problem

iema

Početnik
Poruka
8
cao,
volela bih da cujem sta mislite kad je pravo vreme za odnose? jel smesno imati 25 god i jos biti nevin? da upoznate devojku i to vam kaze sta bi pomislili? da laze ima veliki problem, nesto drugo...
Molim vas odgovorite najiskrenije jako mi je vazno....
Hvala
 
cao,
volela bih da cujem sta mislite kad je pravo vreme za odnose? jel smesno imati 25 god i jos biti nevin? da upoznate devojku i to vam kaze sta bi pomislili? da laze ima veliki problem, nesto drugo...
Molim vas odgovorite najiskrenije jako mi je vazno....
Hvala

Pravo vreme je kada se desi.

Ako pitas sta bi pomislili, zasto je nevina ili jos uvek nevina sa 25 godina - to besmisleno siri pricu - tako da se vrati na prvi pasus.

A oni sto ne odgovaraju na temu, vec samo lupetaju - tu nemam komentara.
 
cao,
volela bih da cujem sta mislite kad je pravo vreme za odnose? jel smesno imati 25 god i jos biti nevin? da upoznate devojku i to vam kaze sta bi pomislili? da laze ima veliki problem, nesto drugo...
Molim vas odgovorite najiskrenije jako mi je vazno....
Hvala

Ako ti se devojka sviđa i želi da prvi put vodi ljubav s tobom ne bi trebao da se opterećuješ time da ona ima 25 godina. Budeš li se ti smejao i puno istraživao oko toga postoji mogućnost da ostaneš suvog penisa tj. da ona izabere nekog drugog muškarca kome to neće biti ni smešno, ni čudno.
Dok se ti budeš podsmevao curi neki baja će da navali na nju i da je poyebe sa zadovoljstvom, pa ćeš videti da su bili u pravu likovi koji su izmislili poslovicu "ko se zadnji smeje, najslađe se smeje". :D
 
jesi se zato konektovala ?! :lol: ;)
ajde reci ko si ciji si ..i sto se krijezz kad ti niko nece nista :lol:

ima ovde i od 30 nevinih frigidnih pa imnista ne fali .ja recimo 4 godine ali za sve ima razloga koji su tvoji brat ili taj nik koji si izabrala ??
 
cao,
volela bih da cujem sta mislite kad je pravo vreme za odnose? jel smesno imati 25 god i jos biti nevin? da upoznate devojku i to vam kaze sta bi pomislili? da laze ima veliki problem, nesto drugo...
Molim vas odgovorite najiskrenije jako mi je vazno....
Hvala

Па, помислио бих... али не као "проблем", али у сваком смислу као неку специфичност, јер ако са 25 година није имала односе, највероватније није била ни у вези, а то може бити због милион фактора... мислим, немам појма. Ако је заиста искрено питање и ако те занима став сваког од нас, мени је та једна ствар неодвојива од читаве слике о њој и сама по себи може бити само помало изненађујућа, али не нешто што ће привући или одбити или бити смешно.
 
cao,
volela bih da cujem sta mislite kad je pravo vreme za odnose? jel smesno imati 25 god
i jos biti nevin? da upoznate devojku i to vam kaze sta bi pomislili?
pomislila bih da je neka kao Donna iz serije Beverly Hills, ona je zastupala veze bez seksa, tek u braku, posle upoznala jednog na koledzu koji je isto zastupao tu tezu, sta znam u seriji im se niko iz drustva nije podsmevao. :)
 
Ja bih pomislio da si mnogo teska,sebicna,i zayebana osoba.....Ali mislim da nemas 25 godina,nego se plasis da ne doguras do 25 u takvom stanju,jer mi post deluje kao da ga je pisala neka klinka koja se opterecuje ne bitnim stvarima.
 
ako ovo nije jos jedna tema za zajebavanje siroke forumaske mase, onda...

ne oprterecuj se glupostima...to nije problem ...kad ti se krese kresi se...to je tvoja stvar i nikome ne treba da se pravdas...ako te taj potencijalni ne razume ili ti se mozda podsmeva (i ne samo on nego i drugi ljudi mozda) to je dokaz njihovog koeficijenta inteligencije, vaspitanja, karaktera i ko zna cega sve ne...nema sta da lazes, izmisljas price i opravdavas sebe
zaebi tu nesigurnost, osecaj blama ili cega vec...to si ti to su tvoje odluke, tvoj zivot, tvoj karakter i niko nema prava da ti bilo sta kaze... sve se svodi na to da kad ti budes htela uradices

opusteno :)


ps: bolje i to nego da se ebes od 13 :roll:
 
Poslednja izmena:
cao,
volela bih da cujem sta mislite kad je pravo vreme za odnose? jel smesno imati 25 god i jos biti nevin? da upoznate devojku i to vam kaze sta bi pomislili? da laze ima veliki problem, nesto drugo...
Molim vas odgovorite najiskrenije jako mi je vazno....
Hvala

Pomislila bih da je to nemoguce.. Ali imam drugaricu nevina u 22:)
 
cao,
volela bih da cujem sta mislite kad je pravo vreme za odnose? jel smesno imati 25 god i jos biti nevin? da upoznate devojku i to vam kaze sta bi pomislili? da laze ima veliki problem, nesto drugo...
Molim vas odgovorite najiskrenije jako mi je vazno....
Hvala
Kad pogledaš s jedne strane, smešno je...kad pogledaš s druge, tužno je...
Pomislio bi da me laže...
 

Back
Top