Deset godina od ubistva šestoro učenika u Peći

srbija do grcke

Aktivan član
Poruka
1.427
Četrnaestog decembra navršava se 10 godina od ubistva šestoro srpskih učenika, u kafiću "Panda" u Peći, na Kosovu i Metojiji. Dejan Radenković, zamenik predsednika Odbora za Kosovo i Metohiju Skupstine Srbije, izjavio je Tanjugu da je tadašnje ubistvo golobradih srpskih mladića jedan od najvećih zločina albanskih terorista u Pokrajini. "Poražavajuće i uvredljivo, ne samo za roditelje ubijene dece već i za državu Srbiju i međunarodne strukture prisutne na Kosmetu, zvuči cinjenica da ne samo da nalogodavci i izvršitelji tog monstruoznog čina nisu otkriveni, već se od momenta povlačenja srpskih i jugoslovenskih snaga bezbednosti sa Kosova, ništa nije ni pokušalo raditi na pronalazenju i eventualnom kažnjavanju egzekutora", istakao je Radenković. On je istakao da su albanski teroristi i ekstremisti u međuvremenu porušili i uništili nadgrobne spomenike svih ubijenih mladica, a takozvane kosovske institucije do današnjeg dana nisu dozvolile da se groblje u Peći valjano uredi, odnosno da se spomenici renoviraju.

arbanasi misle da cemo zaboraviti zlocine, no to se nece nikada desiti..ali kakva smo zemlja, pitam se ima li nade za nas uopste.
 
Četrnaestog decembra navršava se 10 godina od ubistva šestoro srpskih učenika, u kafiću "Panda" u Peći, na Kosovu i Metojiji. Dejan Radenković, zamenik predsednika Odbora za Kosovo i Metohiju Skupstine Srbije, izjavio je Tanjugu da je tadašnje ubistvo golobradih srpskih mladića jedan od najvećih zločina albanskih terorista u Pokrajini. "Poražavajuće i uvredljivo, ne samo za roditelje ubijene dece već i za državu Srbiju i međunarodne strukture prisutne na Kosmetu, zvuči cinjenica da ne samo da nalogodavci i izvršitelji tog monstruoznog čina nisu otkriveni, već se od momenta povlačenja srpskih i jugoslovenskih snaga bezbednosti sa Kosova, ništa nije ni pokušalo raditi na pronalazenju i eventualnom kažnjavanju egzekutora", istakao je Radenković. On je istakao da su albanski teroristi i ekstremisti u međuvremenu porušili i uništili nadgrobne spomenike svih ubijenih mladica, a takozvane kosovske institucije do današnjeg dana nisu dozvolile da se groblje u Peći valjano uredi, odnosno da se spomenici renoviraju.

arbanasi misle da cemo zaboraviti zlocine, no to se nece nikada desiti..ali kakva smo zemlja, pitam se ima li nade za nas uopste.

Stvarno su im porusili spomenike?!
 
Četrnaestog decembra navršava se 10 godina od ubistva šestoro srpskih učenika, u kafiću "Panda" u Peći, na Kosovu i Metojiji. Dejan Radenković, zamenik predsednika Odbora za Kosovo i Metohiju Skupstine Srbije, izjavio je Tanjugu da je tadašnje ubistvo golobradih srpskih mladića jedan od najvećih zločina albanskih terorista u Pokrajini. "Poražavajuće i uvredljivo, ne samo za roditelje ubijene dece već i za državu Srbiju i međunarodne strukture prisutne na Kosmetu, zvuči cinjenica da ne samo da nalogodavci i izvršitelji tog monstruoznog čina nisu otkriveni, već se od momenta povlačenja srpskih i jugoslovenskih snaga bezbednosti sa Kosova, ništa nije ni pokušalo raditi na pronalazenju i eventualnom kažnjavanju egzekutora", istakao je Radenković. On je istakao da su albanski teroristi i ekstremisti u međuvremenu porušili i uništili nadgrobne spomenike svih ubijenih mladica, a takozvane kosovske institucije do današnjeg dana nisu dozvolile da se groblje u Peći valjano uredi, odnosno da se spomenici renoviraju.

arbanasi misle da cemo zaboraviti zlocine, no to se nece nikada desiti..ali kakva smo zemlja, pitam se ima li nade za nas uopste.

NEMAMO DRŽAVNIKE,NEMAMO DIPLOMATIJU,NEMAMO NACIONALNU SVEST,
IMAMO FOTELJAŠE,KARIJERISTE I PRODAVCE MAGLE.
NAROD JE TAKO HTEO.
DEMOKRATIJA NAM SLAVI PUNOLETSTVO,A MI SMO JOŠ UVEK NEZRELI.
 
