"Bože pravde " u Rijeci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
Zlato za Čavića u Rijeci!

9296719149429960d6133767986878_big.jpg


Srpski plivač Milorad Čavić osvojio je zlatnu medalju u disciplini 100 metara delfin na Evropskom prvenstvu u 25-metarskim bazenima u Rijeci.

Čavić je vremenom od 49,19 sekundi postavio novi evropski rekord. Drugi predstavnik Srbije u finalnoj trci 100m delfin, Ivan Lenđer, zauzeo je šesto mesto, rezultatom 50,47 sekundi. Čavić je tokom cele trke bio u vođstvu, posle drugog okreta čak i ispred svetskog rekorda, koji je na kraju ipak ostao u vlasništvu Jana Krokera (49,07).

"Ovo je neočekivan rezultat za mene. Imao sam dužu pauzu, nisam se dovoljno pripremao. Neki su spemniji od mene, ali ja sam željniji", izjavio je Čavić odmah nakon trke.

Drugo mesto pripalo je Špancu Rafaelu Perezu (49,74), dok je 'bronzu' osvojio Rus Nikolaj Skvorcov (49,98).

http://www.b92.net/sport/na_vodi/plivanje.php?yyyy=2008&mm=12&dd=12&nav_id=333970
 
Jel su pevali Hrvati :)

jesu:mrgreen:
pjevali su uz himnu zlato i evropski rekord:


Zlato i europski rekord Hrvatice Sanje Jovanović

s11.wide.jpg


Hrvatska plivačica Sanja Jovanović nova je europska prvakinja na 100 metara leđno u 25-metarskim plivalištima. U finalu Europskog prvenstva u Rijeci Sanja je osvojila prvo mjesto isplivavši pritom novi europski rekord - 56.87.

-------
eto i mi "svog "konja" tojest "#$%#:rumenko: za trku imamo":hahaha::hahaha::hahaha:
:mrgreen:
 
DRAGOSHE ZASTO SI IZOSTAVIO OVO IZ VESTI?!?!?!

Tokom intonacije srpske himne organizatori su himnu skratili gotovo za trećinu, što se primetno odrazilo na raspoloženje srpskog reprezentativca, ali i deo gledališta, koji je zvižducima negodovao zbog propusta u organizaciji.

zasto krijes informaciju dragoshe da hrvati nisu dali da se odsvira pobednicka himna do kraja?!?!?!
 
DRAGOSHE ZASTO SI IZOSTAVIO OVO IZ VESTI?!?!?!

Tokom intonacije srpske himne organizatori su himnu skratili gotovo za trećinu, što se primetno odrazilo na raspoloženje srpskog reprezentativca, ali i deo gledališta, koji je zvižducima negodovao zbog propusta u organizaciji.

zasto krijes informaciju dragoshe da hrvati nisu dali da se odsvira pobednicka himna do kraja?!?!?!

Pa dobro, valjda se to podrazumjeva :)
 
DRAGOSHE ZASTO SI IZOSTAVIO OVO IZ VESTI?!?!?!

Tokom intonacije srpske himne organizatori su himnu skratili gotovo za trećinu, što se primetno odrazilo na raspoloženje srpskog reprezentativca, ali i deo gledališta, koji je zvižducima negodovao zbog propusta u organizaciji.

zasto krijes informaciju dragoshe da hrvati nisu dali da se odsvira pobednicka himna do kraja?!?!?!

znao sam da će se morat desit opet neka pi2dariya:roll:


verovatno nisu imali snimku cele himne...ili nisu očekivali da će neko pobediti iz Srbije?:think:

kako god mislim da je Sanader dužan da se pod hitno ispriča zbog ovog propusta:cool:

eco kyo se ispričava u ime Hrvatske forumašima na Krstarici:(
 
znao sam da će se morat desit opet neka pi2dariya:roll:


verovatno nisu imali snimku cele himne...ili nisu očekivali da će neko pobediti iz Srbije?:think:

kako god mislim da je Sanader dužan da se pod hitno ispriča zbog ovog propusta:cool:

eco kyo se ispričava u ime Hrvatske forumašima na Krstarici:(

ma daj kyo , ne pricaj gluposti, imali su naravno himnu , al jednostavno nisu dali da se odsvira do kraja - zato sto je srpska.

mislim da si ti ok lik i da nas ne mrzis, ali vecina hrvata da, mislim ne vidim drugi razlog zasto bi pravili ovakve ujdurme i svaki srpski uspeh dozivljavali kao sopstveni neuspeh.
 
A gdje nabavljaju djelove himne? :mrgreen:



Pa da, Čavić nije bio među favoritima...:roll:

a šta ja znam onako pretpostavljam šta bi mogo bit razlog

a jesu li svima tako skratili

možda vaša duže traje pa svaka himna ima određenu zajedničku "minutažu" pa malo skratili

ajd dobro je da nisu pustili kakvu drugu himnu il onu prethodnu

ajd pa bila je....zar od svake vesti treba praviti BAUK?:confused::confused::confused:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top