Hendikep

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mnogo toga je bilo na ovom forumu neumesno.
No...rekoh postoje razni hendikepi.
Ne branim Brajana...on ima svoj stil,ali su mi smesni, u najmanju ruku, licemerni kriterijumi koji ovde vladaju.

No ko ce svima udovoljiti,sto rece Pipi...
 
misliš da tekst
poput tog
treba da pročita neko sa ko pregleda ovu temu a ima hendikep?
da nije uvredljiv za osobe sa hendikepom?
da ne treba da postoji cenzura?
šta si hteo da kažeš, sa tim ''pffft, koja cenzura :confused:''
treba nešto da objasnim?
Cenzura treba da postoji,ali jos vise i kriterijum za cenzuru.
Zasto mislis da bi se osoba sa hendikepom nasla uvredjena?Ako ima fizicki nedostatak,ne znaci da ima i mentalni.
 
Post je bio neumesan i zato je obrisan. Tachka.
Postoji vrlo jasan pravilnik i jasna pravila kako se radi i shta, ako vam neshto nije jasno pishite administraciji da vam objasni zashto takvi komentari nisu dobrodoshli...
Ako imate primedbe na rad moderacije takodje mozzete da se zal;ite administraciji sa jasnim i konkretnim argumentima.
Ako zzelite biti moderator, kandidujte se.
Aman vishe.
 
Cenzura treba da postoji,ali jos vise i kriterijum za cenzuru.
Zasto mislis da bi se osoba sa hendikepom nasla uvredjena?Ako ima fizicki nedostatak,ne znaci da ima i mentalni.

dovoljan razlog je taj:
što nisam jedini koji misli da je tekst, u kojem se zbijaju šale na račun hendikepiranih, nije primeren na temi o hendikepiranim osobama. mislim da nije umesno šaliti se na račun tuđih nedostataka, naročito u slučaju hendikepa.
ne znači da ima mentalni, ali dovoljan im je i fizički
ne mora ih neko zbog toga još i ismevati, ili im se podsmevati
da bismo proveravali koliko su mentalno jaki...
 
Samo otvaranje ovakve teme je trebalo da nagovesti škakljive, neumesne...razne neočekivane komentare...i stim se trebalo računati od početka...ne znam zaštotema odmah nije zaključana...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top