Dačić nastavlja da hapsi koalicione partnere!

Poruka
5.643
UHAPŠEN MUŽ DRŽAVNE SEKRETARKE!

Zoran Stojačić (44), suprug Snežane Lakićević-Stojačić, državne sekretarke Ministarstva rada i visokog funkcionera DS-a, uhapšen je kao član mafijaške grupe Gorana Kneževića! Pored Stojačića koji je direktor zrenjaninske hale sportova u izgradnji , uhapšeni su i Branislav Radanović, direktor „Voda Vojvodine", i Duško Janković, direktor vodoprivrednog preduzeća „Srednji Banat" iz Zrenjanina.

Moj suprug nije kriv... Snežana Lakićević-Stojačić u vreme hapšenja svog muža gostovala na RTS-u

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=53331&sectionId=39
 
Сами сте 'тели Дачића, још сте га и молили да се прихвати МУП-а. Сад кад вам неко покуца на врата за сваки случај реците: "Ако је то полиција на вратима, онда никога нема у стану".
 
meni to izgleda ovako: dacic radi sto je kostunica zamislio, tadic cuti i odobrava a dinkic ce d` izede gowno

Ma Dinkic je lopovcina jedna velika.Onaj mali sto im radi kao sekretar u Arandjelovcu vec pet meseci nije primio platu (plata mesecna 12 000) , telefon su im prosli mesec bili iskljucili za neplacene dugove, a gazdarici lokala vec 8-9 meseci nisu platili kiriju.

Sto je naj zalosnije od cele ove price,mali mi kaze da Opstina daje njegovu platu,naravno svaki mesec ali je on ne dobija.Dok ju je dobijao ona je iznosila 17 000 din. ali glavni Dinkicevac u AR. mu je uzimao 5000 od plate svaki mesec i tvrdio da mora te pare da uplati na racun Arandjelovackog DS.
 
Ma Dinkic je lopovcina jedna velika.Onaj mali sto im radi kao sekretar u Arandjelovcu vec pet meseci nije primio platu (plata mesecna 12 000) , telefon su im prosli mesec bili iskljucili za neplacene dugove, a gazdarici lokala vec 8-9 meseci nisu platili kiriju.

Sto je naj zalosnije od cele ove price,mali mi kaze da Opstina daje njegovu platu,naravno svaki mesec ali je on ne dobija.Dok ju je dobijao ona je iznosila 17 000 din. ali glavni Dinkicevac u AR. mu je uzimao 5000 od plate svaki mesec i tvrdio da mora te pare da uplati na racun Arandjelovackog DS.

ovih dana se pravi nova lokalna vlast...dacic pritiska svoje lopove da batale staru (lopovsku) ekipu a da formiraju novu (lopovsku), u skladu sa republickim vlastima
 
Hapse sitne lopove, ali ajde, bolje ista nego nista, mora negde da se pocne, samo sto je ovo sve show za narodne mase, a uhapseni ce uskoro biti na slobodi i sve ce ovo brzo pasti u zaborav :evil:

Da,i što ne proveravaju ili istražuju već od ranije gomilu prijava protiv zloupotrebe funkcionera i političara.I sam Dačić se vezuje za aferu"kofer".Neka probaju da ispituju zloupotrebe u NIS-u i EPS-u ako smeju.
 

Back
Top