Striptiz na času...

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Eebote, gde sam ja išao u školu, gle šta radidu Madžarice :mrgreen:

Profesorka izvela striptiz u učionici - Blic, 16.12.2008.

Gnevni roditelji učenika jedne gimnazije u mađarskom gradu Zelegeršegu, u zapadnom delu zemlje, zatražili su od uprave škole da odmah otpusti nastavnicu nemačkog jezika, inače rođenu Nemicu, zato što je u učionici, pred tridesetak petnaestogodišnjaka, učenica i učenika, izvela "sočan striptiz", javio je britanski tabloid SUN.

Ima i nastavak, 'oćete? :mrgreen:
 
:super: Nema fotki, evo ceo text :

Čini lo se da će raskošna "nemačka namiguša", kako su je nazvali besni roditelji, uspeti da održi pod kontrolom razrednu žurku na kraju tromesečja.
Međutim, situacija se brzo otela kontroli kad je lepa plavuša krenula u "vannastavnu aktivnost" tako što je ostala u donjem vešu i nastavila sa zavodničkim skidanjem "ostatka" uz pratnju tihe muzike .
"Predstava" je provaljena kad je jedna nastavnica, prolazeći hodnikom, iz učionice u kojoj se odvijala erotska dogodovština, čula gromki aplauz i oduševljenje "gledalaca". Utrčala je unutra i naterala nestašnu koleginicu da se pokrije.
Međutim, jedan oduševljeni učenik snimio je nastavničin striptiz mobilnim telefonom a na snimku se lepo vidi nastavnica bez brushaltera i trenutak kad je krenula da skida gaćice.
"Sve što se dogodilo je neshvatljivo. Kakva je to nastavnica koja se tako ponaša pred učenicima, ona treba da radi u striptiz baru a ne u školi" - grmeo je jedan otac.
U istrazi je otkriveno da je cela zabava vodila ka erotizirajućem kraju: učenici su igrali poznatu "igru istine" omiljenu na tinejdžerskim sedeljkama kad učesnik u igri koji da pogrešan odgovor na postavljeno pitanje - skida
deo odeće.
Nastavnica nije odolela izazovu i, umesto da obuzda "hormonce" kojima predaje, i sama se pridružila igri - na oduševljenje đaka.
Šandor Rozman, direktor gimnazije "Ištvan Sečenji" u Zalegeršeku, odoleo je svim zahtevima nastavnika i roditelja da otpusti šarmantnu Terezu Juhas, 28-godišnju razvedenu Nemicu, s obrazloženjem da "nije pokazala veću obnaženost nego što se može videti na na bilo kojoj toples plaži".
"Zbog svega toga ali i zbog činjenice da je gospođa Juhas izvanredna profesorka i dragocena u našoj školi ceo događaj shvatio sam kao nestašluk, prihvatio sam njeno izvinjenje i život teče dalje" - izjavio je direktor gimnazije.
A ceo događaj dobio je "svetski tretman" jer se snimak nastavničinog striptiza koga je mobilnim telefonom načinio dosetljivi učenik našao na video veb-sajtu londonskog tabloida!

:mrgreen::gace::klap:
 
nastavnica-v.jpg


:mrgreen:
 

Back
Top