Pusacice i pusaci

Koliko vam je vazno da li je partner pusac ili ne?

  • Daj sta das

  • Samo nepusaci molim

  • Ja sam pusac pa mi nije vazno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Koliko vam je bitno da li je vas partner pusac ili nepusac?

Dok sam bio pusac nije mi bilo vazno ali kada sam ostavio pusenje ljubljenje sa devojkama koje puse je blago receno licilo na lizanje pepeljare :confused:
 
Koliko vam je bitno da li je vas partner pusac ili nepusac?

Dok sam bio pusac nije mi bilo vazno ali kada sam ostavio pusenje ljubljenje sa devojkama koje puse je blago receno licilo na lizanje pepeljare :confused:

Znam o cemu pricas, ali kad se izgubis u tom ljubljenju ne stizes da razmisljas o tome, nije ti bitan taj ukus, bitne su njene usne, topli jezik, njen pogled, dah. Yebesh ukus i miris.
 
Koliko vam je bitno da li je vas partner pusac ili nepusac?

Dok sam bio pusac nije mi bilo vazno ali kada sam ostavio pusenje ljubljenje sa devojkama koje puse je blago receno licilo na lizanje pepeljare :confused:

Isti ovakav komentar sam jednom čuo u srednjoj školi...

Ja sam nepušač pa zaista ne bih voleo da mi devojka puši... mislim naravno cigare :mrgreen:
 
ja dobijem zelju da ubijem kad neko sedne pored mene pa zapali...a o ukusu u ustima da i ne govorim...al ne mogu za branim...mogu da zamolim da u mom prisustvu barem smanji malo dozivljaj...sto neko rece kad se rasplamsaju strasti posle i ne osecas taj ukus niti mislis na to:per:...
meni je stvarno gore kad neko pored mene pusi pa mi ide dim u nos i oci...:thumbdown:

od ukusa duvana gori mi je ukus alkohola..tako da se sto se teme tice trudim da budem liberalna
 
Meni taj zeleni caj ima ukus prokuvanih carapa :roll::roll::roll:
:eek: ovo je izraz koji takodje koristim za zeleni caj :eek: reci da si procitao da sam negde napisala :lol: jer ne mogu da verujem da jos neko tako definise ukus zelenog caja :lol:

samo sto domaci zeleni caj ima ukus prokuvanih carapa,a ovi strani fensi imaju ukus na vodu kojom je isprana piksla :neutral:
 
:eek: ovo je izraz koji takodje koristim za zeleni caj :eek: reci da si procitao da sam negde napisala :lol: jer ne mogu da verujem da jos neko tako definise ukus zelenog caja :lol:

samo sto domaci zeleni caj ima ukus prokuvanih carapa,a ovi strani fensi imaju ukus na vodu kojom je isprana piksla :neutral:

Jok bre :lol:

I ja koristim taj izraz odavno :lol:

Inace popio sam zeleni caj skoro i ceo dan mi je bilo muka :confused:

Jos gori je onaj sa ukusom limuna zeleni caj,e taj ima ukus prokuvanih carapa kojima je prethodno brisana piksla :lol:
 

Back
Top