Vechita zanimacija igrama na stolu

Bahrim

Početnik
Poruka
14
Dobar dan zhelim svima posetiocima u razpolozhenoj konferenciji teme Zabava u delu linka za Sve i Svashta kao Svashtara.
Pozivam vas sve na diskusiju i shalu kaja okruzhuje veliki broj tema sve naslovljene kao Igre Kartama,Kockicama,Tarot,Figurice proricanja,Rotar Gatara.
Ja sam hobi zanimalac za te fine veshtine zabave u drushtvu i intimi,posebno bih naveo da je moguche da neko neshto i nauchi ovako dopisno internetom.
Svi vi koje imalo kopka zhelja i neostvareni snovi slobodno dodjite da zapochnemo zajedno veliku polaznicu koja che nas odvesti u mashtu i bezbrigu znanja svega unapred po proceni i prognozi.
Verovatno je barem manjinu ikada dotaklo da se malo provedu u zanimaciji koju im pruzha igra sa svim tim simbolima i njihovim znachenjima.
Od ranije znam neka znachenja stim da sam odkrio koliko ljudi toliko i nachina govora kao zakonitost svega sveukupnoga shto se kosi sa trikom i magijom.
U pravom smislu sam laik,ali nisam skroz neupuchen i to ne knjigama vech shto znam vishe osoba koje bash iziskuju u drushtvu i takve stvari.
Za pochetak hteo bih da vidim komentare,mozhda nechiji predlog za uvertiru pa da krene neshto nalik da se pozabavimo svime pomeshano.
Znate kako ovo vezuje i krupnije stvari chitave nauke kao astrologija,arheologija pronalazaka starih predmeta,pa sve do svetske aukcije i antikviteta.
Vidimo se buja baja uskoro hokus pokus preparandus shto pre to bolje chiri bu chiri ba.Buhaha duhovi vam ulaze u ekrane i domove.Dovidjenja Mandrak.
 
Ko si ti Mandrache jer ima nekih pravila mene interesuje igra proricanja,imam pasulja ali neznam shta se gleda.
Jel to ima veze sa buretom bachvom u koji se svrshi mlaz obranog mleka pa se gleda u kajmacharu.
Nachuo sam da na selu ima tih gatara baba bajalica koje svakog obajaju i uvrachaju,ali da je skupo i one neche da kazhu pravila koja znaju.
 

Back
Top