Da li biste prihvatili nezavisnost Šumadije u zamenu za ulazak ostatka Srbije u EU?

Da li biste prihvatili nezavisnost Šumadije u zamenu za ulazak ostatka Srbije u EU?

  • Da, EU nema alternativu!

  • Ne, teritorijalna celovitost Srbije mi je važnija.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Znate onu priču, koju su svojevremeno ustaše iz NDH plasirale, da su braničevci poseban narod, a šumadinci i pororavljani su zapravo Česi (Moravci)?

Znamo tu pricu . Ali nije bitna tih plemenitih i uzvisenih ustasa i Hrvata . mnogo je vaznije sta o tome mislis ti , tvoji prijatelji , istomisljenici , i td. Nama si mnogo vazniji ti ,nego oni, i tvoje misljenje moze imati tezinu , obzirom da si nas sunarodnik . A sta misle nasi neprijateljei , to nema veze . I daneznamo tacno , mozemo da pogodimo .
 
Znamo tu pricu . Ali nije bitna tih plemenitih i uzvisenih ustasa i Hrvata . mnogo je vaznije sta o tome mislis ti , tvoji prijatelji , istomisljenici , i td. Nama si mnogo vazniji ti ,nego oni, i tvoje misljenje moze imati tezinu , obzirom da si nas sunarodnik . A sta misle nasi neprijateljei , to nema veze . I daneznamo tacno , mozemo da pogodimo .

Pa pazi ovako, severna Šumadija i Braničevo nisu bili u sastavu prve Srbije, tako da...
Ali oni jesu Srbi, tako se izjašnjavaju.
Tu nema dileme, to su sad srpske zemlje.
 
Poslednja izmena:
Pa pazi ovako, severna Šumadija i Braničevo nisu bili u sastavu prve Srbije, tako da...
Ali oni jesu Srbi, tako se izjašnjavaju.
Tu nema dileme, to su sad srpske zemlje.

Mislim da je pametnije da ne pominjete istoriju i granice naše države od ranije. Mislim da nam, u skladu sa današnjim dešavanjima, ako počnemo da se pozivamo na istorijske teritorije, neće ostati baš ništa. :lol:
 
Da zato što je Šumadija vukojebina naseljena sa Crnogorcima, Turcima, Vlasima i Ciganima koji misle da su Srbi. Za Kosovo nas veže istorija, za Šumadiju ništa.

Ocigledno je odobren predlog da se u psihijatrijske bolnice uvede internet da i mentalni bolesnici imaju pristup globalnoj mrezi. Ponekad se i cini kao dobra ideja...a ponekad i ne bas...
 
Poslednja izmena:

Back
Top