ip broj i e-mail

  • Začetnik teme nebitno988
  • Datum pokretanja
N

nebitno988

Gost
da li mogu pomocu necijeg ip broja da saznam e-mail te osobe . koji program za to treba
p.s. ne treba mi za hakerisanje i tome slicno vec hocu da znam nesto o posetiocima sajta
 
Pa ako poznajes administratora (ili posedujes sudski nalog) njegovog ISP-a, mozes doci do username-a osobe koja je u nekom trenutku na nekom IP-u, a posto svi provajderi danas nude email u fazonu email@provajder, mozes doci i do email-a...
 
nebitno988:
da li mogu pomocu necijeg ip broja da saznam e-mail te osobe . koji program za to treba
p.s. ne treba mi za hakerisanje i tome slicno vec hocu da znam nesto o posetiocima sajta

To konkretno ne mozes.E-mail je poverljiva inf. i to provajderi ne daju zbog privatnosti korisnika.Ali , ako imas Ip, mozes druge stvari da proveris:na kom je provajderu taj korisnik, da se zalis ukoliko te uznemirava ili skenira,napada mrezu za koju si odgovoran i sl.

www.network-tools.com

Imaju i druge opcije:E-mail validacija,prevodjenje ip zapisa u slovni za stranice i sl.Koriste se razlicite baze medju kojima i Ripe-ova baza.
 

Back
Top