prodje i ovaj vikend...

Pa ne znam sad koliko je to istina ...Ja sam visoka 182 (motka kako ti kazes ,ali dobra :wink: ) i normalno je da volim visoke muskarce .....e sad ako je nizi cm-dva necemo da cepidlacimo :)A tacno je da niski muskarci vole visoke cure .
Imam ja jedno pitanjce :da li muskarci vise vole mrsave ili punije devojke i zasto?
 
176 cm

primijetila sam da nizi wole wisoke djewojke ali da wisoki muskarci wole niske djewojke-hm,pa to stwarno nisam zakljucila,ali... :roll:

bila sam 2 god. s dwometrasem i bilo mi je super...
danas imam decka koji je wisok 192,a u principu wolim wisoke tipowe...ne znam :twisted:
 
A kakve veze ima visina sa vikendom, da li je neko narastao ili se smanjio preko vikenda, ili sta !?! Ovo pitam cisto da se usavrsim, posto sam i ja mentalno razbarusen, ali nikako da postignem takvo savrsenstvo, da se skroz razidjem sa nekom temom!
 
wet look:
dobro,'ajd' moz'' da komentarises kakve muske volis i da odgovoris na ono pitanje o debljini...[/color][/b][/i] :wink:

e vidis , pade mi na pamet da je jos jedan razlog moje 'neprosvetljenosti' na datu temu :oops: to sto mi je tako svejedno , ali hajde, ne bih bas volela da mogu nekom da ''jedem sa glave' ili da treba sa sobom da nosim merdevine ne bih li ga poljubila :D , a sto se debljine tice, e tu vec sigurno nisam zastupnik price "bolje da ljulja,nego da zulja","ljubavnih zuljeva" i sl. :lol: ali avaj ...
Ja sam 172/58, a on moze da bude sta god 'oce :D (ako u glavici ima ono sto se meni dopada :wink:
 
178cm,72kg.Neko ce reci nizak.Za sebe dovoljan.A moja zenica 177cm,51kg mozda motka ali moja i volim je takvu.Doduse pocela je da se bucka.Ali sobzirom u kakvom je stanju opravdano je.Ali cekam trenutak samo da joj kazem.E draga moja sta ti uradi 100gr mesa. :lol:
 
apotekarka:
Nemoj da si lud! :wink:
Kako ti žena podnosi ove prve mesece?
Ma super.S obzirom da joj nije prva trudnoca tvrdi iz iskustva da joj je sada mnogo bolje.Ali inace je nacisto blesava.Cas se mazi,pa bi se bila,pa onda mora da seta,pa se umori.U stvari bas je u drugom stanju.Ali fitnes nepropusta.Ja bas i nisam siguran koliko je to pametno.Ali njen ginekolog tvrdi da sve do sedmog meseca moze da se posveti punim fizickim aktivnostima.Hm :? Dali da mu verujem?
A sto ono ma nemoj da si lud?
 
apotekarka:
Nemoj da zezaš trudnu ženu.
Ja sam apsolutno ZA sve normalne fizičke aktivnosti.
Jel prestala da radi?
Hm radi.To je teska definicija za moju zenkicu.Ona ti je tezak radnik.Samo nikako da uhvati pravac.Ipak sreca da sa onolikim nasledstvom iz prvog braka moze bas i da pravi planove.Sto se mene tice bas se i nezanimam trenutno za njen poslovni angazman.Posle ona tri meseca yebanja po Londonu zbog njenog posla vise m,e i neinteresuje.Ali radi.Samo neznam sta i sa kim.Samo da mi dete ne razbuse :roll: HeheheSalim se NARAVNO.
 

Back
Top