MULTIPLAYER GAMES-Najjaca Razo)nodA

D-Devil992

Zainteresovan član
Poruka
194
Aj sad u owom forumu pishite.....o sswim multiplayer igricama koje "pikate"........itd......
Ewo ja cu prwi poceti: za sad sam se bazirao na
Counter 1.6 i COD4......swe dok ne promenim graf. pa uzimam COD5.....
Owo su mi za sad najzanimljiwije online igrice.....zato sto sam fan FPS-a
Pre sam igrao Warcraft-Frozen Throne......dotu najcesce ali me je to nekako smorilo ......trebala mi je igra sa wishe akcije......pikao sam i WOW-----ali sam presto kad sam stigo do 30 lvl-a......
Aj ako imate neke preporuke pishite......swe ce biti uwazeno.....
Da vidimo koje su mp igrice najigranije!!!!!
Po0Z!!!!:bye:
 
nzm cemu ovo al ajd....
cs 1.6 na somborskom serveru igram
cs source dobra grafa,igram de uvatim
warhammer online igro presto igrat
world of warcraft igro,presto pa opet poceo
tabula rasa igro trial nameravam da kupim
guild wars igro,nisam skonto igru pa presto
wc3 tft preko battleneta igram,
to je to
 
Igram sada Atlantica online a brat oce da me ubedi i da igram Requiem. Ponekad odvozim neku trku na trackmania-i. Ne igram mnogo pucachine , chekam da malo poboljsham komp pa da igram TF2 k'o chovek.

Altantica = Requiem = shit.
Trackmania je keva, TF2 igram sa 10 FPS i opet uspem da budem credit to team.

Btw, koji ti je Steam kad smo vec kod toga?

seen:
tabula rasa igro trial nameravam da kupim
guild wars igro,nisam skonto igru pa presto

Gase Tabula Rasa, tako da bi to bila najgora odluka u zivotu. Jos malo pa ce biti F2P za 3-4 meseca pa gase igru.

A ovo za GW samo dokazuje kako bi ti bilo najbolje da nastavis da igras CS :dash:.
 
Ja obicno pikam igre sad dosta akcije......jer ima onih koje su zanimljiwe ali kasnije smore!!!KAo NPR. WOW.....ta igrica je nprawljena za najgore zaludjenike koji nemaju nista drugo da rade nego da igraju komp....Priznajem i ja sam je igrao....bio sam se nalozio na nju kao i swi ostali.....ali jednostwno engine igre je polako poceo da smara pa sam prestao igrati.....pitam se kakaw je lich king......inace jedwa cekam da pocnem da pikam mp COD5......te igrice ne mogu da mi dosade.....
MMORPG-owi su za mene dawno proshlo wreme......
woleo bih da postoji neka igra kao wow!!!!al ne u smislu rpg-a nego ogroman swet u kome se pika neka fps igra........weliki broj baza itd......
a to moze isto da bude neka dojaja shibacina......
a postoje i one igre na foru Traviana,Tribal-Wars-a itd. koje su me neko wreme drzale zaokupljenim ali.....smor ziwi......
Do razwitka Ultimate MultiPlayer Game ima da se nacekamo.......
A postoji i pitanje da li uopste to moze da se naprawi!!!!
WE WILL NEVER KNOW!!
 

Back
Top