256 igara na 1 cd-u

имам ја, али не знам како да поставим на интернет пошто је много тежак цд а на свим сајтовима може максимум 100 мегабајта да се постави, а не знам како да поделим на делове...ако неко зна како да поставим нек каже врло радо ћу то урадити
 
kad se ja setim ovoga...pre 5,6 godina sam igrao kod drugara i mislio da cu tim cd-om da se zadovoljim sto se tice igranja dok sam ziv,zbog toga sam i kupio komp haha :)

Ijao, pa i ja sam im'o taj cd! To je fazon emulatora kao MAME 32 (mism da je dGen, al to nije vazno). To sam dobio uz svoj prvi komp, sto je bio pentium 2. OBOZAVAO sam onu igricu sa patuljcima sto mesaju vocke i idu kroz portale! Eee, to je bilo daaaaaavno! :)
 
Imao sam ja ovaj CD, original, i igrao sam ove igrice u prvom razredu, kad sam tek dobio računar. Obožavao sam ih! Shining Force mi je bila omiljena, kao i Fight Fury 2, i naravno oni zečevi, zaboravih im ime. To su bila stara dobra vremena...

Bilo kako bilo, ne treba vam baš ovaj komplet od 256 igara, već lepo uzmite i skidajte ROM-ove s nekih od sajtova, kao što sam i ja uradio. Sada imam sve Sega ROM-ove koji su izašli. :)
 

Back
Top