Gde su ti muskarci za brak?

skorpijamaya

Domaćin
Poruka
3.002
:D obecala sam drugarici da cu postaviti ovo pitanje ovde i da cu joj proslediti puno
istinitih i iskrenih odgovora jer mi se juce ispovedala na ramenu. :)

Dakle kaze ''svi do jednog u Rl i u VL na msn, facebook, forumima kazu odmah na pocetku da nece nista ozbiljno, kakva veza a tek brak?? u Rl isto hoce da se zabavljaju,povremeni ili cesci susreti ali nijedan nece da se zeni :confused:

onda se tako cuje sa nekim poznanicama od ranije koje su ludovale, opijale se, menjale frajere, nisu neke ribe itd..i kazu joj udale su se ili udaju se..pa to dotuce i cini deprimirajuce kaze...''Pa gde nalaze te muskarce za brak???!!!! gde su??!!'' :roll: :think:
 
A i vi žene hoćete da je visok crn da ima dobra kola pare ebiga da je mangup i da je vjeran a ko ima sve to sigurno neće biti samo s jednom ribom .Teška neka vremena sve se promjenilo neželim da ispadam kao neka stara baba ali sam i sam u istim problemima nekad se izlazilo skupa a sad cure s curama muški s muškima i opleti po pivi ebiga
 
Neki su na ulici, drugi na radnom mestu, u prevozu, na utakmici... Podmladak igra PSP ili sada prepričava roditeljima šta su radili u vrtiću, ali oni će rasti za neke sledeće generacije udavača. Hej, kakvo je to pitanje: Gde su? Ta neće na gotovo da joj se isporuči jedan, sa sve izvodom iz mkr ("izvinjavamo se, mlogo se izvinjavamo")? U stvari, poznajući par primeraka oba roda, čim se ovo pita verovatno bi tela tako. Može, ali juče. Ne traži se muško (niti žensko) odmah za brak, prošla ta vremena. Sada se ljudi zabavljaju, malo luduju, upoznaju se koliko-toliko i ako nisu baš neodgovarajući vremenom se zbliže i uzmu. A ima ih svuda. Samo ne treba gubiti previše vremena na traženje, nisu to cipele, nema veze ako tamo negde možda postoji bolji primerak, dok stigneš uze neko drugi. Nego prvi (dobro, može drugi il treći) pogodan, pa kud vas put nanese.

Uostalom, postoje i profesionalne provodadžije. Šta je kesa novaca ako joj je toliko stalo da ufati muža?
 
ovo je prica mnogih devojaka/zena oko/preko 30-te ne traze ni kola, ni pare, imale su duze i krace veze ali nijedan nece brak, pa se zapitaju s pravom kako druge pronalaze muskarce za brak i gde? jel nesto pogresno rade? :confused:

Па друге можда не траже па зато...

И не раде оне ништа погрешно.
Оне, изгледа, изаберу погрешног.
Али то је већ нека друга тема.
 
ovo je prica mnogih devojaka/zena oko/preko 30-te ne traze ni kola, ni pare, imale su duze i krace veze ali nijedan nece brak, pa se zapitaju s pravom kako druge pronalaze muskarce za brak i gde? jel nesto pogresno rade? :confused:

na selu.. ima nezenja koliko hoces i svi jedva cekaju da se ozene.. eto, pa reci drugaricama.. za uzvrat ne trazim nista, ali ako bas insistiraju, mogu da me zovnu na jedno ladno ispred seoske zadruge
 
:D obecala sam drugarici da cu postaviti ovo pitanje ovde i da cu joj proslediti puno
istinitih i iskrenih odgovora jer mi se juce ispovedala na ramenu. :)

Dakle kaze ''svi do jednog u Rl i u VL na msn, facebook, forumima kazu odmah na pocetku da nece nista ozbiljno, kakva veza a tek brak?? u Rl isto hoce da se zabavljaju,povremeni ili cesci susreti ali nijedan nece da se zeni :confused:

onda se tako cuje sa nekim poznanicama od ranije koje su ludovale, opijale se, menjale frajere, nisu neke ribe itd..i kazu joj udale su se ili udaju se..pa to dotuce i cini deprimirajuce kaze...''Pa gde nalaze te muskarce za brak???!!!! gde su??!!'' :roll: :think:

Progledalo se...:per:
 
:D obecala sam drugarici da cu postaviti ovo pitanje ovde i da cu joj proslediti puno
istinitih i iskrenih odgovora jer mi se juce ispovedala na ramenu. :)

Dakle kaze ''svi do jednog u Rl i u VL na msn, facebook, forumima kazu odmah na pocetku da nece nista ozbiljno, kakva veza a tek brak?? u Rl isto hoce da se zabavljaju,povremeni ili cesci susreti ali nijedan nece da se zeni :confused:

onda se tako cuje sa nekim poznanicama od ranije koje su ludovale, opijale se, menjale frajere, nisu neke ribe itd..i kazu joj udale su se ili udaju se..pa to dotuce i cini deprimirajuce kaze...''Pa gde nalaze te muskarce za brak???!!!! gde su??!!'' :roll: :think:

