Ovo je znak da je Vojska Srbije definitivno dotakla dno !

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.913
http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Polece-lasta.sr.html

:hahaha: :rotf: :hahaha: :rotf: :hahaha: :rotf:

...ovo je smesno, ovo definitivno nema ni u Africkim zemljama, vojsku treba obavezno raspustiti da ova prica nebi slucajno dospela na Jay Leno / David Letterman show i da se celi Svet smeje tamo nekim majmunima u Srbiji.


p.s. :hahaha: :rotf: pa ja mislim da bi mu onaj prvi sto su ga izmislila Braca Wright yebao kevu danas :hahaha: :rotf:

WrightFlyer1904Circling.jpg


:thumbdown:
 
Шта фали нашој војсци? Па зар није мало што смо победили читав НАТО пакт :lol:

Fali im koja vijuga u glavi, a sta im ne fali, nebi znao gde da pocnem....da imam priliku da porazgovaram sa "vrhovnim staresinom" mislim da bi ga jednostavno pitao "pa p|zda vam materina jeste li vi normalni, koga vi ovde zayebavate?" :hahaha: :rotf:
 
Ове године сам служио војску и углавном сам добијао пушке старе преко 20 година.
Али то је још и новији део опреме!
Камиони, возила, елетронска техника - стари су преко 30 година. :)

И кад год би ми млади војници нешто протествовали официри би безобразно одговарали: па ко вас ј**** могли сте у цивилну!

Опрема и морал војске - к а т а с т р о ф а
 
Fali im koja vijuga u glavi, a sta im ne fali, nebi znao gde da pocnem....da imam priliku da porazgovaram sa "vrhovnim staresinom" mislim da bi ga jednostavno pitao "pa p|zda vam materina jeste li vi normalni, koga vi ovde zayebavate?" :hahaha: :rotf:

Vidim da ste veliki pozanavaoc avijacije.Mozete li biti ljubazni pa objasniti ,da li je ova pljuvacina posledica da vi kao strucnjak prepoznajete sve slabosti Laste(mada su brojne).Ili je posledica shoka kada ste videli sliku, i pomislili kako da se sa ovim nosimo sa potencijalnim agresorom?
Mozete li kao strucnjak da navedete slicne letelice koje se koriste za istu namenu,tek da vidimo koliko ste strucni?
Za kraj, znate li da su vece kolicine Laste prodate Iraku bez obzira sto kasni 20god.za konkurencijom?:)
 

Provali ovog mentola!


Nenad Stratimirovic, 16/12/2008, 11:43
Strasno. Mogu samo da gledanm u zemlju , i da crvenim . U mesto da nebavimo 200 novih aviona iz na primer Rusije , da mozemo bar da pariramo susednim drzavama , i da kupimo bar desetak sistema S 300, mi ppravimo ove ..... turisticke zezalice , za bogatiji svet . Ovi avione ce da zavrse upravo tako , da se njime privatno vozikaju bogatii .

Pa rodjace sta da radimo sa tolikim avionima pa taman i da smo Velika Srbija nebi mogli svi avioni da lete!
 

Back
Top