Gimnazija Svetozar Markovic Niš

9,maj to je skola! Mada jeste da je po znanju ucenika na samom dnu univerzuma:mrgreen:
ali ovako je super,profesori su dobri,nisu kao u drugim gimnazijama neki zajebani,koji kinje decu,ovde su svi uglavnom dobri,normalno ako hoces bolju ocenu moras da ucis,da me ne svatite da govorim za profesore da su dobri zato sto daju dobre ocene...
 
ma kakav zakon majke ti????propali ste....nacisto me razocarala vasa gimnazija...ja sam u pocetuku hteo nju ali nakon izjava pojedinih ucenika i profesora sam ipak odustao..i ne kajem se zbog toga iskreno..ubih se uceci ovde u svetozaru ali bar nesto naucim...sto se ne bi bas reklo za sve vas tamo|!!!!

A ja kad bih opet birao, opet bih upisao Boru bez razmišljanja! To mi je najbolja odluka koju sam mogao da napravim, jer sam tamo stekao prijatelje za ceo život...
 
Prvo, u Boru ne moze da ode svako (npr. na matematickom sa 67 poena -no no);
drugo, profesori su korektni i fini, naravno da postoji neko zamajan tu i tamo ali u vecini su super;
trece, ne znam ko ti je pricao i kakve stvari o Bori ali to mora da je neko ko je mislio da ce moci suvise lako da prodje bez ucenja ili ko uopste i nije bio za Boru nego je tamo zalutao(ima i takvih), treba cuti vise misljenja pa formirati objektivnu sliku o skoli a ne iz jednog ugla;
cetvrto, nisam se nimalo pokajala sto sam upisala Boru, mislim da mi je to najbolji korak koji sam do sada napravila, da ponovo upisujem ponovo bih upisala;
peto, Borini ucenici se prepoznaju cim se negde pojave (naravno oni koji su pravi gimnazijalci iz Bore a ne neko ko je samo prosetao skolom) i na fakultetima ostvaruju odlicne rezultate....................

Sasvim je razumljivo da ce svako braniti svoju skolu sto je sasvim normalno. O Bori vlada pogresno misljenje da su tamo samo streberi i da mi ne vidimo nista drugo osim knjige i da nigde ne izlazimo i da imamo ogromnu dioptriju.....:hahaha::hahaha::hahaha:
Koja zabluda...stvar je u tome da mi sve stizemo - i skola i privatni i drustveni zivot, izlasci...To te u Bori nauce, da uskladis sve.
Nismo bas kao Sremcice, sa helankama, farbanim kosama, kilom sminke (vecina, da se ne uvredi manjina) ali, brate, nemamo masne kose i ostalo...
 
ma kakav zakon majke ti????propali ste....nacisto me razocarala vasa gimnazija...ja sam u pocetuku hteo nju ali nakon izjava pojedinih ucenika i profesora sam ipak odustao..i ne kajem se zbog toga iskreno..ubih se uceci ovde u svetozaru ali bar nesto naucim...sto se ne bi bas reklo za sve vas tamo|!!!!

A sto, mi kao nista ne naucimo? Mooooooooolim te? Jel vi ucite preko 2000 stihova?????
Jel pravite kratke filmove za neki predmet na foru dokumentarca????
Jel idete na izlozbe, koncete, u pozoriste (dobro, to bi vec trebalo da radite)????
 
Sasvim je razumljivo da ce svako braniti svoju skolu sto je sasvim normalno. O Bori vlada pogresno misljenje da su tamo samo streberi i da mi ne vidimo nista drugo osim knjige i da nigde ne izlazimo i da imamo ogromnu dioptriju.....
Koja zabluda...stvar je u tome da mi sve stizemo - i skola i privatni i drustveni zivot, izlasci...To te u Bori nauce, da uskladis sve.

Nismo bas kao Sremcice, sa helankama, farbanim kosama, kilom sminke (vecina, da se ne uvredi manjina) ali, brate, nemamo masne kose i ostalo...

I tako, neko posle kaže da o Bori vladaju stereotipi...:manikir:
 
ja ne kaszem da je bora raspustena skola iti da ste izcoraveli od ucenja ali opet mnogo delujete uobrazeno svi do jednog mada vecine ne deluje samo vec i jeste...profeori djene djeni nisu sjajni kako koj...inace dosle su nam bliznakinje iz vase skole u oedljenje i nemate pojma koliko pozitivniji utisak imaju o nasoj skoli nego o vasoj...doduse to je pitanje ukusakako se kome gde svidja i svako ima pravo da bira sta hoce a ja sam izabrao grobare i ne kajem se niti cu se kajati borani mali....:zima2::zima2:
 
Pa dobro, slažem se, morao bih da proživim još onoliko života koliko ovaj grad ima škola, pa onda da sudim... ;)

Ma štreberi ili ne, samo smo 4 godine za redom bili prvaci u odbojci na svetosavskom... i Grobarska je uvek padala u finalu, a Sremac u polufinalu ;)

kakve veze ima odbojka sa uspehom neke skole...da sam hteo po tome da se merim isao bih u deveti maj...al ajte na ferku iz matisa da vas vidim....(olimpijada govori za sebe)...z:plez:z:plez:
 

Back
Top