Sta se sve moze raditi u NS preko leta?

limunada:
Izgleda da ce samo bubasvabe da prezive ljeto u Novom Sadu... :roll: :lol: Osim,naravno,ako negdje neko ne baci kakvu atomsku bombu... 8) :D
E moja Citromle! Izgleda da ne znas da radijaciju prezivljavaju samo i jedino insekti! Stoga bas nema neke vajde od te A bombe!!!
Umesto toga dodji lepo u NS da ti pokazemo praqvu zezu!!!!
Na leto se moze skakati padobranom iz aviona, u koji uskaces na Cenejskok aerodromu!!!!
Pozzz Dolcezza
 
E moja Citromle! Izgleda da ne znas da radijaciju prezivljavaju samo i jedino insekti! Stoga bas nema neke vajde od te A bombe!!!
Umesto toga dodji lepo u NS da ti pokazemo praqvu zezu!!!!
Na leto se moze skakati padobranom iz aviona, u koji uskaces na Cenejskok aerodromu!!!!
Pozzz Dolcezza[/quote]

Ma znam to za insekte,al ko ce da prezivi vjesanje medj sunkama,pozar u vikendici i trovanje lubenicama... :D
Ps..A sta ako se padobran ne otvori... :D :wink:
 
Dolcezza:
I slatka rakija!!!! Nemo da mi kvaris utisak od svadbe!!!bila je doyayna! c c c c
Neka, neka.....
Zato ti def. treba na leto da ides na neku svadbu!!!

...a kad bih ti rekao da sam u zivotu bio ukupno na tri svadbe (najozbiljnije)...?

nego, da ne skrecemo sa teme...preko leta mozemo ucestvovati u gomili nagradnih igara kojima nas obasipaju sa bilborda, televizije, novina, radija...
za pocetak...'stavi pravu stvar na pravo m(j)esto'...
 
Pa dobro , ima vremena da popravis taj skor!!! To sa igrama uopste nije losa ideja, jos ako se potrefi neko spajanje lepo+korisno!!! Npr, pijes kolu skupljas poklopce, ili pijes kafu skupljas kesice!!!!

Sve u svemu na leto def, treba igreti neku nagradnu igru!! Osim ovog kad ti NS dosadi mozes da obidjes sve turisticke agencije i pokupis prospekte, odes na Beer Bar Brod , zavalis se u debelu 'ladovinu i biras gde ces da otputujes!!!!
Pozzz
 

Back
Top