Zubi

?

  • Ne obraćam pažnju!

  • Pa ono... dok nisu baš baš loši valjda je OK...

  • Pa ovaaaj, bitno mi je, nije baš najvažnije ali je bitno!

  • Vrlo mi je bitno!!! Ali baš vrlo! Skoro pa najbitnije!

  • Na koje pitanje ja sad da odgovirm? Joooj, informacije idu suviše brzo, skoro pa lete...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Da li tolerišete nedostatak, odnosno manjak zuba kod vašeg partnera?
Da li vam je bitno da li su krivi ili ne?
Koliko vam je bitna higijena zuba i koliko ste spremni da tolerišete loše stanje zuba vašeg partnera?

teeth-steve-buscemi-400a071807.jpg
 
Da li tolerišete nedostatak, odnosno manjak zuba kod vašeg partnera?
Da li vam je bitno da li su krivi ili ne?
Koliko vam je bitna higijena zuba i koliko ste spremni da tolerišete loše stanje zuba vašeg partnera?
Не толеришем мањак зуба. Мислим, ако нису израсле осмице... :think:
Могу да буду малко криви, то некима даје симпатичан изглед.
Хигијена је најважнија.
 
pa sta znam...sto se higijene tice naravno...ako su malo krivi nije strasno....al ima slucajeva ( i muskih i zenskih) kad im se pokvare prednji zubi i nista ne preduzimaju...znaci to bi udavila
naravno da prija da vidite da neko ima lepe pravilne zube...ali ne bih histerisala da si malo krivi ..napominjem MALO (necemo u krajnosti)
 
Pazi ti ove paljevine. :lol: Ne tolerišu. Čoveče, ti june si neki idealan tip, kada devojka (devojčica pre :rumenko: ) ne sme da ima niti jednu "falinku". Strašno. Koji si ti .... :lol: Dno.

Meni je bitna higijena. To je nekako neoprostivo, ako ne funkcioniše. A da li su mu zubi krivi, pravi, kakvi već, mislim stvarno. Dobro, ne očekujem da su mu povađeni, ispali. Mislim, ako vam zbog nečeg zub ispadne ili ga izvadite, onda ga sredite veštačkim zubom.
 
Pazi ti ove paljevine. :lol: Ne tolerišu. Čoveče, ti june si neki idealan tip, kada devojka (devojčica pre :rumenko: ) ne sme da ima niti jednu "falinku". Strašno. Koji si ti .... :lol: Dno.

Meni je bitna higijena. To je nekako neoprostivo, ako ne funkcioniše. A da li su mu zubi krivi, pravi, kakvi već, mislim stvarno. Dobro, ne očekujem da su mu povađeni, ispali. Mislim, ako vam zbog nečeg zub ispadne ili ga izvadite, onda ga sredite veštačkim zubom.

Samo ti misli..nemoj ono kao da probas:lol:
 
Da li tolerišete nedostatak, odnosno manjak zuba kod vašeg partnera?
Da li vam je bitno da li su krivi ili ne?
Koliko vam je bitna higijena zuba i koliko ste spremni da tolerišete loše stanje zuba vašeg partnera?


ništa strašno, to se da ispraviti...
skoro upoznah dečka sa lošim zubima, istrugali mu i čeka još par
dana, pa ponovo kod zubara i bez obzira na taj očigledan nedostatak,
oduševio me je svojom ličnošću, harizmom kojom zrači :D

p.s. ali higijena je veoma bitna
 
Pa da, ali zamisli oral sa inficiranim ustima i sve, još te zubom zakači i napravi haos. :neutral:

Dok ti je K uvaljen u cicina lepa usta zadnje na sta mislis je da li su sterilna, nema potrebe da zamisljam, veruj mi. ;) Druga stvar je da prethodno izaberes cicu koja vodi racuna o osnovnoj higijeni usne duplje i koja je zdrava. Ali to se podrazumeva. :)
E sad estetski faktor.:D Pa lepo je kad ti pushi cica koja moze da reklamira Kolgejt, ali budes li trazio iskljucivo takve nacekaces se za to pushenje. :)
Covece kad se razbukta strtast i kad pocnete da se ljubite ne razmisljas o tome da li je oprala zube i na sta bazdi, ako je to zena koja ti se svidja, ili cak koju volis, uzivaces ne misleci na to. Nije to onaj KULTURNI SEKS. ;)
 
Samo ti misli..nemoj ono kao da probas:lol:

Pa hvala Bogu još uvek samo mislim o veštačkim zubima. Niti meni ispadaju niti sam imala do sada posla sa muškarcima koji imaju takvih problema. Nekako smo mladi za takve stvari. A kad ostarim, pa ako se desi, naravno da ću staviti veštačke. Neću sigurno da idem krezuba. Isto i moj muž ili ljubavnik, šta već budem imala. :)
 
Pa hvala Bogu još uvek samo mislim o veštačkim zubima. Niti meni ispadaju niti sam imala do sada posla sa muškarcima koji imaju takvih problema. Nekako smo mladi za takve stvari. A kad ostarim, pa ako se desi, naravno da ću staviti veštačke. Neću sigurno da idem krezuba. Isto i moj muž ili ljubavnik, šta već budem imala. :)

Drugi put malo razmisli sta je oralna nehigijena preko koje ne bih ja presao kad komentarises
 
Neki ljudi prosto imaju loše zube. To nema veze sa higijenom, već su im loši. Nekako pigmentisani, pa propadaju. Haos u ustima, a sve rade kako valja. Danas se sve da srediti. To uopšte nisu nerešivi problemi. Jedini nerešiv problem je kada neko ne pere zube, jezik i usta i ne shvata da treba to da radi.
 

Back
Top