PASOŠI

GORAN-ATRIX

Početnik
Poruka
2
Zdravo svima

Jedno malo pitanje,a od velikog znacaja ...Sta je sa ovom skupstinom ,xoce li ona da produzi vaznost pasosa ili cemo mi koji dolazimo za Novu Godinu u Srbiju , morati da ostanemo ...milsim moramo da se vracamo na posao..ja imam zakazan povratak 5.janura 2009,da li cu moci da se vratim ...kako stoje stvari...
 
Zdravo svima

Jedno malo pitanje,a od velikog znacaja ...Sta je sa ovom skupstinom ,xoce li ona da produzi vaznost pasosa ili cemo mi koji dolazimo za Novu Godinu u Srbiju , morati da ostanemo ...milsim moramo da se vracamo na posao..ja imam zakazan povratak 5.janura 2009,da li cu moci da se vratim ...kako stoje stvari...


pa kakva je kriza na trulom zapadu i kako nasi najvaljuju da ce nas kriza zaobici mislim da nasa skupstina misli na vas,obezbedice vam ostanak u nasoj zemlji:hahaha::
 
Zdravo svima

Jedno malo pitanje,a od velikog znacaja ...Sta je sa ovom skupstinom ,xoce li ona da produzi vaznost pasosa ili cemo mi koji dolazimo za Novu Godinu u Srbiju , morati da ostanemo ...milsim moramo da se vracamo na posao..ja imam zakazan povratak 5.janura 2009,da li cu moci da se vratim ...kako stoje stvari...

Ako je verovati Dacicu, usvojice to do Nove Godine.
Mada prati vesti za svaki slucaj.
 
Zdravo svima

Jedno malo pitanje,a od velikog znacaja ...Sta je sa ovom skupstinom ,xoce li ona da produzi vaznost pasosa ili cemo mi koji dolazimo za Novu Godinu u Srbiju , morati da ostanemo ...milsim moramo da se vracamo na posao..ja imam zakazan povratak 5.janura 2009,da li cu moci da se vratim ...kako stoje stvari...

Gowane,
niste nam napisali šta ste u xoroskopu tako da ne možemo da vam odgowowimo šta će vam se desiti 5.og januara!
Dok nam ne dostavite tu vitalnu astwološku infowmaciju, najbolje bi Vam bilo da ostanete tu gde želite da wadite a Swbiju zaobidjete i ovih paw dana.
Pitajte Kiselu Bonbonu (jede se kao bonbona) šta Swbi misle o gastosima.
 
  • Podržavam
Reactions: Reg
poranis lepo ujutru, oko 5 h, tako sam ja, i za dvadesetak dana, sada kazu desetak, problem resen,

samo su slike crno bele, a slikaju u boji!?
 
Ja sam cuo da ce na RTS-u u novogodisnjem programu biti prenos skupstine.Ma rade ljudi non-stop svaka im cast.Imamo srece da smo takve ljudine i vrednice izabrali da nas vode.
 
Gowane,
niste nam napisali šta ste u xoroskopu tako da ne možemo da vam odgowowimo šta će vam se desiti 5.og januara!
Dok nam ne dostavite tu vitalnu astwološku infowmaciju, najbolje bi Vam bilo da ostanete tu gde želite da wadite a Swbiju zaobidjete i ovih paw dana.
Pitajte Kiselu Bonbonu (jede se kao bonbona) šta Swbi misle o gastosima.
Ja nisam gastos , ali bi htela da putujem za Novu godinu , a imam stari pasoš. Brine me da li ću moći da se vratim ili da čekam da me deportuju kad mi istekne viza? Škorpija sam u horoskopu ;)
 
Ja nisam gastos , ali bi htela da putujem za Novu godinu , a imam stari pasoš. Brine me da li ću moći da se vratim ili da čekam da me deportuju kad mi istekne viza? Škorpija sam u horoskopu ;)

Škorpija kažeš? Ufff...
E to je glavobolja svim astrolozima!
Nevidjeno zlopamtilo a hoće lepo da se provede?
Ako zbog ičeg verujem u taj horoskop a to je baš zbog škorpija.
A o lavovima da ne pričam! Oni su toliko alavi na pare da sigurno neće trošiti pare za Novu Godinu.
Uštekaćete se po običaju kod nekog strelaca ili vodolije a oni će biti ubedjeni da ste im prijatelji...
 
Škorpija kažeš? Ufff...
E to je glavobolja svim astrolozima!
Nevidjeno zlopamtilo a hoće lepo da se provede?
Ako zbog ičeg verujem u taj horoskop a to je baš zbog škorpija.
A o lavovima da ne pričam! Oni su toliko alavi na pare da sigurno neće trošiti pare za Novu Godinu.
Uštekaćete se po običaju kod nekog strelaca ili vodolije a oni će biti ubedjeni da ste im prijatelji...
Za lavove živa istina.:rotf: Da ne znamo iste lavove?!
Ja sam viši tip škorpije;)
Nego šta bi sa pasošima?
 

Back
Top