Pozorišni komad "Generalna proba samoubistva",Zvezdara Teatar

Da li će novi komad Duška Kovačevića sa kvalitetnom glumačkom ekipom sigurno biti hit

  • Hoće,naravno!

    glasova: 3 60,0%
  • Neće ili ne mora da znači........

    glasova: 2 40,0%

  • Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .

Deki43

Zainteresovan član
Poruka
164
Autor komada i režiser predstave Dušan Kovačević, koji se posle sedam godina dobrovoljne apstinencije od teatra vratio na „daske koje život znače", nije mogao da sakrije zadovoljstvo na jučerašnjoj medijskoj prezentaciji novog dela.

Sinoć je premijerno izveden pozorišni komad "Generalna proba samoubistva".

Bio sam na premijeri i predstava je odlična.Da li je još neko pogledao predstavu?
Za ubuduće,sve pohvale i kritike možete ostaviti ovde.

Pozdrav svima
 
Meni se predstava u opshte nije dopala. Da nema Branimira Brstine bila bi josh gora. Prica mi je tanka, gluma takodje ( sa izuzetkom Brstine ). Stavrno postujem Kovacevica al ne i da odem u pozoriste i smejem se zato sto je to Kovacevic. Stavrno bi voleo da neko josh prokometarishe predstavu da ne ispadne da sam hejter haha posto nisam. Al eto to je moj utisak.

Odgledao sam predstavu tek vecheras... iako je planiram od premijere.

Donekle se slazem sa Rufio-om.
Josh jedna u nizu Kovachevicjevih prica o mentalitetu Srpskog naroda...samo sto mislim da je vishe unishtena losom glumom nego loshim rezijom.
Sto se tiche glumaca, osim Brstine, glumci su zakazali ...

Izuzetno cenim Kovachevicja i od predstava koje se trenutno daju vishe predlazem "Doktor Shuster".
 

Back
Top