Динкић (НЕ)ће ...

Poruka
20.103
да иде из владе !

5745.jpg

МЛАЂАН ДИНКИЋ НА СЕДНИЦИ СКУПШТИНЕ Г17 ОДГОВОРИО НА СВЕ НАПАДЕ ПРОТИВНИКА

Иако је пуно оних који би волели да се повучем, ја нећу отићи. Остајем у политици и у Влади
Из Г17 плус ће морати да оду сви они којима су паре попиле мозак

На изборној скупштини Г17 плус Млађан Динкић, уједно и једини кандидат за ту функцију, поново је изабран на место председника странке.

http://www.pravda.co.yu/dogadjaji/5472/neu-da-idem-iz-vlade
.................................

Неће човек, шта да му радимо,
кад неће!
А, што трчи пред руду кад га нико и не тера!!!:dontunderstand:
 
Poslednja izmena:
On mukica sebe nije prepoznao u rečenici koju si obojila u crveno :sad2: Izgleda da čovek misli da će njega neko lepo zamoliti da ode pošto nam se ne sviđa šta radi a on će imati mogućnost da odbije.
Ako ovako nastavi ubeđena sam da će uskoro leteti iz Vlade samo tako. On se pravi pametan još od kada je uništio ceo bankarski sistem da bi sebi ubacio lovu u džep i to mu je prošlo ali ako zezne narod za one akcije (za koje mene lično baš briga) ima da bude svašta. Onda će sigurno probati da se vadi da je NIS prodat bez njegove saglasnosti, da je izašao iz pregovora itd. ali ko mu kriv, što je onda obećavao bilo šta kad nije bilo izvesno da će on ugovore i zaključiti :dash:
 
On mukica sebe nije prepoznao u rečenici koju si obojila u crveno :sad2: Izgleda da čovek misli da će njega neko lepo zamoliti da ode pošto nam se ne sviđa šta radi a on će imati mogućnost da odbije.
Ako ovako nastavi ubeđena sam da će uskoro leteti iz Vlade samo tako. On se pravi pametan još od kada je uništio ceo bankarski sistem da bi sebi ubacio lovu u džep i to mu je prošlo ali ako zezne narod za one akcije (za koje mene lično baš briga) ima da bude svašta. Onda će sigurno probati da se vadi da je NIS prodat bez njegove saglasnosti, da je izašao iz pregovora itd. ali ko mu kriv, što je onda obećavao bilo šta kad nije bilo izvesno da će on ugovore i zaključiti :dash:

Па то што сам обојила у црвено ме највише и инспирисало да напишем
ову Тему.
Он каже да треба да оде онај коме су паре попиле мозак,
а онда после тога каже да он неће да иде из владе...
Као, жели да убеди некога да њега паре уопште не интересују и ...
ух,
па њему је мозак и пресушио управо због тих пара (почевши од оних "Кипарских")
 
Па то што сам обојила у црвено ме највише и инспирисало да напишем
ову Тему.
Он каже да треба да оде онај коме су паре попиле мозак,
а онда после тога каже да он неће да иде из владе...
Као, жели да убеди некога да њега паре уопште не интересују и ...
ух,
па њему је мозак и пресушио управо због тих пара (почевши од оних "Кипарских")

Folira se :dash:
 
115528.jpg

Dinkić izabran za predsednika G17 plus


Potpredsednica G17 plus Verica Kalanović,......
upitana zbog čega na skupštini nije bilo predstavnika Demokratske stranke (DS), Kalanović je rekla da su svi dobili poziv, ali da pretpostavlja da nisu došli jer su imali preča posla u vladi.
......
Na Izbornoj skupštini govorili su i počasni predsednik G17 plus Predrag Marković, ministar bez portfelja Sulejman Ugljanin, gradonačelnik Kragujevca Veroljub Stevanović, nekadašnji premijer Slovačke Mikulaš Dzurinda, a pismo premijera Poljske Donalda Tuska pročitao je parlamentarac iz te zemlje Vitold Sitarc.

Na skupu je, takođe, pročitano i pismo koje je uputio premijer Hrvatske Ivo Sanader.

http://www.studio-b.co.yu/info/vest.php?id=32703
 
Ovo za Sanadera mi ne smeta, na to nisam osetljiva. A ministri iz DS nisu došli jer nisu hteli a ne zbog poslovnih obaveza. Konkretno ako su ministri radili Tadić i Jeremić danas sigurno nisu imali posla.

Treba nazvati stvari pravim imenom. I radikali su poricali konflikt kada je do njega prvobitno došlo pa je na kraju pukla tikva.
 
Ovo za Sanadera mi ne smeta, na to nisam osetljiva. A ministri iz DS nisu došli jer nisu hteli a ne zbog poslovnih obaveza. Konkretno ako su ministri radili Tadić i Jeremić danas sigurno nisu imali posla.

Treba nazvati stvari pravim imenom. I radikali su poricali konflikt kada je do njega prvobitno došlo pa je na kraju pukla tikva.

Није далеко јутро,
а по јутру се дан познаје!!
 
niko iz DS nije dosao kod Dinkica izgleda da je opasno pukla tikva

Ljulja se fotelja Dinkicu , .........:D

Само да то буде истина..:worth:


pustio bih ja njega al neće on mene...

