sex u braku!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene bogami ne. Sada radimo stvari koje bi smo pre 7-8 godina stidljivo gledali u nekom dooobrom filmu za odrasle. Evoluirali smo u potpuno "besramna" bića koja se dohvataju već u predsoblju(kad odvedemo decu kod babe) - ko će da stigne do kreveta. Slikamo se ,snimamo, koristimo pomagala, ma idi molim te, nikad luđe....
 
Pa.... nekako se vremenom izgradi apsolutno poverenje, nemamo razloga da se stidimo jedno pred drugim, otvoreno se prica o svim, ali bas svim zeljama, fantazijama... i naravno - sprovodi u delo. Doduse, necu da budem iskljuciva, nije to pravilo koje vazi samo u braku. Ima parova koji to postignu i u vezi pre braka. Ja sam samo rekla za moj slucaj. A, na zalost ima i dosta bracnih parova kojima sex zamire polako u braku, ali mislim da su te osobe lenje, jer treba se oko svega na ovom svetu potruditi pa i oko toga.
 
maja mala mama:
A da li i uprkos tome ponekad pozelite promenu!?Jq imam taj problem...super mi je sa muzem ali ponekad bi jednostavno napravila izmenu...cisto radi promene.I to sa nekim potpuno novim tipom...
Ponekad, da.
Ali samokontrola ti je cudo! :wink:
Ne bih da ispadne da hvalim mog dragog, ali zaista ni sa jednim pre nisam imala takoooo dobar sex i sve razmisljam zasto da ga varam, kad cu se verovatno sa tim nekim razocharati. Ne treba traziti hleb preko pogace...
 
Devilishgirl:
maja mala mama:
...super mi je sa muzem ali ponekad bi jednostavno napravila izmenu...cisto radi promene.I to sa nekim potpuno novim tipom...

Neko te terao da se udas :roll:
Niko me nije terao a udala sam se izmedju ostalog zbog fenomenalnog sexa(sve je od toga i pocelo!!!)Hoces da kazes da su udate zene osudjene na jednog muskarca do kraja zivota!?
 
Nema zakonskih sankcija, tako da ko šta voli neka i radi.
Meni izuzetno prijaju kontakti sa nekim momcima odavde sa foruma, a štete nema nikakve.
Isto je i sa beznačajnim flertićima sa stvarnim likovima u okolini, to jača samopouzdanje, svest o sopstvenoj privlačnosti a nema uticaja na porodicu.
 
Hej, mamice, nemoj bre da se tangirash toliko.
Znas, jedan moj prijatelj je rekao sledece: ako ces da shvrljas, uradi to na svoje sopstveno zadovoljstvo i ako ces vec to da radish uradi to sa stilom, da niko ne sazna!
Pravi odgovor! 8)
Samo kod mene je jos uvek jaca ta samokontrola i iskreno se nadam da ce tako i ostati! :wink:
 
Happy_girl:
Hej, mamice, nemoj bre da se tangirash toliko.
Znas, jedan moj prijatelj je rekao sledece: ako ces da shvrljas, uradi to na svoje sopstveno zadovoljstvo i ako ces vec to da radish uradi to sa stilom, da niko ne sazna!
Pravi odgovor! 8)
Samo kod mene je jos uvek jaca ta samokontrola i iskreno se nadam da ce tako i ostati! :wink:
Vidim da ti je samokontrola jaca strana(I na nekoj drugoj temi...)to i nije tako losa osobina ali na taj nacin se mozda svesno branis od nekih lepih stvari u zivotu!
Ne znam cemu to!?
 
