Problem mode.

progresivan

Početnik
Banovan
Poruka
34
"Vecina zena" su nekada kada je "tako radila vecina" radile "tako kako radi vecina", odnosno, nosile su kupace one starinske, nimalo atraktivne, sto vise pokrivaju nego otkrivaju. Danas je drugo... ali je u sustini isto: opet "vecina zena" radi isto kao sto radi "vecina zena"...
Sutra ce biti skroz gole, ali ni tada erotika nece biti na vecem nivou, niti ce se promeniti cinjenica da opet: "vecina zena" radi isto kao sto radi "vecina zena".

E ***** mu majku, ja ne mogu da verujem da ima tako malo slobodnih (psihicki) zena koje se "razlikuju od vecine" bilo u kom pravcu. Ocu razlike.
Dakle, nije bitno da li se stil devojke slaze ili ne slaze sa modom, bitno je koliko je to bio "njen licni izbor". Ubedjen sam da je 90% zena ubedjeno da "same biraju svoj stil oblacenja", i ubedjen sam da to sto su one ubedjene u to ne menja cinjenicu da ipak ne biraju same, i ako nisu svesne toga...
 
Poslednja izmena:
"Vecina zena" su nekada kada je "tako radila vecina" radile "tako kako radi vecina", odnosno, nosile su kupace one starinske, nimalo atraktivne, sto vise pokrivaju nego otkrivaju. Danas je drugo... ali je u sustini isto: opet "vecina zena" radi isto kao sto radi "vecina zena"...
Sutra ce biti skroz gole, ali ni tada erotika nece biti na vecem nivou, niti ce se promeniti cinjenica da opet: "vecina zena" radi isto kao sto radi "vecina zena".

E ***** mu majku, ja ne mogu da verujem da ima tako malo slobodnih (psihicki) zena koje se "razlikuju od vecine" bilo u kom pravcu. Ocu razlike.

Ne razumem koji je tvoj problem, hoces devojku koja ima svoj sopstveni izgradjeni stil van mode?:think:
Pa to valjda svaka devojka ima.. Nesto licno, osobeno, prepoznatljivo...:aha:
 
Uostalom, nesto najnekulturnije je "imitiranje drugih u kolicini i kvalitetu nagosti", bolje i kulturnije biti go i sramiti se nego biti obucen samo da bi imitirao ostale koji su takodje obuceni. Tema nije o golotinji, ovo je samo primer....
 
a015.gif

Ja te prike ne kontam...
 
Evo, ja se oblacim skroz cudnovato....
Obucem se skroz elegantno, stavim na noge martinke, i ofarbam nokte u crno....
I stavim na glavu najupadljiviji crveni sesir koji postoji.
Gledaju me malo cudno po ulicama, ali mene bas briga...
 
"Vecina zena" su nekada kada je "tako radila vecina" radile "tako kako radi vecina", odnosno, nosile su kupace one starinske, nimalo atraktivne, sto vise pokrivaju nego otkrivaju. Danas je drugo... ali je u sustini isto: opet "vecina zena" radi isto kao sto radi "vecina zena"...
Sutra ce biti skroz gole, ali ni tada erotika nece biti na vecem nivou, niti ce se promeniti cinjenica da opet: "vecina zena" radi isto kao sto radi "vecina zena".

E ***** mu majku, ja ne mogu da verujem da ima tako malo slobodnih (psihicki) zena koje se "razlikuju od vecine" bilo u kom pravcu. Ocu razlike.
Dakle, nije bitno da li se stil devojke slaze ili ne slaze sa modom, bitno je koliko je to bio "njen licni izbor". Ubedjen sam da je 90% zena ubedjeno da "same biraju svoj stil oblacenja", i ubedjen sam da to sto su one ubedjene u to ne menja cinjenicu da ipak ne biraju same, i ako nisu svesne toga...

U pravu si, slepo se prati modni trend iako postoje i takve koje to iritira pa grade svoj stil različiti od trenutno modernog.
 
U pravu si, slepo se prati modni trend iako postoje i takve koje to iritira pa grade svoj stil različiti od trenutno modernog.

nije bitno da li je razliciti ili je isti, bitno je "kako je do toga dosla", "voljom svojom" ili "kopiranjem drugih". Ne prati se on slepo, on se prati izuzetno otvorenooko, samo sto osobe koje to prate najcesce nisu svesne da to rade zato sto ne zele da budu svesne svoje gnusnosti, svest o tome bi ih iritirala... pa onda Grand prate... ali samo iz dosade a ne zato sto im se svidja...
 
Evo, ja se oblacim skroz cudnovato....
Obucem se skroz elegantno, stavim na noge martinke, i ofarbam nokte u crno....
I stavim na glavu najupadljiviji crveni sesir koji postoji.
Gledaju me malo cudno po ulicama, ali mene bas briga...

To nije "tvoje", vec je davno izmisljenjo... nista originalno, mada, razlicito od vecine. Ti tu ipak kopiras neke pevace i gitariste...
 

Back
Top