" - да се одрекне својих уверења:

"На дно и други гурнути те могу,
али на дно дна, сам спусташ ногу".
 
Сећате ли се Милована Бркића?

Јесте, то је онај Милован, који није имао длаке на језику ни за кога, и који је претрпео најгоре батинање и приватни затвор од стране Милошевића. Е управо том и таквом Миловану, овај режим је забранио да штампа свој часопис. У ствари нису му званично забранили часопис, већ он не излази зато што ниједна штампарија неће (читај: - не сме, јер им је "саветовано" да то не раде) да му одштампа часопис.

Разлог се крије у томе, зато што се скоро сваки чланак Таблоида може искористити као основа, за подизање кривичне оптужнице против садашњих политичара.

http://www.*******************/srp/index.php

ma mora da se vlast tresla od straha od uticaja koji je doticni toaletoid imao na donji sloj donjeg lumpen projetarijata
 
Svake novine koje pišu o lopovluku i kriminalu vlasti su dobrodošle i to zato što smo se uverili,pogotovo u zadnja dva meseca da je to istina.

To smeće nazivaš novinama?
Jesi ih redovno čitao?:mrgreen:

Više lopovluka je objavljeno u press-u i blicu, uposlednjih mesec dana (i to ozbiljnih lopovluka) nego u tom smeću od kad postoji.

Ako si to čitao još si jadniji:mrgreen:
 
To smeće nazivaš novinama?
Jesi ih redovno čitao?:mrgreen:

Više lopovluka je objavljeno u press-u i blicu, uposlednjih mesec dana (i to ozbiljnih lopovluka) nego u tom smeću od kad postoji.

Ako si to čitao još si jadniji:mrgreen:
Pa da,podmećeš ko i ovi što su na vlasti?:mrgreen:
Lepo bi bilo da kažeš da imaš koristi od sadašnje vlasti i da zato braniš lopovluk.A što se tiče novina nikad mi neće biti jasno što se uvek bune licemeri koji kažu da ih ne čitaju...:hahaha:
Ustvari jasno mi je...zato što i oni kradu na nekom nižem nivou pa se plaše da se piramida ne sruši.:lol:
 
Pa da,podmećeš ko i ovi što su na vlasti?:mrgreen:
Lepo bi bilo da kažeš da imaš koristi od sadašnje vlasti i da zato braniš lopovluk.A što se tiče novina nikad mi neće biti jasno što se uvek bune licemeri koji kažu da ih ne čitaju...:hahaha:
Ustvari jasno mi je...zato što i oni kradu na nekom nižem nivou pa se plaše da se piramida ne sruši.:lol:

Aha, svi ti podmećemo i krademo te.
Ti si pametan i sposoban, ali ne možeš da dodješ do izražaja zbog nas lopova oko tebe.
Zato si očajan.
Ne daj se!:mrgreen:
 
Pa da,podmećeš ko i ovi što su na vlasti?:mrgreen:
Lepo bi bilo da kažeš da imaš koristi od sadašnje vlasti i da zato braniš lopovluk.A što se tiče novina nikad mi neće biti jasno što se uvek bune licemeri koji kažu da ih ne čitaju...:hahaha:
Ustvari jasno mi je...zato što i oni kradu na nekom nižem nivou pa se plaše da se piramida ne sruši.:lol:
Čoveče, šokovi!
 
Sve si pogodio.Samo nisi rekao zašto ne treba da postoji bilo koji list koji ima kupce,a ono što piše se ne kosi sa zakonom?:P

Thumb_0504fonet.jpg

Pitaj babu. Ni ono što ona priča ne kosi se sa zakonom, ali to ne znači da nije smeće.
 

Back
Top