kako proveriti decka?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zabavljam se sa deckom pola godine, nismo spavali, imam utisak da je veza postala prazna i za njega, imali smo milion prilika al ja nisam htela. Sada me sve manje primecuje i na neki nacin zaboravlja, ima premalo vremena za mene...al on me ubedjuje u suprotno, da me voli, da nije spavao ni sa jednom devojkom otkad se zabavljamo. Kako da znam dal me vara il ne, jednom smo pricali o prevarama, i rekao je da ja nikad necu moci da saznam za prevaru ako je on napravi. Jel to bila neka najava?

................ma verovatno je monah kad te cheka pola godine a ne spava ni sa jednom drugom ,mozda iz redova shaolin oni su bash revnosni po tom pitanju ........:dontunderstand:
 
Zabavljam se sa deckom pola godine, nismo spavali, imam utisak da je veza postala prazna i za njega, imali smo milion prilika al ja nisam htela. Sada me sve manje primecuje i na neki nacin zaboravlja, ima premalo vremena za mene...al on me ubedjuje u suprotno, da me voli, da nije spavao ni sa jednom devojkom otkad se zabavljamo. Kako da znam dal me vara il ne, jednom smo pricali o prevarama, i rekao je da ja nikad necu moci da saznam za prevaru ako je on napravi. Jel to bila neka najava?
To je neminovno, kad nekoga vučeš za nos...i tih 6 meseci je mnogo izdržao...odavno je trebao da te otkači...
Možda si odma' mogla da mu kažeš da se "čuvaš za brak":lol:...čisto da čovek ne gubi vreme...i da sebe poštediš ovakvih pitanja...:ok:
 
Zabavljam se sa deckom pola godine, nismo spavali, imam utisak da je veza postala prazna i za njega, imali smo milion prilika al ja nisam htela. Sada me sve manje primecuje i na neki nacin zaboravlja, ima premalo vremena za mene...al on me ubedjuje u suprotno, da me voli, da nije spavao ni sa jednom devojkom otkad se zabavljamo. Kako da znam dal me vara il ne, jednom smo pricali o prevarama, i rekao je da ja nikad necu moci da saznam za prevaru ako je on napravi. Jel to bila neka najava?

.....mada ima ona hali-beri metoda za proveru partnera ,mislim da ide tako shto mu naredish da stoji ispred tebe go i da te gleda u ochi ako mu se kitic u roku od 2 sekunde ne pomeri na gore varao te je zasigurno ...........:hahaha:
 
Zabavljam se sa deckom pola godine, nismo spavali, imam utisak da je veza postala prazna i za njega, imali smo milion prilika al ja nisam htela. Sada me sve manje primecuje i na neki nacin zaboravlja, ima premalo vremena za mene...al on me ubedjuje u suprotno, da me voli, da nije spavao ni sa jednom devojkom otkad se zabavljamo. Kako da znam dal me vara il ne, jednom smo pricali o prevarama, i rekao je da ja nikad necu moci da saznam za prevaru ako je on napravi. Jel to bila neka najava?

:eek::eek::eek::eek:

Shvatas li sav besmisao onoga sto si napisala?
:bye: nasao je drugu, a ti tvrdi pazare i dalje.
Dobro te je istrpeo i tih sest meseci.
Osim ako oboje nemate 14.5 godina.
Onda sve ovo zanemari, nego uzmi nesto da citas a ne da visish po forumu i to na ljisu
 
...ma daj...kakva zajebancija,devojka to ozbiljno..

pa da nema one druge teme mozda bih i poverovala..ko sto sam na onoj temi poverovala dok ne vidoh ovu...ja i moja brzopletost...:hahaha:

mislim sve ovo mozemo da posmatramo i kao "sta bi bilo kad bi bilo" pa da tako caskamo...al cinjenica je da nas neko zaebava....ako, dosadno nama dosadno i njemu :P
 
Poslednja izmena:
Cekajte polako..devojka pita kako proveriti decka da li je prevario..a to ce moci samo na osnovu njegove kite koja je mozda bila u drugoj pici..a ona nije ni bila u prvoj..znaci nema prevare:lol:

Djole dovoljno je sto je pokusao da narusi njihovu platonsku povezanost, to se u islamskim zemljama strogo kaznjava, to je gore od prave prevare, od fizickog kontakta polnim organima. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top