Bunny's Nightmare beagles

Pa da pocnem da predstavljam svoje zveri. Pocecu od najzasluznijeg sto ih je sad toliko kod mene.

Bili



Kod nas je dosao sa svoja 4 meseca,2006.godine. Od tad pa do sad je napravio mnostvo gluposti i mnogo materijalne stete :dash: Ali nas je i doveo u red,ako nista drugo naucio nas je gde se ostavljaju stvari :mrgreen:

Bili u martu puni 3 godine. Jako je umiljat,ponekad cak i previse,obozava sve sto mrda,a decu pogotovo. Njegova ljubav je ruska terijerka Masha koja je barem duplo veca od njega,ali on je voli :heart:

Bili je i tata nasem M leglu sa Dilajt,imali su 3 decaka i 3 devojcice.

Jako je tvrdoglav,razmazen i to koristi jeko lepo.
 
Evo ovako:
Bili-CAC CACIB
Panco- odlican 5,kaze sudija nema dovoljno mase,ma sta to znacilo za psa koji je u razredu mladih :roll:

Mishica je nasla novi dom,sad je na Banovom brdu i zove se Meli,ima svoju fotelju kao i kod nas i uziva u zivotu,seta se po Kosutnjaku a ima i malo dvoriste samo za sebe. Njena mlada vlasnica Sanja je odusevljena :P
 
Nakon sto je Bili navrsio godinu dana,doveli smo mu i zenu. Dilajt je dosla iz Belgije u Zagreb gde sam je sacekala i dovela u Beograd,tada je imala 3 godine. Puno ime i prezime joj je Delightfull Lighthouse Family. Kod nas je dosla uparena sa jednim Belgijancem. Kada je dosla bila je u jako losem stanju,preplasena i sa jakom infekcijom usiju. Posto je bila trudnjaca nismo mogli da joj dajemo lekove,pa je njeno izlecenje trajalo 6 meseci uz redovno ciscenje usiju i stavljanje kapi. Celih godinu dana joj je trebalo da prebrodi traume koje je tamo negde dozivela,i tek tad pocela po malo da se igra sa psima. Tek proslog leta (nakon vise od godinu dana) je prvi put ona pozvala nekog od pasa ne igru,taj dan slavimo kao njen drugi rodjendan. Kada smo je videli kako srecna i zadovoljna trci sa ostatkom bande po dvoristu suze su nam krenule (i meni i mom muzu):heart:

Dica je ujedno i nas najposlusniji pas:p
Do sad je tri puta bila mama:heart: i to jako brizna i dobra mama:D

Posle svih muka kroz koje smo prosli,Dica je sad jedan veseo i zdrav pas,i naravno mnogo razmazen:mrgreen:
 
Od kad sam upoznala pse rase Bigl,zaljubila sam se u bikolor primerke i uvek mastala o tome da jednog dana kupim jednog bikolorca.

Dilajt je kod nas dosla skotna,pa sam kovala planove da iz njenog legla zadrzim jednu devojku i da od para od prodaje ostalih beba kupim jednu dvobojnu devojku,naravno ako nadjem.

Dica se pocela steniti,mojoj sreci kraja nije bilo:D,ostenila je 1 trobojnu devojcicu i 3 trobojna decaka i zatim legla da odmori. Kada sam sredila njenu kotilicu otisla sam i pustila je da odmara. Nakon nekih 10 minuta sam se vratila do nje da proverim da li je sve u redu i zatekla i peto stene. To peto stene bilo je i najkrupnije u leglu,zenkica,ali da cela stvar bude jos lepsa bas ta zenkica je bila dvobojna:heart: Bila je to ljubav na prvi pogled,bila je to moja obozavana Beba,sa pravim imenom Teuta (Ilirska kraljica):heart:

Odmah smo odlucili da ona ostaje kod nas,ma kakva da bude kad poraste :mrgreen:

Beba je od samog pocetka bila najzivahnija u leglu,mali kolovodja koji je uvek sve prvi smisljao i sve prvi probao :heart: Kako je rasla,tako se i izdvajala od ostatka ekipe,bila je sitnija od svih,ali je i imala nejbolju gradju.

Mali kolovodja je sad veliki kolovodja :dash: i dalje najglasnija,najnemirnija,najbezobraznija...

Jednom recju Beba je ostvarenje mog sna :heart:
 

Back
Top