Horoskop

Ne, ne treba nikog ubedjivati, ali kada mi neko argumentovano objasni da ne veruje, postujem.. Zato sto ko je upucen, zna da je astrologija NAUKA, verovao ili ne....:ok:

Pa i ne ubeđujem. Pitam, odgovaram. Ja verujem u astrologiju, mislim da je na neki način život određen datumom rođenja. Ne držim se slepo svega, što se nađe u dnevnoj štampi, ali me po neki put pokrene čak i horoskop iz dnevnih novina. Karakteristike znakova već godinama pratim kod svojih bllskih osoba, i ima puno toga.
 
e..ovo sam vec pominjao,ali opet cu :lol: bila ranije na b92 neka emisija "visa sila" i kao..pricao neki lik sa blurovanom facom,kako mu je bivsa verenica ili tako nesto skuvala rucak u mrtvackoj vodi (ona voda sa kojom se pere mrtvak) i ono..rucak nikad lepsi i sve...ali posle mu se najebala keve,radila s' njim sta je htela i to...zajebano :lol:
 
a to su one seoske vudu fore sa kosama,noktima,pilecim glavama i nozicama,kafi skuvanoj na ovaj ili onaj nacin,ljubavnim napicima,urokljivim paketicima,koncima i sve ostalo :neutral: fin neki svet.
 
e..ovo sam vec pominjao,ali opet cu :lol: bila ranije na b92 neka emisija "visa sila" i kao..pricao neki lik sa blurovanom facom,kako mu je bivsa verenica ili tako nesto skuvala rucak u mrtvackoj vodi (ona voda sa kojom se pere mrtvak) i ono..rucak nikad lepsi i sve...ali posle mu se najebala keve,radila s' njim sta je htela i to...zajebano :lol:

Daj! Ne pričam o vudu sranjima, nego o egzaltnoj nauci. Brkaš pojmove. Ja se vozim biciklom, ne jašem na :besna:metli
 
Па и јеси.

А и живиш у иностранству. И ја се понекад овде осећам као странац.



outofplace.gif
 

Back
Top