upoznavanje preko interneta

Meni nikada nisu bili jasni ljudi koji se dopisuju preko neta,bez zelje da se uistinu u stvarnom zivotu upoznaju.To mi je samo totalno gubljnje vremena.Posle nekog vremena valjda razmene brojeve telefona,pocnu pricati,pa sledi normalno upoznavanje.Uvek moze da izadje iz toga dobro i lepo prijateljstvo,ljubav,sta god.
 
Sve je to isto na kraju. Forum ima neke mane ali i neke prednosti u odnosu na realni svet.
Isto ododje na kraju.

Ako se neko zezne u virutalnom svetu, znaci da je previse ocekivao, i naivno. :)

Isto tako i za realni svet, jos gore stvari se desavaju......... :)

Na kraju ispade jednako i ovo i ono.
 
Meni nikada nisu bili jasni ljudi koji se dopisuju preko neta,bez zelje da se uistinu u stvarnom zivotu upoznaju.To mi je samo totalno gubljnje vremena.Posle nekog vremena valjda razmene brojeve telefona,pocnu pricati,pa sledi normalno upoznavanje.Uvek moze da izadje iz toga dobro i lepo prijateljstvo,ljubav,sta god.

Ja sam svjestan da neću moći lično upoznati ljude sa kojima se dopisujem preko neta, iz jednostavnog razloga, predaleko su. Imam korenspondenata iz čitavog svijeta i trebao bih biti milioner da bih mogao obilaziti zemlju u potrazi za svojim internet-poznanicima. To me ipak ne sprječava da se nastavim dopisivati s njima, jer volim upoznavati i ljude drugačije od nas, druge narode, druge rase, druge običaje. Zašto u svaki kontankt preko neta ulaziti sa tim opterećenjem da se obavezno moraš i vidjeti sa osobom s druge strane? Ja to ne razumijem!
 
Sve je to isto na kraju. Forum ima neke mane ali i neke prednosti u odnosu na realni svet.
Isto ododje na kraju.

Ako se neko zezne u virutalnom svetu, znaci da je previse ocekivao, i naivno. :)

Isto tako i za realni svet, jos gore stvari se desavaju......... :)

Na kraju ispade jednako i ovo i ono.
Pa, i nije baš jednako ili, barem, novine retko pišu članke tipa : " Razbio mu glavu, ciglom, na forumu ", " Masovna tuča na sajtu ", " User se oporavlja od ubodne rane nožem " !!!
 

Back
Top