Mount and Blade

ja sam se oduševio sa igrom , stvarno su dobro odradili sistem borbe , ali RPG strana igre je očajna..
bez priče , bezlični likovi, potpuno isti gradovi / sela / questovi...

Inače solidna je igra , pogotovo što postoje modovi koji mogu da učine igru mnogo boljom od originala :)
 
ja sam se oduševio sa igrom , stvarno su dobro odradili sistem borbe , ali RPG strana igre je očajna..
bez priče , bezlični likovi, potpuno isti gradovi / sela / questovi...

Inače solidna je igra , pogotovo što postoje modovi koji mogu da učine igru mnogo boljom od originala :)
Pa pridruzi se nekom pa nece da ti bude bezlicno. Ako si dovoljno slavan mogu da te izaberu i za glavnokomandujuceg. U svakom slucaju cekaju te ogromne bitke, opsade...
 
Ma da sve to stoji , nego mogli su se malo više potruditi oko ličnosti tih ljudi koji te prate , ili bar da dorade te questove..
Svi kraljevi / lordovi ti daju doslovno iste questove a osvajanje svakog zamka i grada je bukvalno ista stvar ( ali je i dalje jako zanimlivo )
 
Ma da sve to stoji , nego mogli su se malo više potruditi oko ličnosti tih ljudi koji te prate , ili bar da dorade te questove..
Svi kraljevi / lordovi ti daju doslovno iste questove a osvajanje svakog zamka i grada je bukvalno ista stvar ( ali je i dalje jako zanimlivo )

A sta da se ocekuje od igrice koja ima bukvalno 2 developera :)
Mene je odusevio sistem borbe, i kako je reseno upravljanje konjem.
 
Da , čuo sam za njih bračni par iz poljske ako se dobro sećam:P

Nego igra je još i super ispala i mnogo je bolja od većine "visokobudžetnih" igara koje su izbacile velike kompanije pre vremena..

Stvarno me zanima šta će dalje uraditi sa igrom i jedva čekam Mount&Blade 2 nadam se da će do tada navući neke sponzore :gace:
 
Ovo bi mozda zanimalo patriotski raspolozene gamere.

Mod za M&B Europa 1200

Prava mapa Evrope oko 1200 godine, 16 drzava, istorijski gradovi, kraljevi, velikasi.

Najbitnije - Napravljena je i Srbija ( Stefan Prvovencani je kralj) sa autenticnim gradovima, jedinicama, velikasima itd...

Ja sam radio research za gotovo sve zemlje ukljucujuci i Srbiju (inace ne verujem da bi se ovaj lik sam setio da ubaci Srbiju )

http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,61703.0.html
 
Poslednja izmena:
Браћо помагајте! Кад уђем у игру, почне оно да учитава и одједном се појави:
Unible to open file: CommonRes/ani_walk_sideways.brf
Шта да радим?:sad2:
 
Mozda da probas da ponovo instaliras brate;)
igra je meni barem odlicna.Ja nisam nesto mnogo igrao rpg-ova al mi se ova swidja
E da,dal u ovoj igri ima neki storyline ili smo nezavisni?
 
Mozda da probas da ponovo instaliras brate;)
igra je meni barem odlicna.Ja nisam nesto mnogo igrao rpg-ova al mi se ova swidja
E da,dal u ovoj igri ima neki storyline ili smo nezavisni?

Za sada nema price, nezavisan si da radish sta hoces.

Meni je to extra, recimo vazal sam u Srbiji, koja nije u ratu sa Engleskom, medjutim ja na svoju ruku pomazem Skote u ratu protiv Engleza :mrgreen:

Mislim da ova igra ima potencijala. Prva igra bazirana na hack/slash maniru ali bez magija, heal potiona i ostalih gluposti.

Pravi srednji vek, najzad.
 
Za sada nema price, nezavisan si da radish sta hoces.

Meni je to extra, recimo vazal sam u Srbiji, koja nije u ratu sa Engleskom, medjutim ja na svoju ruku pomazem Skote u ratu protiv Engleza :mrgreen:

Mislim da ova igra ima potencijala. Prva igra bazirana na hack/slash maniru ali bez magija, heal potiona i ostalih gluposti.

Pravi srednji vek, najzad.

Апсолутно се слажем, право благо. Препоручујем вам да скинете што више модова, има доста добро урађених.
 
Уђеш CD, и видећеш један фолдер, заборавио сам име али почиње на Ѕ, ту уђеш и прекопираш садржину у фолдер ове игрице у Program Files.
 
Ovo bi mozda zanimalo patriotski raspolozene gamere.

Mod za M&B Europa 1200

Prava mapa Evrope oko 1200 godine, 16 drzava, istorijski gradovi, kraljevi, velikasi.

Najbitnije - Napravljena je i Srbija ( Stefan Prvovencani je kralj) sa autenticnim gradovima, jedinicama, velikasima itd...

Ja sam radio research za gotovo sve zemlje ukljucujuci i Srbiju (inace ne verujem da bi se ovaj lik sam setio da ubaci Srbiju )

http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,61703.0.html
Jel zna neko ko se s kim voli u Evropi 1200?
Edit:Nema veze, nasao.
 
Poslednja izmena:
Ovo bi mozda zanimalo patriotski raspolozene gamere.

Mod za M&B Europa 1200

Prava mapa Evrope oko 1200 godine, 16 drzava, istorijski gradovi, kraljevi, velikasi.

Najbitnije - Napravljena je i Srbija ( Stefan Prvovencani je kralj) sa autenticnim gradovima, jedinicama, velikasima itd...

Ja sam radio research za gotovo sve zemlje ukljucujuci i Srbiju (inace ne verujem da bi se ovaj lik sam setio da ubaci Srbiju )

http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,61703.0.html

Hvala brate, ljubim te u stopala :D
 

Back
Top