Starim ja, a u ljubav vise vere nemam

www.lovedelux.com

Sajt je besplatan, prijavi se , pa mozda naletis na nekog zanimljivog. Meni lik sa chata dao adresu sajta iz zezanja, ja odem isto iz zezanja i mada ima dosta budala, mozes da upoznas gotivne likove za druzenje, a i vezu.
Ja imam decka i stalnu vezu , ali preko ovog sajta srela sam i stekla svog sadasnjeg najboljeg druga.

Glavu gore i samo napred 8)
 
Opet sam sama:
Da li je to: "Ako ne voliš sebe ne očekuj da te drugi vole"?

U pravu si, Millow, ali zaista cenim sebe. Problem je u tome sto sam lepo vaspitana, dobra, fina, veoma zabavna,... Zato trazim normalnog, ali nema mnogo takvih vrlo je malo. Ne volim bezobrazne, grubijane,drske,zelim samo normalnog bez obzira da li ima para ili ne.


Milow:
Ja to znam ali vrati se gore i pročitaj poruku koju sam dopunio.
Crveno su obelezene stvari koje ne idu zajedno sa zeleno obelezenim stvarima.

Tako kako si napisala delujes mi kao da si smor (ovo je samo iskreno misljenje).

Kada si poslednji put izasla negde (ne mora da bude neki klub, moze i lepa kafanica)? Gde se kreces?
 
Milow:
Opet sam sama:
Da li je to: "Ako ne voliš sebe ne očekuj da te drugi vole"?

U pravu si, Millow, ali zaista cenim sebe. Problem je u tome sto sam lepo vaspitana, dobra, fina, veoma zabavna,... Zato trazim normalnog, ali nema mnogo takvih vrlo je malo. Ne volim bezobrazne, grubijane,drske,zelim samo normalnog bez obzira da li ima para ili ne.


Milow:
Ja to znam ali vrati se gore i pročitaj poruku koju sam dopunio.
Crveno su obelezene stvari koje ne idu zajedno sa zeleno obelezenim stvarima.

Tako kako si napisala delujes mi kao da si smor (ovo je samo iskreno misljenje).

Kada si poslednji put izasla negde (ne mora da bude neki klub, moze i lepa kafanica)? Gde se kreces?[/quote]

Cijan bojom je obelezeno tvoje lupetanje...

Prestani da prosipas pamet po forumu.
 
Hvala vam na svim komentarima, ali niti sam za Fortunu, niti za seks. Jednostavno, svakom se desi da izgubi veru u ljubav, zar ne? Ipak, sve je to neka vrsta kocke. Nikad ne znaš da li dobijaš, ili gubiš. Inače, generalno nema dobrih tipova. Oskudacija :lol:
 
Sama sam:
Hvala vam na svim komentarima, ali niti sam za Fortunu, niti za seks. Jednostavno, svakom se desi da izgubi veru u ljubav, zar ne? Ipak, sve je to neka vrsta kocke. Nikad ne znaš da li dobijaš, ili gubiš. Inače, generalno nema dobrih tipova. Oskudacija :lol:

Jel mogu ja malo da glumim Milow-a :) :)
Poenta je u ovome obelezenom crvenom. Kad vec imas visoke standarde, cuti i trpi samocu. I cekaj svog princa na belom konju. Naravno, i ti princevi misle da generalno nema dobrih riba. Oskudacija.
 
Groucho Marx:
Sama sam:
Hvala vam na svim komentarima, ali niti sam za Fortunu, niti za seks. Jednostavno, svakom se desi da izgubi veru u ljubav, zar ne? Ipak, sve je to neka vrsta kocke. Nikad ne znaš da li dobijaš, ili gubiš. Inače, generalno nema dobrih tipova. Oskudacija :lol:

Jel mogu ja malo da glumim Milow-a :) :)
Poenta je u ovome obelezenom crvenom. Kad vec imas visoke standarde, cuti i trpi samocu. I cekaj svog princa na belom konju. Naravno, i ti princevi misle da generalno nema dobrih riba. Oskudacija.