Eh, cemu.... Mozda cu i propustiti nesto dobro, ali jednostavno... ma ni ne znam kako da ti objasnim :lol:
Sex koji imam sa svojim suprugom je mnogo dobar, tj fantastichan, slazemo se zaista odlichno. I verovatno zbog toga nemam zelju za eksperimentisanjem. Dalje... nisam sigurna koliko bih se mogla zaista opustiti sa nekim drugim i samim tim taj sex ne bi bio kvalitetan. I zasto onda da sa odlicnog sexa spadam na neki nekvalitetan sex?
Ja sam i zastupnik teorije da je najbolji sex onaj gde su umeshane i emocije. A u nekoj one night stand vezi emocija sigurno ne bi bilo, znaci i tu opada vrednost i kvalitet tog nekog eventualnog sexa sa nekim drugim...
 
Happy_girl:
Eh, cemu.... Mozda cu i propustiti nesto dobro, ali jednostavno... ma ni ne znam kako da ti objasnim :lol:
Sex koji imam sa svojim suprugom je mnogo dobar, tj fantastichan, slazemo se zaista odlichno. I verovatno zbog toga nemam zelju za eksperimentisanjem. Dalje... nisam sigurna koliko bih se mogla zaista opustiti sa nekim drugim i samim tim taj sex ne bi bio kvalitetan. I zasto onda da sa odlicnog sexa spadam na neki nekvalitetan sex?
Ja sam i zastupnik teorije da je najbolji sex onaj gde su umeshane i emocije. A u nekoj one night stand vezi emocija sigurno ne bi bilo, znaci i tu opada vrednost i kvalitet tog nekog eventualnog sexa sa nekim drugim...
E,vidis ja ne brkam sex i emocije...mislim zapravo da je moguce imati dobar sex i bez ljubavi...ne da mislim nego pouzdano znam i valjda mi zato i padaju na pamet te "izmene".Ja zaista volim svog muza(mozda ce nekome zvucati cudno s obzirom na temu!!!)a taj momenat me dodatno pali u odredjenim trenutcima ali takodje je mnogo dobar osecaj kad si sa nekim koga nemas ustvari,a ludacki se privlacite i to je jedino sto vas veze.
Znaci,nema onih svakodnevnih tema,deca,lova,klopa...samo i jedino sex...pritom znas da otkida na tebe...
Ova prica je iz proslosti ali moze biti za razmisljanje...
 
Zasto samo iz proslosti? To je tako lepo flertovati pogotovu ako nema ljubomore, a iskrenost iznad svega...Sex u braku kod mastovitih, iskrenih osoba moze dostici dodir sa apsolutnim, masta dolazi do neslucenih granica (barem kod nas...)
 
maja mala mama:
Devilishgirl:
maja mala mama:
...super mi je sa muzem ali ponekad bi jednostavno napravila izmenu...cisto radi promene.I to sa nekim potpuno novim tipom...

Neko te terao da se udas :roll:
Niko me nije terao a udala sam se izmedju ostalog zbog fenomenalnog sexa(sve je od toga i pocelo!!!)Hoces da kazes da su udate zene osudjene na jednog muskarca do kraja zivota!?

Ne moraju da budu! Zato bracni parovi cesto praktikuju grupni sex... da malo razbiju monotoniju, da probaju nesto novo,a ne varaju jedno drugo nego zajedno uzivaju u necemu interesantnom. Mozes razmisljati i u tom pravcu...
 
zar vi ne volite vase muzeve?
zasto ste se udali ako zelite druge?
ja nikada ne bih varao moju devojku, s kojom imam odilcan sex, a to je obostrano misljanje.
ne bi ni ona mene, znam to.
prema tome ako imate dobar sex sa supruzima, zasto hocete i pomisljate da ih varate?
 
Ja mislim da svaka zena u braku ili duzoj vezi dozivi "krizu" kada joj padne napamet prevara, mozda je to trenutak kada nesvesno preispitujes sebe i svoja osecanja i tvoj odnos prema vezi. Nisam lik koji podrzava prevaru iz prostog razloga sto ja ne bih mogla da funkcionisem normalno nakon nje i mislim da ako par dobro funkcionise i ako neko bas zeli sex sa trecom osobom onda je to bolje uraditi u troje...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top