Neobavezni seks sa bivsim?!?

malacrna

Početnik
Poruka
36
Da li bi pristali i u kojoj varijanti na neobavezni seks sa bivsim/bivsom?
:?: :!: :?:
Da li razmisljati o posledicama?
- mogucnost - biti ponovo u vezi
- zadovoljavati samo osnovne instinkte(kako se ujutro probuditi?)
- bolje biti sam i cekati drugog
- ne gubiti vreme sa bivsim, vec traziti novog

:?: :?: :?: :?:
 
:? neobavezni sex nije za mene... pogotovu sa bivsim devojkama...

obzirom da nisam za te varijante, definitivno treba razmisljati o posledicama, ako imas iole postovanja prema osecanjima bivseg partnera...

bolje biti sam i sacekati nekoga da ponovo probudi leptirice...
 
d1:
:? neobavezni sex nije za mene... pogotovu sa bivsim devojkama...

obzirom da nisam za te varijante, definitivno treba razmisljati o posledicama, ako imas iole postovanja prema osecanjima bivseg partnera...

bolje biti sam i sacekati nekoga da ponovo probudi leptirice...

Ali sta ako on ne zeli da vi budete zajedno, a spreman je na varijantu vidjanja samo u krevetu, i a na neki mazohisticki nacin i tebi je to dovoljno. Cak je "drugacije", kao u vezi si a nisi, pa nemas sta da mu predbacujes i ocekujes, pomalo i opustajuce. Zajedno ste kad vam to odgovara.....
 
malacrna:
d1:
:? neobavezni sex nije za mene... pogotovu sa bivsim devojkama...

obzirom da nisam za te varijante, definitivno treba razmisljati o posledicama, ako imas iole postovanja prema osecanjima bivseg partnera...

bolje biti sam i sacekati nekoga da ponovo probudi leptirice...

Ali sta ako on ne zeli da vi budete zajedno, a spreman je na varijantu vidjanja samo u krevetu, i a na neki mazohisticki nacin i tebi je to dovoljno. Cak je "drugacije", kao u vezi si a nisi, pa nemas sta da mu predbacujes i ocekujes, pomalo i opustajuce. Zajedno ste kad vam to odgovara.....
jesi li spremna da se mucis... kad tad ce nekome da stane malo vise od prostog trpanja u krevetu... i onda ce ili cutati u strahu da ne izgubi ono sto ima od tog nazovi partnera (iako to ne vodi nikud) ili poceti da smara sto opet dovodi do neprijatnosti....

sa bivsim devojkama mogu da se pomirim ako i sada postoje neka osecanja izmedju nas, ali deliti nesto tako intimno kao sex i poljubac sa nekom za koju sam osecao nesto predstavlja cisto poigravanje sa sopstvenim osecanjima (ne razmisljajuci cak o tome sta ona mozda oseca oko svega toga)...

i zato nikada ne bi kombinovao bivse devojke i neobavezan sex... mada... ponavljam... ja nisam ni za neobavezan sex
 
d1:
malacrna:
d1:
:? neobavezni sex nije za mene... pogotovu sa bivsim devojkama...

obzirom da nisam za te varijante, definitivno treba razmisljati o posledicama, ako imas iole postovanja prema osecanjima bivseg partnera...

bolje biti sam i sacekati nekoga da ponovo probudi leptirice...

Ali sta ako on ne zeli da vi budete zajedno, a spreman je na varijantu vidjanja samo u krevetu, i a na neki mazohisticki nacin i tebi je to dovoljno. Cak je "drugacije", kao u vezi si a nisi, pa nemas sta da mu predbacujes i ocekujes, pomalo i opustajuce. Zajedno ste kad vam to odgovara.....
jesi li spremna da se mucis... kad tad ce nekome da stane malo vise od prostog trpanja u krevetu... i onda ce ili cutati u strahu da ne izgubi ono sto ima od tog nazovi partnera (iako to ne vodi nikud) ili poceti da smara sto opet dovodi do neprijatnosti....

sa bivsim devojkama mogu da se pomirim ako i sada postoje neka osecanja izmedju nas, ali deliti nesto tako intimno kao sex i poljubac sa nekom za koju sam osecao nesto predstavlja cisto poigravanje sa sopstvenim osecanjima (ne razmisljajuci cak o tome sta ona mozda oseca oko svega toga)...

i zato nikada ne bi kombinovao bivse devojke i neobavezan sex... mada... ponavljam... ja nisam ni za neobavezan sex

OK, nema problema. Za mene je ta stvar prosla. Samo sam htela da vidim sta jos neko misli o tome. Ali cudno jeste, zaista. Ja sam od svega zadrzala samo neku cudnovatu potrebu da "brinem" o njemu, iako i on i ja imamo nove veze.
 
malacrna:
OK, nema problema. Za mene je ta stvar prosla. Samo sam htela da vidim sta jos neko misli o tome. Ali cudno jeste, zaista. Ja sam od svega zadrzala samo neku cudnovatu potrebu da "brinem" o njemu, iako i on i ja imamo nove veze.
pa jedno je brinuti o nekome i u najmanju ruku odrzavati kontakt... biti tu ako nekome koga sam voleo zatreba nesto... a drugo je spavati sa njim... zar ne :roll:
 
Nije nemoguce. Zavisi da li si slobodan (i ti i ona). Zavisi da li imate podudaran stav prema tome i od toga zbog chega/kako ste raskinuli. U svakom sluchaju zna$ prednosti i mane svoje biv$e kao i ona tvoje, pa ko voli neka izvoli. Ne bih da morali$em i da se kunem u ne$to $to nisam uradio :D
 
taja:
malacrna:
taja:
ma nikakav sex sa bivsima
ZASTO?


zato sto su bivsi...kad zavrsim - zavrsim za svagda...

SVAKA CAST :lol: , NE ZNAM ZASTO, ALI JA SAM POSLE SVAKOG RASKIDA, BIO SA MOJE ILI SA NJEGOVE STRANE, HTELA DA MI I DALJE OSTANEMO U DOBRIM ODNOSIMA. (NE MORA DA UKLJUCUJE I SEKS)
DA LI TO ZNACI DA ONDA U STVARI NISAM DO KRAJA ZAVRSILA SA NJIMA ZA SVAGDA- KAO STO TI KAZES :?:
 

Back
Top