Podela Beograda

Da li treba izdvojiti nebeogradske opštine iz Beograda?

  • Da

  • Ne

  • Da, uključujući i Zemun

  • Ne znam/ sve mi je jedno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Još jedan banaćanin

Primećen član
Banovan
Poruka
519
Koji će očin Beogradu "zapizdinske" opštine tipa Mladenovac, Sopot ili Lazarevac, osim da stanovnici tih pripizdina podižu cene svojih nekretnina?
To ne pripada Beogradu, to su zasebne varošice!

Tamo je stanje kao za vreme Turske, blatište na sve strane, nema posla, narod nema para, a cene nekretnina visoke.

Te nebeogradsko-beogradske opštine bi mogle da formiraju poseban okrug ili da se priključe nekim okruzima sa kojim se graniče.

Beograd_district.gif


10gjp0g.jpg


Beograd ima površinski najveću gradsku upravu u ovom delu Evrope.
 
Poslednja izmena:
:klap::klap::klap: E i ti nesto tacno da kazes. Povrsinski nije bio najveci ni u SRJ, ni u SFRJ, vec je to jedan grad u Crnoj Gori. Neverovatno, ali istinito.

Belgrade
Area: 3,222.68 km²

Podgorica
Area: 1,441 km²

Niksic
Area: 2,065 km²

Dakle, prekini da lupas gluposti kad je Beograd najveci.
Ipak treba malko konsultovati podatke u wikici. Jako mi je zao sto je forumas neverujuidole ispao glup.
 
Niksic i nema opstine pametnjakovicu ima samo 1-a to je niksic :mrgreen::hahaha:

Ispao si glup. Ima jednu opstinu, ocito ne znas nista o teritorijalnoj organizaciji.

Niksic je gradsko naselje koje ima jednu opstinu. Beograd je grad koji ima vise opstina.
I jedna i druga jedinica SU GRADOVI. Beograd ima najvecu povrsinu od svih gradova na Balkanu, to je realnost.
Uprava grada Beigrada (što je rekao banaćanin) je veća od opštine/grada Nikšića.
Očigledno je došlo do zabine.
 
inace, ko se rodio u bgd ili u nk, samim tim zavrsio je posao. dziberi, kad dodju u bgd ili nk, se bore rukama i nogama. ali ipak ostaju celog zivota to sto su
naso si sta da poredis ko jos grebe da i rukama i nogama da dodje u selendru poput Niksica , pa odande ljudi gledaju sto pre da zbrisu kao i iz ostatka te brdjanske vukojebine zvane CG , a za Beograd si vec u pravu
 
Poslednja izmena:
pa ne verujem da je velika razlika ako ne racunamo one sto su za vreme komunizma dolazili da rade u zelezaru i pivaru
mislim svaka cast tamosnjim ljudima al kad sam bio tamo nisam video nista narocito
obicno socijalisticko naselje prepuno bezlicnih zgradetina u sred neke nedodjije do koje ti treba 10 dana jahanja i po koja stara zgrada koja nesto vredi
mada je okolina sa Ostrogom i Durmitorom stvarno lepa al sam grad i nije nesto ,bar ono sto sam ja video za kratko vreme
 
pa ne verujem da je velika razlika ako ne racunamo one sto su za vreme komunizma dolazili da rade u zelezaru i pivaru
mislim svaka cast tamosnjim ljudima al kad sam bio tamo nisam video nista narocito
obicno socijalisticko naselje prepuno bezlicnih zgradetina u sred neke nedodjije do koje ti treba 10 dana jahanja i po koja stara zgrada koja nesto vredi
mada je okolina sa Ostrogom i Durmitorom stvarno lepa al sam grad i nije nesto ,bar ono sto sam ja video za kratko vreme

Pa i nije nesto.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top