umesto poklona... ja 8)

angeLgirL

Početnik
Poruka
47
Blizi nam se treca godisnjica, pa planiram da mu priredim nezaboravno vece 8) :wink: ... i lud "provod" :wink: ...
Dajte mi neki savet...
Da li da to bude neka klopa i romanticna atmosfera kao dobra predigra, ili ipak nesto malo originalnije i mastovitije, i sta bi to moglo da bude?
 
angeLgirL:
Blizi nam se treca godisnjica, pa planiram da mu priredim nezaboravno vece 8) :wink: ... i lud "provod" :wink: ...
Dajte mi neki savet...
Da li da to bude neka klopa i romanticna atmosfera kao dobra predigra, ili ipak nesto malo originalnije i mastovitije, i sta bi to moglo da bude?
Za mene klopa uvek pali... ali ako hoćeš akcije posle da ne bude teška... inače ništa od dobre akcije, neku laganu ribu ili picu predlažem. I malko vina :)

A posle ... samo pusti maštu na volju i eto rešenja :)

Sretno.

P.S. Obavesti samo komšije da si čula da će biti zemljotres u određeno vreme, da se ne uplaše :P
 
Milow:
[
Za mene klopa uvek pali... ali ako hoćeš akcije posle da ne bude teška... inače ništa od dobre akcije, neku laganu ribu ili picu predlažem. I malko vina :)

A posle ... samo pusti maštu na volju i eto rešenja :)

Sretno.

P.S. Obavesti samo komšije da si čula da će biti zemljotres u određeno vreme, da se ne uplaše :P
hvala na savetima :D :wink: :lol:
 
Milow:
Anonymous:
Milow:
Anonymous:
Milow:
Za mene klopa uvek pali... ali ako hoćeš akcije posle da ne bude teška...

hahah.....ma prebranac rulez
pa posle pred tv
Pa da je ubije... :shock: ako okine

mogu da se takmiche :)
Pa da me ubiju... :(
eh, vama bas zezanje...
ajde sad stvarno nesto predlozite... :wink:
:D
:wink:
sta bi trebalo da uredi vasa druga polovina da biste vi bili u ekstazi?
 
Godisnjica Vam je, nazovi ga mob. telefonom i reci mu par lepih reci to nikad nije zgorega jer cula si sigurno za ono da je ponavljanje majka znanja (recimo ono tihim i dubokim glasom volim te najvishe na svetu i bla bla) zatim mu reci da imas tu i tu neko iznenadjenje za njega (umesila si mu mmmm neku lepu pitu jer on njih najvise voli)i onda kad se nadjete iskljucivo prosetajte jer ti sigurno ne vazish za bezbednog vozaca i on ne bi ni za zivu glavu pa ni s tobom seo u kola. Ako si zaboravila da pesacis uzmi neki kurs na brzinu i posle ce se situacija odvijati samo od sebe....
 
angeLgirL:
Incognito:
Ma kakva hrana i kakvi bakraci... Samo napravi finu atmosferu uz svece i tihu muziku, i daj mu sebe u najbezobraznijem izdanju ;)
ha, pa da, i o tome sam razmisljala ...
:D :oops: :wink: ...
verujem da bi mu to bilo gotivnije i od setnje, i od klope, pa cak i od prebranca... (gore spomenutog :!: )
:D :shock: :wink: :lol:
Ako mžeš napravi kombinaciju sex + klopa :P
 
Milow:
angeLgirL:
Incognito:
Ma kakva hrana i kakvi bakraci... Samo napravi finu atmosferu uz svece i tihu muziku, i daj mu sebe u najbezobraznijem izdanju ;)
ha, pa da, i o tome sam razmisljala ...
:D :oops: :wink: ...
verujem da bi mu to bilo gotivnije i od setnje, i od klope, pa cak i od prebranca... (gore spomenutog :!: )
:D :shock: :wink: :lol:
Ako mžeš napravi kombinaciju sex + klopa :P
mislis ono kao, serviramo hranu jedno na drugom... nije losha ideja, uopste nije losha... :D :wink: :idea:
 

Back
Top