Imaju li Albanci dušu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.887
Opljačkana crkva
15. decembar 2008. | 12:57 | Izvor: Beta
Kosovska Kamenica -- Crkva Svetog Nikole u Kosovskoj Kamenici opljačkana je noćas, saopštila je Eparhija raško-prizrenska i kosovsko-metohijska.

Sveštenik Srđan Jerinić rekao je da je lopov ušao u crkvu pošto je obio vrata crkve i da je ukraden sav novac. Na ikonama i na freskama nema nikakvih oštećenja, naveo je on.

To je treći napad na hramove u Kosovskom Pomoravlju u poslednjih petnaest dana, a prethodno obijeni su hramovi u Šilovu i Vrbovcu, saopštilo je Pres odeljenje Eparhije raško-prizrenske.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=12&dd=15&nav_category=16&nav_id=334357

-----------------------------------------

Ovo je po ko zna koja po redu pljacka, unistavanje , devastiranje neke srpske crkve, manastira ili groblja na Kosovu. Kad se sve to zna , postavlja se pitanje imaju li ovi Siptari dusu? Zasto se ti ljudi ne boje Boga nimalo, i zasto se ne plase da ce zbog ovih skrnavljenja i svetogrdja Bozijih hramova zavrsiti u paklu?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nemaju ništa.Ni državu za koju se toliko g*ze,ni policiju,ni školstvo,ni zdravstvo o radnim mestima i normalnom životu da ne pričamo.Ali su zato uvek tu da traže neka prava,a obaveze nikad nisu ispunjavali.Srećom,socijalizam je crkao,daleko im lepa kuća.
 
Pa i ranije su recimo uvodili magarce u crkve ili ih pretvarali u wc-e...Ovo je poznato...I na te provokacije do trenutka kad bude moguća osveta treba reagovati uzdržano:)
Inače,adem recimo je skroz ok albanac...Pratio sam njegove textove i na drugim mestima...
 
Pa i ranije su recimo uvodili magarce u crkve ili ih pretvarali u wc-e...Ovo je poznato...I na te provokacije do trenutka kad bude moguća osveta treba reagovati uzdržano:)
Inače,adem recimo je skroz ok albanac...Pratio sam njegove textove i na drugim mestima...

inace adem je jedan prosecan albanac,imam punodrugova kojima zavidim na mnogim osobinama.
a sto se teme tice, jopet albanci a???/
ja bih rekao da albanci bas prate kada se ima para u toj crkvenoj kasi.... ali da ne kvarim zurku....
energicno ocekujem da policija uhapsi bilo kojeg albanca i da ga mlati dok god ne prizna sve zlocine, ionaku su svi zlocinci, samo sto neki ne priznaju, a drugi su posteni pa to javno priznaju:worth::worth::worth:
 
Nije tako,ali očigledno je da kod vas nije postojala opozicija da se ruše srpske kuće...Razumem ono KRVNA OSVETA,to valjda od vas još važi,a nijen imalo evropski,ali siguran sam da je bilo Albanaca koji su za vreme 99.-e potražili sklonište kod Srba od terora paravojski i dobili ga...Oni se kasnije nisu revanširali Srbima za to...
 
Nije tako,ali očigledno je da kod vas nije postojala opozicija da se ruše srpske kuće...Razumem ono KRVNA OSVETA,to valjda od vas još važi,a nijen imalo evropski,ali siguran sam da je bilo Albanaca koji su za vreme 99.-e potražili sklonište kod Srba od terora paravojski i dobili ga...Oni se kasnije nisu revanširali Srbima za to...

da nije bilo ovog boldovanog, a o tome sam pisao stotinu puta, ne bi bilo desetak hiljada pobijenih albanaca od strane paramilitaraca i ostalih naoruzanih osoba koje su vrsljale po kosovu, nego bi brojka presla stotine hiljada.
 
Au ,bre ,ademe...Dobro ne pomenu Holokaust nad Albancima...Mada,lako je vama pričati...Do dolaska Unmika gotovo polovina populacije nije bila upisana u bilo kakve registre...Tako da...Sada,manipulacija je čudo...A na zapadu su experti da smanje i povećaju bilo koji zločin,samo ako im to odgovara...Imate dobre savetnike...Kad su Turci mesecima klali Jermene 1915.čini mi se niko nije ni podigao prst...To je zataškano...Ovo što se dešava na Kosovu je slično,ako ne i isto.
 
