pravi dan za vencanje

devica-skorpija

Početnik
Poruka
10
Posto sam imala instant vencanje, da li ce to biti i instant brak. Malo sam gledala kartu mog vencanja i postoje aspekti koji mi se bas ne svidaju. Mesec je lose postavljen. Da li sam izabrala pogresan dan.?:cry::dash: I da li dan vencanja stvarno utice na buducnost braka ili je bitno samo ono sto kaze natalna karta? Sta ako nakom po natalu stoji jedan i srecan brak, a izabere bas los dan....Ne razumem... zelim vase misljenje



karta vencanja
http://i36.tinypic.com/2n6w7wg.gif
2n6w7wg.gif
 
Poslednja izmena:
Imas nesto sto se zove elekciona astrologija, to ti je preracunavanje najboljeg momenta za neki dogadjaj, pa izmedju oistalog i za vencanje. Kazu da ako "namestis" takav horoskop onda mozes da racunas na par narednih godina da ce "raditi" po tim planetama.
Mesec ti je jako visoko, verovatno je zena gazda u kuci, i jos u Raku...
Pokusaj da se setis momenta u kome ste rekli DA, mislim da je to vaznije od samog pocetka ceremonije, onda ti Asc ulazi uVsgu, sto nije lose za prognozu a Venera upada u 5.polje,i jos u Ribama...jeste da je malo stisnuo Saturn, ali to je nesto na cemu morate oboje da radite:think::think:
 
Imas nesto sto se zove elekciona astrologija, to ti je preracunavanje najboljeg momenta za neki dogadjaj, pa izmedju oistalog i za vencanje. Kazu da ako "namestis" takav horoskop onda mozes da racunas na par narednih godina da ce "raditi" po tim planetama.

jeste, ali se mora gledati sa uporednim i ostalim horoskopima i na osnovu njih uskladiti

sam za sebe dnevni chart poput ovog gore ne znaci nista
 
Dan kao dan nije dobar. Mars ugrozava Mesec, Uran Sunce. Planeta ljubavi koja iako pada u Ribe koje trebaju doneti prefinjena osecanja i lepe platonske osecaje ugrozava Saturn iz Deve, plus je u neplodnom sto govori da ce se ljubav vremenom iz kuce postepeno prebacivati na dnevne poslove. Ova konstelacija, gledajuci Mesec donosi mesanje roditelja u vezu, prvenstveno njegove majke jer su aktivirana dva muska tela (Sunce, Mars) i jedno zensko (Mesec).
 

Back
Top