Retriver na poklon

CicaBg

Zainteresovan član
Poruka
202
Unapred se izvinjavam ako cu zvucati jako besno ali situacija je sledeca.Glupava s**** je pre par sati izbacila zlatnog retrivera od 7 meseci u moj kraj.Naleteo je na komsinicu koja ima snaucera i kada ga je pitala zasto to radi odgovor je bio da vec ima jednog psa i da mu je ovaj visak te da ga je doveo sto dalje da pas ne bi mogao da ga prati.Malisa se zove Rex,jako je umiljat i istraumiran.Kada krenem da ga pomazim panicno se spusta na pod.Uz to je imao i ogrlicu koja ga je davila.Psa poklanjam izkljucivo za stan.Dakle bez boksova i kucica.Ako ima zainteresovanih neka dodju sutra na stand u Knez Mihajlovoj od 12 do 18h.
A bivsem gazdi...GRRRRRRRRRRRR
 
i posle zasto imam ulicne pse..e sad treba pozvati televozije da snime..da ga navatju i pitaju odakle mu pravo da to uradi!!i da sve ove mrzitelej naucimo pameti iz acepimo im usta.pa ako im bude smetao neki ker tom coveku na vrata pa nek njemu ispijaju mozak.a nas da ostave ne miru
 
Pa šta je bilo sa kucom, da li je udomljena? Ako nije, treba je voditi na TV i javno prozvati, tj imenovati debile koji su ga ostavili i tužiti, pa neka služe za primer dugima. Izložiti iz javnom linču, ništa drugo! :dash:
 
"Covek" koji je izbacio Rexa je zbrisao pre nego sto sam ja stigla.Pas na zalost nije imao cip ili bi ga ganjali verujte mi.Rex je naso isti dan novu kucu.Nas veterinar ga je odveo u Cacak kod svoje sestre i setrica gde ima veliku kucu sa ogromnim dvoristem.Javljeno mi je da je sve u najboljem redu.Na kraju svega pas je imao ludu srecu jer da je jos ostao kod ovog lika ogrlica koja je bila tako usko zategnuta bi uskoro pocela da se urezuje.Uz to je bio i prestravljen kao da ga je neko stalno mlatio.Sada mu je neuporedivo bolje i obozavaju ga.
 
To je prica kao sa mojom Monom, letos je bila izbacena i ostenila se bukvalno u paradajzu, a sada knjava u toplom krevetu... Neki psi su prosto rodjeni pod srecnom zvezdom, a neki se ceo zivot pate...
 

Back
Top