Zlatni Retriver...

Ne, ja ne mrzim ni jednu životinjicu, ali ne razumem oglase tipa : primio bih na poklon pudlu ili retrivera ili .....još kada napišu poželjno je da ima papire...onda mi je jasno da takvom čoveku ne treba dati ni nacrtanu ovcu......

Ja lično, kraj toliko jadnih napuštenih životinja, ne bih kupila psa, ne zato što mi je žao para, već zato što volim životinje i njihov "dezen" mi je apsolutno nebitan!
 
Svi oglasi su puni takvih oglasa, ja se vise oko toga ni ne potresam. Nek' zive ljudi u zabludi, sta da im radim. Ili neka sacekaju da se pojavi oglas u kojem poklanjaju tu rasu koju hoce, pa neka se otimaju sa ostalima oko njih. Iskreno zao mi je tih pasa koji ce njima da padnu saka jer nema sanse da se o njima brinu kako treba.
 
sve govori onaj oglas od gore navedenih "primio bih psa BILO KOJE RASE na poklon"
znaci svejedno je kako izgleda, dal je doga ili civava, dal ima dlaku do poda ili uopste nema dlaku...
samo da je RASAN.

boze.....kud plovi ovaj brod...
 
VAZNO:

TAJ COVEK KOJI OSTAVLJA OGLAS KAKO PRIMA NA POKLON PSA BILO KOJE RASE JE NEKO MNOGO OPASAN!
NJEGOVI OGLASI IZLAZE NON STOP BEZ IZUZETAJA!MA NI JEDAN BROJ NIJE BIO BEZ NJEGOVOG OGLASA.
TO TRAJE 2 GODINE!!
PRE TOLIKO,JA SAM GA POZVALA.REKAO JE DA PRIMA ISKLJUCIVO I SAMO RASNE ZIVOTINJE SA I BEZ PAPIRA ALI CISTOKRVNE!

ZVUCAO JE CUDNO I LAZLJIVO.ZOVITE GA ODGLUMITE I VIDECETE
KAD SAM GA PITALA ZA STA CEMU.REKAO JE DA IH VOLI??!!I DA PRAVI KAO MINI AZIL-ZOLOSKI VRT SA RASNIM PSIMA U VOJVODINI!!!
TAJ IH ILI PREPRODAJE,JEDE ILI NESTO TRECE.
JAKO OPASSAN TIP!
 
Mislim da bi neko trebao ozbiljno da se pozabavi tim covekom ciji oglas non stop izlazi. Pretpostavljam da ih prodaje, razmnozava i sl, ali je tuzno sto ima ljudi koji mu poklanjaju pse. Jel rekao gde u Vojvodini? Jel znas mozda kako se zove? Udomljavajuci pse nailazila sam na razne budale. Na Zvezdari, postoji zena - Ljiljana, koja konstantno uzima pse na oglas. Kada se javi kaze kako je imala dva psa, kako su oba uginula od starosti. Razume se u pse, zna i koje vakcine su najkvalitetnije. A ona je u stvari poremecena i alkoholicar. Cerka joj je u domu, jer ona ne moze da brine o njoj. Pse i macke uzima na poklon i onda ih izbacuje na ulicu, posle dva- tri dana. Postojao je jedan covek do koga vise ne mogu da dodjem, a bila sam toliko glupa da sam mu pre par godina poklonila psa. Dan danas ne mogu da prezalim. Kasnije sam saznala, da ih je skupljao i drzao negde na Fruskoj gori.Ziveo je u Visnjickoj banji, i ja sam nekoliko puta cak obisla psa. Delovao je OK, da bih kasnije saznala da on na Fruskoj gori ima mnogo pasa.Zove se Veselin .Jedno vreme je bio u zatvoru, pa ne znam sta se desilo sa psima. Postoji takodje citav lanac ljudi koji uzimaju pse na oglas, da bi ih posle parili i prodavali. Ima ih na Novom Beogradu, u Pazovi, Zemunu. Vecina upravo ima pricu da imaju mini azil, i da brinu o psima i vole ih. Upadljivo je da kazu da ce doci u bilo koje vreme, bilo gde da uzmu psa. Ne raspituju se mnogo o karakteru i navikama psa. Za ovo bi definitivno trebalo otvoriti novu temu.
 
Meni je bas ruzno kad tako osudjujete ljude i nazivate ih raznim imenima samo zato sto zele rasnog psa.
Mozda neko nema novca da kupi psa,a zaljubljen je u tu rasu.Ne znaci da je nenormalan odmah.
Da neko voli rasu koju ja imam,isto kao i ja, a nema novca da kupi,ja bih mu poklonila stene.
 

Back
Top