Ciga nece menjati politiku prema Srbiji

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Ambasador SAD Kameron Manter izjavio je da se američka politika prema Srbiji i regionu neće promeniti nakon što Barak Obama preuzme dužnost.

Manter je novinarima nakon sastanka Američke privredne komore u Srbiji kazao da je to uverenje dobio u razgovoru sa predstavnicima Obaminog tima u Vašingtonu prošle sedmice.

„Posvećeni smo napretku i intergracijama zemalja regiona i Srbije”, kazao je Manter, koji je istakao da je značajno da se Srbija integriše u region i u Evropsku uniju.

Na pitanje šta misli o energetskom sporazumu Srbije sa Rusijom, on je kazao da bi Srbija trebalo da ima dobre odnose sa Rusijom, kao i sa Sjedinjenim Američkim Državama i EU i dodao da lideri Srbije treba da odluče kako će da izgleda taj odnos. (Beta)
 
Chime ce moci Rusi da odgovore kad Ukrajina udje u NATO, postave antiraketni shtit u Poljskoj i americhke krstarice pochnu da tuku Moskvu krstarecim raketama iz Crnog mora?

Ja ti to i ne kazem,nije bitno ako se ameri drznu da uniste rusiju mogu da ocekuju da cemo ih unistiti.........a kako ce oni da se odbrane kada posaljemo 2 aviona na USA i par helikoptera sa 100-tinak specijalaca naoruzanim modifikovanim zastavinim kalashima.....a...a:per:
 
Pa taj antiraketni stit je vec dokazan da je njesra plus isti ne moze nista novim ruskim raketama,a ta prica da ce ameri nesto iz Crnog mora da kao lansiraju je za tesko retardirane posto bilo sta americko u Crnom moru tada ne bi opstalo ni 5 minuta. Plus Rusija ne mora ni da salje rakete iz Rusije ..sto bi kad ih ima u svemiru.
 
Ja ti to i ne kazem,nije bitno ako se ameri drznu da uniste rusiju mogu da ocekuju da cemo ih unistiti.........a kako ce oni da se odbrane kada posaljemo 2 aviona na USA i par helikoptera sa 100-tinak specijalaca naoruzanim modifikovanim zastavinim kalashima.....a...a:per:

Jednom smo pobedili Amere, pobedicemo ih opet. Bez zezanja, mi smo mnogo opasniji protivnik SAD nego shto ce Rusija ikad biti.
 

Back
Top