Ljubav je...

Љубав је оно што нас покреће увек и свуда, најмоћнија од свих сила и најјача од свих појава!
Феномен тренутка и вечити доживљај...
Вечна инспирација и стална преокупација...
Стално преиспитивање и вечити немир....
Трајна топлина и безгранично поверење.
Љубав је када волиш... и намерно тачке, јер је љубав феномен у кретању ( а то сам већ писала...)......
 
Ljubav je ....stanje duha. Sveprozimajuce. Prozima cak i telo. Isijava iz osobe, vidi se i na licu i u pokretima. Kao takva eliksir je mladosti. Unutrasnje stanje coveka koje isijava i ne moze se sakriti.
Ljubav je afirmativni, aktivni stav prema spoljasnjem svetu. Prijemcivost za sve. Sva vrata su otvorena, srce se nikad ne zatvara ni za koga i ni za sta.Ljubav je sposobnost da u svemu vidis lepotu, narocito da je vidis jasno i u ruznoci.
Ljubav je moc da utices na druge, da podstices njihov napredak. Jer ljubav je i zaraza. Kreativna snaga i pokretacka energija.
Ona je i nadmocno stanje duha u kome niko ne moze da ti naudi, pozicija u kome nista ne trazis, ne ocekujes, jer sve vec imas i nosis u sebi.
:cool:
 
Љубав је оно што нас покреће увек и свуда, најмоћнија од свих сила и најјача од свих појава!
Феномен тренутка и вечити доживљај...
Вечна инспирација и стална преокупација...
Стално преиспитивање и вечити немир....
Трајна топлина и безгранично поверење.
Љубав је када волиш... и намерно тачке, јер је љубав феномен у кретању ( а то сам већ писала...)......

Ljubavnici su najveci utopisti,a ljubav najveca utopija.U ljubavi se oseca vise nego sto treba,pati vise nego sto se misli,sanja vise nego sto se zivi i vrlo cesto kaze i ono u sta ni sami nismo spremni verovati.U ljubavi nema niceg razumnog,jer je to jedno dusevno stanje bez ravnoteze i rasudjivanja sopstvenog razuma,jer dusa zaljubljenog coveka zivi u tudjem telu.Ali da nije sve tako crno i beznadezno i da ne bude da imam nesto protiv:),samo slepe oci ljubavi pronadju najuze puteve sudbine.
 
Ljubavnici su najveci utopisti,a ljubav najveca utopija.U ljubavi se oseca vise nego sto treba,pati vise nego sto se misli,sanja vise nego sto se zivi i vrlo cesto kaze i ono u sta ni sami nismo spremni verovati.U ljubavi nema niceg razumnog,jer je to jedno dusevno stanje bez ravnoteze i rasudjivanja sopstvenog razuma,jer dusa zaljubljenog coveka zivi u tudjem telu.Ali da nije sve tako crno i beznadezno i da ne bude da imam nesto protiv:),samo slepe oci ljubavi pronadju najuze puteve sudbine.

ne prepisuje Radovane kralju :D
daj nesto od sebe ;)
 
Ljubav?
E ljudi moji koja vam je to zavrzlama.:)
"Zašto toliko tražimo ljubav?"
Uvek je - JA
Želim biti srećna.. osetiti se ponovno (ili konačno) voljenom.. lebditi.. uživati u sexu.. ponovno pisati pisma.. izvesti nekoga u kino.. ne biti sam.."
JA,no,zar je ljubav toliko sebična?
Priželjkuje li neko ljubav zbog onog drugog..?
Ili je to doista izumrla vrednost…?
 
Poslednja izmena:

Back
Top