2 Problema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dača R

Aktivan član
Poruka
1.157
Ljudi imam dva problema koja verovatno nisu velika ali me ubijaju u pojam...popizdecu.

1) Poceo sam da skidam neke fajlove sa neta i skidanje je bilo prekiunuto dok je bilo u toku. Sad na desktopu stoje ikonice, tih da kazem, polovnih fajlova i nikako ne mogu da ih izbrisem jer pise ono u fazonu ,,cannot delete. It is used by another person or program". Kako da izbirisem te ikonice???

2) Na youtube-u mi ne otvara polovinu klipova. Neke hoce, a neke nece uopste, kao da ih ucitava. Jel to do mene ili youtube isflesirao u poslednja dva dana?

HVALA UNAPRED...
 
Sto se tice prvog problema prilicno sam siguran da ces moci da izbrises kada restartujes racunar.

:) Jel to trebalo da bude duhovito? Pa nisam bas tooooliko glup. Ove ikonice mi stoje vec mesec dana na desktopu...
@DekiM hvala na pomoci, taj program zaista tome sluzi ali nece da ukloni ove ikonice.
 
Čudi me da neće, kod mene je uvek uspevalo. :think:
Znači išao si desni klik na te ikonice > Unlocker > pa izabereš akciju > Delete i moralo bi da je obriše.
Probaj da uradiš Rename, pa onda Delete, možda će tako uspeti, mada moralo bi i onako čak i ako ih neki proces drži.
 
:) Jel to trebalo da bude duhovito? Pa nisam bas tooooliko glup. Ove ikonice mi stoje vec mesec dana na desktopu...
@DekiM hvala na pomoci, taj program zaista tome sluzi ali nece da ukloni ove ikonice.

Duhovito ????? Neznam zasto tako mislis. Ajde napisi sta ti tacno pise ?
,,,cannot delete. It is used by another person or program"'' Ima li jos sta ili samo ovo ?
 
Ako ti unlocker ne obrise te fajlove,bar ce ti reci koji proces ih drzi.
Da ponovim i ja. Desni klik pa unlocker,izaberes delete. Ako ti nudi unlock all klikni na to,ako ne onda samo ok. Nekada je potrebno da obelezis jedan po jedan proces sa liste pa unlock....ne znam zasto verovatno neka greskica u programu koja je mozda otklonjena u novijoj verziji.

Ako nece ni to,startuj safemode i sigurno ces moci da obrises.

btw sa kojim programom si skidao? I da li si ih pokusao otvoriti iz necega u medjuvremenu?
 
prvo.nemoguce da ih *drzi*neki proces jer je skidanje prekinuto na pola.jedino program sa kojim si skidao te fajlove-proveri to!:rtfm:
a brisanje sa unlockerom,onako kako ti je DekiM objasnio+moras restartovati da bi ih unlock obrisao.
 
Meni se desavalo da izbaci cannot delete it is used by another person or program, i cim restartujem racunar, brisem ga bez problema, zato sam ti rekao to, i nisam imao nameru da se zezam jer mi je tako bilo krs puta.

Sa cim si skidao ?
Mora da ti je ostalo nesto (verovatno program sa kojim si skidao) sto kako kaze Southwind ih ,,drzi''.
Probaj to sa cim si skidao da skroz disablujes pa onda probaj delete.
 
E ljudi uspelo je preko safe moda. Hvala svima. A dajte neki savet za ovaj drugi problem posto mi je na pdf-u ,,Internet'' moderator obrisao temu bez ikakvog objasnjenja, a na lepljivoj temi ,,sve o you-tube-u'' naravno nisam nasao pomoc.
 
Poslednja izmena:
Isti moderator sada ce zakljucati ovu temu.
Naslov je totalni promasaj. I pored toga ti je pruzana pomoc...sto se nece ponoviti ako naslov sledece teme bude slican ovom.

btw kako ti se zvala tema na internet? Problem za popizditi...? Jel tako? Pa budi srecan da te nisam banovao. ;)
O youtube imas lepljivu,zakljucanu naravno jer postoji gomila povecih tema. Kada budem zakljucio da ima potrebe ponovo pricati o youtube odkljucacu je. ;)

dakle
puzzle_lock.jpg
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top