Desetak hiljada?Mnogo prijatelju...voleo bih da vidim negde spisak imena i prezimena,čini mi se da tu neko opako laže.

moja je greska, oko 10-12.000 zvanicnu poginulih za vreme rata na kosovu, nisam mislio desetine hiljada.
na "srecu", bilo je puno takvi koje je spomenuo goxy, i taj je broj takav kakav je.

ps.cifra varira jer se za neke tvrdi da su poginuli, dok neki izvori ih jos vode kao nestali
 
tako su albanci godinama lagali da ih ima 2 miliona i dodje UNMIK i popise 1.1 miliona gradjana sa pravom glasa - svih nacija Srba, Albanaca, Turaka, Bosnjaka, Goranaca, Cigana - zajedno
Trebalo bi Kosovo staviti u karantin,i sve redom na lekarske preglede i popis,na silu.Posle toga napuniti zatvore,sve koji nisu rođeni na Kosovu proterati a one koji hoće da normalno žive pustiti da to pokušaju.Međutim,dok je Amera imaćemo rupu u Evropi.
 
Desetak hiljada?Mnogo prijatelju...voleo bih da vidim negde spisak imena i prezimena,čini mi se da tu neko opako laže.

Tu je tvrdnju i haski tribunal napustio i to odavno. Pa ni da uracunamo sve teroriste iz Albanije koji su izginuli izigravajuci topovsko meso, pardon, natovu pesadiju ne bi ih bilo ni pola od toga.

Inače,adem recimo je skroz ok albanac...Pratio sam njegove textove i na drugim mestima...

Da, Adem se pretvara da je skroz ok albanac.
 
moja je greska, oko 10-12.000 zvanicnu poginulih za vreme rata na kosovu, nisam mislio desetine hiljada.
na "srecu", bilo je puno takvi koje je spomenuo goxy, i taj je broj takav kakav je.

ps.cifra varira jer se za neke tvrdi da su poginuli, dok neki izvori ih jos vode kao nestali

Čini mi se da je spomenuto da su im Albanci uzvratili uslugu...?
Kako to? Pružili im kofer pa ih protjerali sa Kosova? Ali žive, i to je nešto...

P.S. I da li moguće da ni vas (pošto smo prethodno valjda pokušali Hrvate, Bošnjke itd.) nismo mogli sve da pobijemo? Pošto cio svijet kaže da nam je to bila namjera...
I to ne da nismo mogli sve da vas pobijemo, nego tek nekih 10-12000...
 
Poslednja izmena:
kada je to UNMIK popisao??? mene su izgleda preskocili:thumbdown::thumbdown:

Na Kosovu je do sada popisano 800 000 gradjana sto je, prema procenama, oko cetiri petine osoba sa pravom glasa, tvrdi OEBS.

http://www.yurope.com/zines/republika/arhiva/2000/242-243/242-243_29.html

ako je po OEBS-u 800.000 4/5 glasaca to znaci da na Kosovu ukupno ima 960.000 osoba sa pravom glasa. Ako kazemo jos da je 60% populacije - deca to znaci da na Kosovu ima ukupno 1.6 miliona gradjana - svih nacionalnosti

Ako znamo da Srba ima skoro 300.000 i da na Kosovu zivi jos najmanje 200.000 drugih nealbanaca jasno je da vas albanaca ima na kosovu jedva nesto preko 1 milion.
 
Opljačkana crkva
15. decembar 2008. | 12:57 | Izvor: Beta
Kosovska Kamenica -- Crkva Svetog Nikole u Kosovskoj Kamenici opljačkana je noćas, saopštila je Eparhija raško-prizrenska i kosovsko-metohijska.

Sveštenik Srđan Jerinić rekao je da je lopov ušao u crkvu pošto je obio vrata crkve i da je ukraden sav novac. Na ikonama i na freskama nema nikakvih oštećenja, naveo je on.

To je treći napad na hramove u Kosovskom Pomoravlju u poslednjih petnaest dana, a prethodno obijeni su hramovi u Šilovu i Vrbovcu, saopštilo je Pres odeljenje Eparhije raško-prizrenske.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=12&dd=15&nav_category=16&nav_id=334357

-----------------------------------------

Ovo je po ko zna koja po redu pljacka, unistavanje , devastiranje neke srpske crkve, manastira ili groblja na Kosovu. Kad se sve to zna , postavlja se pitanje imaju li ovi Siptari dusu? Zasto se ti ljudi ne boje Boga nimalo, i zasto se ne plase da ce zbog ovih skrnavljenja i svetogrdja Bozijih hramova zavrsiti u paklu?

Sta mislite imaju li Siptari dusu?

Ja mislim da nemaju i da su tu u pitanju zivotinje u ljudskom obliku

ma pusti sirote albance, oni nemaju pojma ni sta je to crkva. oni koji su to uradili jeste da su imali bele kapice na glavu al su govorili engleski sa jak tenesi naglasak
vidjen je i jedan crnac sa belu kapicu
 
Čini mi se da je spomenuto da su im Albanci uzvratili uslugu...?
Kako to? Pružili im kofer pa ih protjerali sa Kosova? Ali žive, i to je nešto...