Četrnaestog decembra navršava se 10 godina od ubistva šestoro srpskih učenika, u kafiću "Panda" u Peći, na Kosovu i Metojiji. Dejan Radenković, zamenik predsednika Odbora za Kosovo i Metohiju Skupstine Srbije, izjavio je Tanjugu da je tadašnje ubistvo golobradih srpskih mladića jedan od najvećih zločina albanskih terorista u Pokrajini. "Poražavajuće i uvredljivo, ne samo za roditelje ubijene dece već i za državu Srbiju i međunarodne strukture prisutne na Kosmetu, zvuči cinjenica da ne samo da nalogodavci i izvršitelji tog monstruoznog čina nisu otkriveni, već se od momenta povlačenja srpskih i jugoslovenskih snaga bezbednosti sa Kosova, ništa nije ni pokušalo raditi na pronalazenju i eventualnom kažnjavanju egzekutora", istakao je Radenković. On je istakao da su albanski teroristi i ekstremisti u međuvremenu porušili i uništili nadgrobne spomenike svih ubijenih mladica, a takozvane kosovske institucije do današnjeg dana nisu dozvolile da se groblje u Peći valjano uredi, odnosno da se spomenici renoviraju.

arbanasi misle da cemo zaboraviti zlocine, no to se nece nikada desiti..ali kakva smo zemlja, pitam se ima li nade za nas uopste.

ovo boldovano prvo se sa drugim kosi.Ako nisu otkriveni pocinioci tog zaista monstruoznog zlocina nad mladim shkavelima kako za to mozes optuzivati kako ti reche"arbanase".
 
nesto malo objavio danas

U Goraždevcu kod Peći obeležena petogodišnjica ubistva dvojice dečaka
Zločin još nerasvetljen
Bez utehe i pravde: Rodbina na grobu jednog od ubijenih dečaka
Beograd - U crkvi Svete Bogorodice u Goraždevcu kod Peći juče je održan pomen dvojici dečaka - Ivanu Jovoviću i Panteliji Dakiću koji su pre pet godina ubijeni iz automatskog oružja dok su se kupili u reci Bistrici. U tom napadu teško su ranjeni Đorđe Ugrenović, Bogdan Bukumirić, Marko Bogićević i Dragana Srbljak.
Budući da počinioci tog zločina još nisu pronađeni, uprkos obećanju tadašnjeg komesara Policije Unmika Štefana Felera da će "prevrnuti svaki komad zemlje kako bi pronašao ubice dece" i uprkos ponuđenoj nagradi od milion evra, predsednik Srbije Boris Tadić je u izjavi koju prenose elektronski mediji rekao, da od šefa Unmika i drugih međunarodnih zvaničnika, ali i predstavnika albanskih vlasti na Kosovu, očekuje rasvetljavanje tog i svih drugih zločina počinjenih nad Srbima i drugim nealbancima u Pokrajini.
 
E, TERORISTLIJO :hahaha: :dash: :rotf: .... 'Ajmo jedan brzi odjeb... Paljba, bre. :cool:

Sta je bre volis da razgovaras sa istomisljenicima zar ne?
Ne mozes ti vise nikog da teras od nikud,shvati da je proshlo to vreme.
postavio sam tezu da pocinioci tog zlocina nisu otkriveni sto i jeste tacno i kao moguceg pocinioca indirektno optuzio za to drzavu srbiju koja se najvise zalagala da albance predstavi kao teroriste.
 
Poslednja izmena:
Sta je bre volis da razgovaras sa istomisljenicima zar ne?
Ne mozes ti vise nikog da teras od nikud,shvati da je proshlo to vreme.
postavio sam tezu da pocinioci tog zlocina nisu otkriveni sto i jeste tacno i kao moguceg pocinioca indirektno optuzio za to drzavu srbiju koja se najvise zalagala da albance predstavi kao teroriste.

ako nisi ilegalni imigrant normalno da ne moze :D
 
ako nisi ilegalni imigrant normalno da ne moze :D

Dosta sa tom propagandom ilegalni imigranti.I Slobova Gebels propaganda je dosta lajala o tome i proterala je sve koji su bili takvi i sa time je gotovo.Ne znam tacan broj broj takvih proteranih ljudi ali znam da to uopste nije brojcano ni primeceno a ja ti mogu reci da sam poznavao samo jednog coveka koji je bio ilegalan emigrant i taj je proteran.Mnogo vise sam poznavao srpskih kolonista koji su dosli iz srbije i crne gore.
 
Dosta sa tom propagandom ilegalni imigranti.I Slobova Gebels propaganda je dosta lajala o tome i proterala je sve koji su bili takvi i sa time je gotovo.Ne znam tacan broj broj takvih proteranih ljudi ali znam da to uopste nije brojcano ni primeceno a ja ti mogu reci da sam poznavao samo jednog coveka koji je bio ilegalan emigrant i taj je proteran.Mnogo vise sam poznavao srpskih kolonista koji su dosli iz srbije i crne gore.

srpskih kolonista? pa valjda imamo pravo da se krecemo po svojoj drzavi gde nam je volja. o kakvim kolonistima ti pricas?? boze nepismenog li coveka. za vreme WWII iz albanije ste navrli u masama i nakon rata niko nije otisao, a Srbima je bilo zabranjeno da se vracaju..nakon 99-te opet masa vas dolazi iz albanije.
 

Back
Top