BACANjE RIMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aha.......a reci mi odakle sam ga ja,po tvom misljenju,kopirala?Na drugim forumima ima takva tema,ali postavila sam je JA,jer sam je JA i smislila,nisam kao LEFTY da moram da kopiram.....
 
milicaanchy:
Ti LEFTY prekini sa tim jer moja tema je ista kao i ova,a otvorena je odavno......Samo kopirash tudje teme......smisli jednom neshto sama
A sada da ti ja odgovorim u mom stilu
obrćam se tebi ženski debilu,
fosilu
misliš da si pametna puno
a kad bih samo malo u tebe duno
pukla bi ko dečija zvečka,
ti si samo mala debela mečka
ti si kao neka mala dama
želiš da se oko tebe diže galama
e, pa naišla si na vučka
ti si samo jedna obična kučka...
ganjaš me po forumu kao mačku pas,
sada ćeš da čuješ moj osvetnički glas
u kosi imaš male, dečije šnalice,
skupljaš sličice i maramice.
mala balavice...
pogrešila si što si mi na žulj stala
iz pegavog nosa ti viri bala
kipiš od silnog sala
devojčice mala...
i da završim već jednom,
neću se više raspravljati sa devojčicom bednom.
mala možeš samo da ga pušiš,
al' pazi da se ne ugušiš
 
Hey,vidi umesh da nabaacish rime......ja mislila da je to preveliko opterecenje za tvoj tako mali mozak.....Nisam debela,nisam gloopa i ne mozesh me ponizavati zbog godina......Nemoj da mislis da ces me povrediti......ovde mozesh da napishesh shta god hocesh o meni.....necu ni prstom mrdnuti...Keep tryin` but it won`t work boy...
PS.To sto si napisao samo je znak tvoje nezrelosti,pa makar imao 100 godina......
Poz
 
milicaanchy:
Hey,vidi umesh da nabaacish rime......ja mislila da je to preveliko opterecenje za tvoj tako mali mozak.....Nisam debela,nisam gloopa i ne mozesh me ponizavati zbog godina......Nemoj da mislis da ces me povrediti......ovde mozesh da napishesh shta god hocesh o meni.....necu ni prstom mrdnuti...Keep tryin` but it won`t work boy...
PS.To sto si napisao samo je znak tvoje nezrelosti,pa makar imao 100 godina......
Poz
Kako je to lepo rekla mamina pametnica
misliš da si neka svetica.
Ja se držim sebe, u svom svetu
nisam kao ti da vrebam žrtvu i metu.
ovo je meni dar od Boga,
i talenta se držim svoga,
bolje bi ti bilo da se nekog posla latiš
samo tražiš koga ćeš da pljuješ i blatiš,
kad ćeš već jednom da shvatiš...
Sad dobro pazi šta ti kažem,
ipak neću da te lažem:
-MALA
ti si jedna obična budala.
možda si ti ipak lepa i slatka,
al' si bre u glavi mnogo kratka,
možda ti je lepa frizura i kosa,
samo pazi da se ne zapetlja sa dlakama iz nosa.
fazon ti je da furaš po stranom rečniku,
oko sebe dižeš ciku i viku
kad se bude povećao tvoj IQ
onda mi se javi, više me ne davi
malo povećaj broj vijuga u glavi
za tebe nisam čovek pravi...
daj više ne balavi.
imaš li ti nešto konkretno da čujem,
da po forumu džaba ne psujem.
ti mala nemaš ni pameti, ni brige-
svi ste za mene obične ljige.
kao glumiš da si neka curica
a ustvari si obična maloumnica
i kao što vidiš znam da složim rime
a ti se furaš kao da si sad sišla sa bine
vineš se u visine,
kažeš: joj miline.
pazi dok budeš čitala ovo,
polako slovo po slovo.
pazi da ti ne rikne nežna čuka,
da se opet digne prašina i buka
posla sa tobom više nemam
sad mogu da legnem i da dremam....
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
milicaanchy:
Hey,vidi umesh da nabaacish rime......ja mislila da je to preveliko opterecenje za tvoj tako mali mozak.....Nisam debela,nisam gloopa i ne mozesh me ponizavati zbog godina......Nemoj da mislis da ces me povrediti......ovde mozesh da napishesh shta god hocesh o meni.....necu ni prstom mrdnuti...Keep tryin` but it won`t work boy...
PS.To sto si napisao samo je znak tvoje nezrelosti,pa makar imao 100 godina......
Poz