P.S. I da li moguće da ni vas (pošto smo prethodno valjda pokušali Hrvate, Bošnjke itd.) nismo mogli sve da pobijemo? Pošto cio svijet kaže da nam je to bila namjera...
I to ne da nismo mogli sve da vas pobijemo, nego tek nekih 10-12000...

da su svi recimo kao ti, ili procitaj par postova na ovoj strani, mozda bi ste uspeli ubiti i pola miliona, ali sigurno ne vise, ipak bi veci deo pobegao, ali posto nisu svi srbi tog misljenja [procitaj gornje postove] na zalost poginulih, a i na "vasu" zalost, oko 5 do 10% je platilovas nacin resavanja "problema"
i da naglasim, nisu svi srbi da se pobije bilo koji narod, pa cak ni albanci.
 
Na Kosovu je do sada popisano 800 000 gradjana sto je, prema procenama, oko cetiri petine osoba sa pravom glasa, tvrdi OEBS.

http://www.yurope.com/zines/republika/arhiva/2000/242-243/242-243_29.html

ako je po OEBS-u 800.000 4/5 glasaca to znaci da na Kosovu ukupno ima 960.000 osoba sa pravom glasa. Ako kazemo jos da je 60% populacije - deca to znaci da na Kosovu ima ukupno 1.6 miliona gradjana - svih nacionalnosti

Ako znamo da Srba ima skoro 300.000 i da na Kosovu zivi jos najmanje 200.000 drugih nealbanaca jasno je da vas albanaca ima na kosovu jedva nesto preko 1 milion.

kakve veze ima link sa temom:dash::dash::dash:
 
Opljačkana crkva
15. decembar 2008. | 12:57 | Izvor: Beta
Kosovska Kamenica -- Crkva Svetog Nikole u Kosovskoj Kamenici opljačkana je noćas, saopštila je Eparhija raško-prizrenska i kosovsko-metohijska.

Sveštenik Srđan Jerinić rekao je da je lopov ušao u crkvu pošto je obio vrata crkve i da je ukraden sav novac. Na ikonama i na freskama nema nikakvih oštećenja, naveo je on.

To je treći napad na hramove u Kosovskom Pomoravlju u poslednjih petnaest dana, a prethodno obijeni su hramovi u Šilovu i Vrbovcu, saopštilo je Pres odeljenje Eparhije raško-prizrenske.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=12&dd=15&nav_category=16&nav_id=334357

-----------------------------------------

Ovo je po ko zna koja po redu pljacka, unistavanje , devastiranje neke srpske crkve, manastira ili groblja na Kosovu. Kad se sve to zna , postavlja se pitanje imaju li ovi Siptari dusu? Zasto se ti ljudi ne boje Boga nimalo, i zasto se ne plase da ce zbog ovih skrnavljenja i svetogrdja Bozijih hramova zavrsiti u paklu?

Sta mislite imaju li Siptari dusu?

Ja mislim da nemaju i da su tu u pitanju zivotinje u ljudskom obliku

Objasniċe ti veċ Albanci sa foruma.
Oni to od besa, pošto su sve pravoslavne crkve na Kosovu nekad bile ilirske džamije, koje su Srbi prepravili u crkve :D
 
da su svi recimo kao ti, ili procitaj par postova na ovoj strani, mozda bi ste uspeli ubiti i pola miliona, ali sigurno ne vise, ipak bi veci deo pobegao, ali posto nisu svi srbi tog misljenja [procitaj gornje postove] na zalost poginulih, a i na "vasu" zalost, oko 5 do 10% je platilovas nacin resavanja "problema"
i da naglasim, nisu svi srbi da se pobije bilo koji narod, pa cak ni albanci.

Pa da su svi Srbi kao ja, najvjerovatnije ne bi niti jedan jedini Albanac nastradao, zato što nisam još nikog ubio, a nadam se i da neću.

Ali nisi mi odgovorio, gdje je zahvalnost Albanaca?

Zašto su Srbi protjerani sa Kosmeta, kada je samo mali broj njih htio da riješi problem ''kao ja''...?
 
ruku na srce siptari su jedan prost narod, neobrazovan, a to se ne da promeniti ni siptarskim `univerzitetima`, a pojedinci i ako su intelektualci to je izuzetak, koji nista ne znaci, ti se nista ne pitaju ako nisu na `linijii`,
mnogo ima mladih, nezaposlenih (i ako dobiju posao nece da rade, a i plata je mala, posao podrazumeva strucnost, i rad svakog dana godinama), neobrazovani, indoktrinirani (srbija je zlo), skloni kriminalu i plemenskoj organizaciji...

jel treba jos?

tesko je te uboge, a okrutne zlikovce teretiti da imaju dusu. ne bi onda radili sta rade. srbija im je bila vise od majke, sve im je dala, albanija je bila kloaka evrope, a `nasi` siptari su se baskarili po srbiji, sfrj i evropi.
malo im je bilo, zinulo im pedu na jos, dobice sta su trazili, cekamo prvu priliku.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top