Па та твоја пријатељица, ако у старту крене у потрагу за мужем, већина ће их побећи главом без обзира, осим
уколико није екстра риба. Такве не пређу 25-ту, без мужа.
Твоја пријатељица највероватније има нека интересовања, хобије, нешто што је занима, па нека на таквим
местима потражи сродну душу, али опуштено, без пресије, или помена речи брак... Ако нешто "пецаш" и то
је тако очигледно и упадљиво, а при том се на твом лицу види грч, очај, сваки мушкарац ће побећи главом без
обрзира. :aha:
 
Video sam ovu temu na "zidu" te je procitah i slatko se nasmejah...
Generalno,mushkarca traziti ili se raspitivati na netu "kako ga osvojiti" je totalno pogreshno a necu da spominjem i neke druge reci...
Savrsheno ne postoji to je cinjenica, te kada bi i zene a i mushkarci iole se vratili u normalu shvatili bi da nije sve u sadashnjem vremenu,lepoti,parama vec da treba razmishljati i o buducnosti.
Bash zbog toga shto se devojke,momci traze po netu, dolazi do toga da zatupljujemo i da pocinjemo da glumimo ono shto nismo.. jer svi znamo da nema nishta od iskrenosti i pravih emocija dok se dvoje ne sretnu oci u oci.
svi treba da se spustimo na zemlju, da otvorimo oci, jer sve lepe stvari,osobe su oko nas,samo ih treba videti,cuti,dodirnuti,upoznati a ako "letimo" i dizemo glavu, sve to lepo cemo "preleteti" i kada se umorimo od "letenja", "sletecemo" i shvatit da su nam
"krila" unishtena i da drugi par istih nemamo, a tada moze vec kasno biti.
Vec cetiri godine imam devojku (planiramo uskoro i vencanje ) koja je mene " lovila " a ja kao svaki mushkarac "uzivao u zivotu" i jednog trena shvatih ( hvala joj puno shto je imala vremena i strpljenja da se ja opametim ) da nije sve u veshtackoj lepoti,provodima i izopacenosti vec da je SVE u iskrenosti i jednostavnosti i u onome shto jesi i da za necim "idealnim" tragati ne vredi...te tu devojku menjao ne bih ni za 100 sadashnjih koje sebe opisuju normalnim i savremenim devojkama.......
Pozdrav svima!!!!
 
:D obecala sam drugarici da cu postaviti ovo pitanje ovde i da cu joj proslediti puno
istinitih i iskrenih odgovora jer mi se juce ispovedala na ramenu. :)

Dakle kaze ''svi do jednog u Rl i u VL na msn, facebook, forumima kazu odmah na pocetku da nece nista ozbiljno, kakva veza a tek brak?? u Rl isto hoce da se zabavljaju,povremeni ili cesci susreti ali nijedan nece da se zeni :confused:

onda se tako cuje sa nekim poznanicama od ranije koje su ludovale, opijale se, menjale frajere, nisu neke ribe itd..i kazu joj udale su se ili udaju se..pa to dotuce i cini deprimirajuce kaze...''Pa gde nalaze te muskarce za brak???!!!! gde su??!!'' :roll: :think:


A zene kod nas nisu bas jako neprivlacne, nego se ne znaju sminkati. Tako da kad bi promenile stavove mogle bi se udati kad pozele. Niko nece zenu koja je stalno nadurena i nece kuvati ili jos gore svaljivati zenske poslove na muskarca. Time mu ubija muskost.
 
:D obecala sam drugarici da cu postaviti ovo pitanje ovde i da cu joj proslediti puno
istinitih i iskrenih odgovora jer mi se juce ispovedala na ramenu. :)

Dakle kaze ''svi do jednog u Rl i u VL na msn, facebook, forumima kazu odmah na pocetku da nece nista ozbiljno, kakva veza a tek brak?? u Rl isto hoce da se zabavljaju,povremeni ili cesci susreti ali nijedan nece da se zeni :confused:

onda se tako cuje sa nekim poznanicama od ranije koje su ludovale, opijale se, menjale frajere, nisu neke ribe itd..i kazu joj udale su se ili udaju se..pa to dotuce i cini deprimirajuce kaze...''Pa gde nalaze te muskarce za brak???!!!! gde su??!!'' :roll: :think:

Kaži drugarici - nema više, ostali su samo pametni. Nego neka ona sprema neku drogu da podvali potencijalnom kandidatu, kad poludi :tease: možda će da potpiše... :gace:
 
:D onda se tako cuje sa nekim poznanicama od ranije koje su ludovale, opijale se, menjale frajere, nisu neke ribe itd..i kazu joj udale su se ili udaju se..pa to dotuce i cini deprimirajuce kaze...''Pa gde nalaze te muskarce za brak???!!!! gde su??!!'' :roll: :think:

Dakle, pouka je: treba ludovati, lumpovati, ne obraćati pažnju na izgled

i stiže maca na vratanca...pa i nije to tako loše, haha
 

Back
Top