Nov cenovnik

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.207
nvoipaketiyx0.jpg


transformacijapu6.jpg


Nisam njihov korisnik pa mi nije bas najjasnije ovo oko cena.
 
Hahahah!!! E najbolja im je ova fora izmedju Start i Prime1.....razlike 400 dinara da bi dobio jos jednu mail adresu i jos malo veci inbox. Pa to mozda samo za nekoga kome to treba za firmu mada taj ce uzeti onaj jos jaci paket a obican korisnik koji ce mu k-urac dve mejl adrese i da za to placa jos 400 kinti kad lepo ima gmail ili sl . Ja ne koristim ni ovu jednu sto imam preko adsl tj sluzi mi samo da dobijam mejlove od provajdera a i to se s etim da prekontrolisem jednom u mesec dana.
 
Imaju jis jacu foru...ne mozes na njihov forum da se registrujes ukoliko nemas e-mail sa njihove kablovske tj da bi mogao da se registrujes na forum moras da imas pored njihove bedne kablovske televizije i njohov bedan internet.
Inace od novaka krecem da cimam po zgradi preko kucnog saveta da se odjebe ova kablovska i da se dovede drugi provajder za sada sa vecinom ljudi sa kojima sa pricao svi su za. Definitivno najgora kablovska u Srbiji trenutno.
 
Upravo sam u prodaji saznao da korisnike personal 256 nisu mogli da uklope ni u jednu grupu pa su malo ostavili vremena da se odlucimo za neki od novih paketa.
Pre 5 meseci ministarstvo Srbije je najavilo trend dupllranja brzine protoka interneta jer se uveliko ispostavilo da ne samo da zaostajemo za Evropom i svetom vec su cene interneta ovde skuplje nego u Nemackoj sto je apsurdno (kao i cene mnogih drugih stvari, realno), ali internet je civilizacijski progres pa mu se znatno vise daje na znacaju.
I dok su brzine internet protoka duplirane kod svih internet provajdera mi jos uvek cekamo. Onda jedno veliko iznenadjenje!
Manipulativno je iskoriscen trenutak da se brzine dosita povecaju ali i CENE. Ukidanjem nekih paketa i formiranjem novih ali sa vecim cenama od postojecih iz predhodnog seta paketa.
Nije problem novac. Problem je kvalitet koji se placa kao i tako perfidno potkradanje korisnika. Ako su hteli poskupljenje zasto to onda nisu i rekli nego stvaraju iluziju kako kako nam cine uslugu i prave veliki korak a ustvari taj korak je beznacajan i skuplji.
"Nismo znali gde da vas umetnemo pa smo ostavili neko vreme da odlucite koji cete od novih paketa"- reci lica iz prodaje.U prevodu, nismo znali kako da vas ucenimo pa smo ostavili da vi sami odlucite koja od ucenjivackih opcija odgovara.
Tako to radi Vektor kad ima monopol nad teritorijom pa nema mogucnosti prelaska na drugi kablovski. A da nisu zamenili teritoriju sa SBB verovatno bi i nestali-ugasili se.
Lopovluk
 
Ponovo su digli cene zbog evra a prosle godine su digli kad je evro doso na 88 pa ako sad evro padne na 75 pa se ponovo digne.Znajte oni ce opet da dignu cenu.Tako nam i treba kad smo svi .....
 
Pa ja sam kontaktirao SBB o mogucnosti uvodjenja njihove kablovske i prvo su rekli da nemaju instalacije u tom kraju ali sam posle dobio i mejl u kome kazu da uzimaju u razmatranje to i da postoji verovatnoca da ce da odluce da se sire tu...a to je oko Sava Centar i okolina.....
 

Back
Top