Neko nam je ostao bez texta.
Lepo kaze Charls Barkli: "Sto ulazis u frku kad si slabiji" :lol:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
milicaanchy:
Ti LEFTY prekini sa tim jer moja tema je ista kao i ova,a otvorena je odavno......Samo kopirash tudje teme......smisli jednom neshto sama
Tvoja "NEW STORY" tema je totalno različita od moje,u tvojoj se piše po jedna rečeničica..bla..bla..a ovde sam organizovao borbu(pročitaj prvi post-nisi ćorava),i ta borba zamalo da uspe između mene i tebe.Ali ti si obični luzer, nisi sastavila nijedan stihić-ukratko nemaš pojma o životu.U dve pesmice si popila dve šamarčine,puštam te jedan dan da smisliš pesmicu,budi hrabra pa probaj sama, a ne da trčkaraš po komšiluku ili da ti matorci možda nešto sastave........Možeš reći da je za školu he,he,he,he,he,he.
 
Pa ja nisam stavila nijedan stih.........jer mislim da lichi na moju,bez obzira na duzinu rime...moze i tamo ko hoce da napise duzu rimu......A nemoj misliti da si pametniji samo ako si stariji.....`87 si godiste.....I prijavicu te adminu budesh li nastavio sa vredjanjem.....
PoZ
 
milicaanchy:
Pa ja nisam stavila nijedan stih.........jer mislim da lichi na moju,bez obzira na duzinu rime...moze i tamo ko hoce da napise duzu rimu......A nemoj misliti da si pametniji samo ako si stariji.....`87 si godiste.....I prijavicu te adminu budesh li nastavio sa vredjanjem.....
PoZ

1.Nisi stavila zato sto ne znas, a ne sto "neces".
2.Tema uopste ne lici ne tvoju, zato sto je tvoja tema beskonacna recenica, a ova lici na neke Rap borbe. To su dve razlicite stvari...kontas
3.Covek nije ni rekao da je pametniji, jedini ko se ovde pravi pametan si ti. A uostalom ovo "prijavicu te adminu budesh li nastavio sa vredjanjem" me podseca na ono: "recu te uciteljici":mrgreen::mrgreen: :lol: :lol: .
4.I opet pogledaj malo prvu stranu i vidi ko je prvi poceo sa vredjanjem. Napadas coveka da je postavio plagijatorsku temu, a on ti odgovara onako kako je i zamislio temu.
5.Zato ako ne znas ili "neces" da smislis ni dva stiha, vrati se na tvoju beskonacnu i tamo ubacuj po neku rec kad skontas. :wink:
 
milicaanchy:
Pa ja nisam stavila nijedan stih.........jer mislim da lichi na moju,bez obzira na duzinu rime...moze i tamo ko hoce da napise duzu rimu......A nemoj misliti da si pametniji samo ako si stariji.....`87 si godiste.....I prijavicu te adminu budesh li nastavio sa vredjanjem.....
PoZ
J mogu da napišem i da sam '32 godište ako hoću...
I prijavicu te adminu budesh li nastavio sa vredjanjem.....
Da nećeš i muriju da zoveš, kad si videla šta te snašlo-bežiš....vidimo se...
 
Stvarno deluješ kao neka razmažena devojčica,koja je sve u životu dobila na tacni.Prva si počela sa vređanjem i još me ganjaš po temama da bi se prepirala-ukratko sama si tražila-dobila si, a sad rećiću te mami, tati ovome onome...ma daajPrvo si se kao nešto tu silila, a posle kad sam te malo spustio na zemlju videla si ko si i šta si.Stvarno previše letiš u oblacima...--------------MALENA-----------
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top