Ko se to osetio pomalo pogođenim....?
 
apotekarka:
Groucho Marx:
Sama sam:
Hvala vam na svim komentarima, ali niti sam za Fortunu, niti za seks. Jednostavno, svakom se desi da izgubi veru u ljubav, zar ne? Ipak, sve je to neka vrsta kocke. Nikad ne znaš da li dobijaš, ili gubiš. Inače, generalno nema dobrih tipova. Oskudacija :lol:

Jel mogu ja malo da glumim Milow-a :) :)
Poenta je u ovome obelezenom crvenom. Kad vec imas visoke standarde, cuti i trpi samocu. I cekaj svog princa na belom konju. Naravno, i ti princevi misle da generalno nema dobrih riba. Oskudacija.


Ko se to osetio pomalo pogođenim....?

Ma ne, nego pola grada kuka kako ne moze da pronadje ribu&tipa a pun grad dobrih tipova i riba. Veceras sam bas pre nego sto sam napisao onu poruku, svratio do prodavnice gde stalno kupujem Rosu. Radi neka lepa polu-vlasnica radnje, super je riba, dobro izgleda i ima sjajan ten iz solarijuma. Ali znam da nema tipa i stalno glumi neku tough ribu sa primesom blage melanholije. Bilo bi stvarno greota da takva riba zavrsi sama, ali stvarno, cist greh... I onda dodjem ovde, otvorim Rosu i procitam post od te satro 'sama sam&ubicu se zbog toga ribe' i sta drugo da kazem. Mogu samo da joj dodam pistolj, ako ce joj biti lakse.
 
Sama sam:
Pa nerviraju me, Omene. Ja sam tuzna i sama, a oni hoce da mi dodaju pistolj. :cry:
Groucho je samo iritiran cmizdravim tonom kojim je počelo da se raspreda o samoći i usamljenosti :roll:
Prosto sam sigurna da je to izgovorio VIŠE uopšteno (obraćajući se plačljivicama)... a... pa PIŠTOLJ može da asocira i na lepe stvari (mada je i on pomenut čisto figurativno :? )
Be 8)
 
Sama sam:
Dodaj ti meni nesto drugo, a ne pistolj :evil: Ali, slaba vajda od tih oskudnih u svemu, pa i u ....

Debilu :evil:

Ne nervira me to sto nisi umela da cenis moj prvi (mislim dobar) savet kojeg sam ti dao, cak mi je i bolje da me zoves 'debilu' nego da sluzis i balavis po forumu. Dokle mislis da kukas, od svih si dobila podrsku, pali napolje sad, ponovo ti kazem, grad je pun dobrih frajera. Ako i dalje trazis princeve, odes lepo u knjizaru, uzmes neku bajku, kupis dildo i pravac kuci na razvaljivanje.
Pozdrav, Debil (ne-princ, vitez pocetnik :) )
 
Sama sam:
Pa nerviraju me, Omene. Ja sam tuzna i sama, a oni hoce da mi dodaju pistolj. :cry:
Moracu da krenem da naplacujem autorska prava
shades_smile.gif


No daju ti pistolj jer su dali vec savete... ne brini. Pravi (po tebi) muskarac postoji ali nece doci sam od sebe.
 
Eh, a ja imam bas jednog takvog dobrog i odgovornog tj. normalnog i vec neko vreme razmisljam da ostavim sve jer u ovoj zemlji nema hleba, a on me sputava u mojim namerama da odemo negde gde je bolje...
Ko ce zenama udovoljiti....
Tek je to problem - ostati sa skoro idealnom osobom u zemlji gde se nikad nece ziveti normalno ili ostaviti to divno stvorenje i otici negde gde me cheka sjajna buducnost, ali (pretpostavljam) bez ovakve ljubavi koju sad imam... :?
 

Back
Top