:super:


Da prekine "pipu" odakle kaplje lova ? :eek:

Pa ako je lopovčina, nije glup. :vudu: :besan2:

To kad se navadi može samo policija da skine.

Млађица глуп,...:hahaha: само је мало уплашен,
до следећег еУра.


Ko bi normalan izasao iz Vlade ako ne mora? :confused: Pa svi se bore nogama i rukama da udju u istu. :dontunderstand:

Ко зна, да ли су они уопште нормални,
па зато :think: :lol: :think:
 
tadi-v.jpg

Tadić samo obuzdava Dinkića

Utorak - 16.12.2008
Iako odnosi unutar stranaka vladajuće koalicije izgledaju kao da su pred pucanjem, njen opstanak zasad nije doveden u pitanje, bar ne do proleća.

Kako nezvanično saznajemo, Tadiću je zasmetalo učestalo Dinkićevo ucenjivanje, započeto još formiranjem Vlade, kada je saznao da je SPS-u ponuđeno više ministarstava nego G17 plus. Tadić je tada progutao knedlu, namirio sve koalicione partnere, ali je zato u DS-u ostao utisak da je stranka preveliki deo kolača prepustila drugima.

Odnosi dvojice stranačkih lidera dodatno su se pogoršali kada je, prema Tadićevoj proceni, Dinkić prilikom pravljenja budžeta tražio suviše novca za ministarstva koje drže njegove stranačke kolege. Kulminacija je bila kada je Dinkić najavio da budžet neće biti usvojen, da bi istog dana dogovor postignut nakon sastanka Tadića i Cvetkovića sa Dinkićem.
Tom prilikom, Dinkić je „odneo pobedu“ nad Cvetkovićem jer je prihvaćen njegov predlog da se ne odlaže primena privremenog trgovinskog sporazuma sa EU.

http://www.alo.co.yu/politika/10653/Tadic_samo_obuzdava_Dinkica
 
image.jpg

A nekad su verovali jedan drugom..

DINKIĆ TADIĆU ZAPRETIO AFERAMA!

Posle Tadićevog naređenja svim funkcionerima DS-a da se u nedelju ne pojave kao gosti na izbornoj skupštini G17 Plus, Mlađan Dinkić je juče svojim najbližim saradnicima rekao da budu spremni za „žestok sukob sa ‘žutima'".

...
„Žute prljavštine"

Kako saznajemo, Mlađan Dinkić je već zatražio sastanak „oči u oči" s Borisom Tadićem, na kome će pokušati da „razjasni sve nesuglasice".
- Mlađan će tražiti od Borisa da odmah zaustavi negativnu kampanju protiv G17, koja se vodi u gotovo svim medijima. Takođe, on će na taj sastanak poneti i fotokopije svih dokumenata koje G17 ima o brojnim mahinacijama nekih funkcionera DS-a. Mi nećemo da igramo prljavo, ali ako svakoga dana po nama pucaju iz svih oružja, moramo nekako da se branimo... - rekao je juče za Press visoki funkcioner G17 Plus koji je insistirao na anonimnosti. Na naše pitanje koji su konkretno funkcioneri DS-a umešani u mahinacije, on kaže da „još nije vreme da se o tome priča".

- Istraživanja pokazuju da je G17 ispod dva odsto, tako da bez obzira na sukobe sa DS-om i neslaganje oko NIS-a ne verujem da će se upustiti u tu avanturu, osim ako nema samoubilačkih nagona - naveo je Nikolić.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=53675&sectionId=29
 
А, шта каже Млађа на све то:
image.jpg


NE SLAŽEM SE S TADIĆEM

- Očigledno je da oko pitanja prodaje NIS-a imamo različita mišljenja... Ipak, važno je da isto mišljenje imamo po pitanju ubrzanja evropskih integracija i jačanja srpske ekonomije. Na osnovu toga nastavljamo zajedno.

Kako komentariše to što niko iz DS-a nije došao na vašu izbornu skupštinu?

- To je pitanje za njih. Kao što sam rekao, partneri ne moraju uvek da se slože.

Da li je to Tadićeva poruka vama?

- Ne znam. Oni u DS-u znaju zbog čega nisu došli.

....
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=53676&sectionId=29
 
да иде из владе !

5745.jpg

МЛАЂАН ДИНКИЋ НА СЕДНИЦИ СКУПШТИНЕ Г17 ОДГОВОРИО НА СВЕ НАПАДЕ ПРОТИВНИКА

Иако је пуно оних који би волели да се повучем, ја нећу отићи. Остајем у политици и у Влади
Из Г17 плус ће морати да оду сви они којима су паре попиле мозак

На изборној скупштини Г17 плус Млађан Динкић, уједно и једини кандидат за ту функцију, поново је изабран на место председника странке.

http://www.pravda.co.yu/dogadjaji/5472/neu-da-idem-iz-vlade
.................................

Неће човек, шта да му радимо,
кад неће!
А, што трчи пред руду кад га нико и не тера!!!:dontunderstand:

Au, ala smo se iznenadili.
Kad je fotelja u pitanju, nema komandne odgovornosti. :)
 

Back
Top