Sta se sve moze raditi u NS preko leta?

Znam ja sta oni rade - svrate samo da prochitaju predlog i odmah ga slede...
A ti i ja sedimo i smishljamo...
Neko mora i to....

Ne volim Deltine sladolede (budem zedna),ali svaki drugi (ledeni) dolazi u obzir... :wink:
Proshetajte vashe kucne ljubimce...hm...ili ljubimice... :twisted:
 
Ujutro ustanes oko 11,oo.
Ukljucis klimu.
Procitas novine do 13,oo
Doruckujes do 14,oo
Otpadnes na netu do 15,oo
Odes do STRANDA i tamo ubijes vreme do 18,oo igrajuci PICIGENA, jedes girice i kuvani kukuruz i sve to zalijes sa pivom.
Dodjes kuci u 19,oo
Odmoris do 22,oo
Onda napravis turneju cetiri kafica za sat.
Blejis po gradu i vozikas se kolima ili motorom do 02
Ako si priveo nesto...bog da te vidi.
Ako nisi lagano kuci na net, pa na spavanje.
 
zoo:
krvolok:
A, mozes se OBESITI na tavanu, u prolece, pa izbeci da docekas sve te letnje gluposti !!! :evil:
stvar izbora... moze i u podrumu...


Moze, ali to nije u skladu sa lepim tradicijama ovog grada! Ovde se to radi na tavanu, u manjim domacinstvima, eventualno, u kupatilu, a podrum je vise za Suboticu, gde je depresija izrazenija, pa i takav provod upraznjavaju, ispod NIVOA, tj. u podrumu! Zar nije UZVISEN prizor, medj' sunkama, a drasticna je razlika, kraj dzaka krompira !?!
 
da, ali malo je problem za 'ljude iz kvartova', nema tavana ni na vidiku. ili su krovovi ravni ili su 'preduzimljivi' nazidali mansarde, pa sad ti vidi kakva je to muka. lako je onima na telepu ili staroj detelinari mada, kako stvari stoje, ni oni nece jos dugo sa tavanima. e, da imam babu na selu...
 
Elem, posto cete se lepo obesiti na tim vasim tavanima,podrumima ili kupatilima, mi ostali, koji jos nismo pali u depresiju odosmo u bioskop! 8) Dosta bre vise sa tim morbidnostima! :twisted:

Elem, na leto moze da se sprovede grupna akcija rostiljanja na necijoj videndici, Fruskoj Gori, obali Dunava i sl... :D
 
Dolcezza:
Elem, posto cete se lepo obesiti na tim vasim tavanima,podrumima ili kupatilima, mi ostali, koji jos nismo pali u depresiju odosmo u bioskop! 8) Dosta bre vise sa tim morbidnostima! :twisted:

Elem, na leto moze da se sprovede grupna akcija rostiljanja na necijoj videndici, Fruskoj Gori, obali Dunava i sl...


Da, ali se onda, nepaznjom od " grupne akcije " to rostiljanje pretvori u pozar, u kome vecina strada, u najstrasnijim mukama, a sto je jos gore, mogu da se ostete i te vikendice...
Ovako, kao sto sam rekao, a dobar deo populacije me podrzao, sve se to obavi u sopstvenom domacinstvu ili prigodnoj lokaciji, u miru, skromno, tihim vesanjem, bez vatrogasnih kola, sirena, i uznemiravanja sire javnosti, pa da, posle i novine pisu !!!
 

Back
Top