Nekoga traže u Aranđelovcu?!

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
Potraga za optuženicima

12. decembar 2008. | 10:20 -> 11:03 | Izvor: B92
Aranđelovac -- U Aranđelovcu je u toku akcija policije u sklopu traganja za haškim optuženicima, saznaje B92.

Kako B92 saznaje, policija u Kosovskoj ulici u Aranđelovcu pretresa kuću penzionera Ljubinka Zlatića, poreklom iz Bosne i Hercegovine. Ovaj čovek, kako saznajemo, godinama je radio u Nemačkoj, a pre nekoliko godina vratio se u zemlju. Kako nezvanično sazanjemo, sa njim u kući živi njegova supruga, a u dvorištu se nalaze još dva objekta. Za sada policija nije nikog privela.

Kakoje Tanjugu potvrđeno u Tužilaštvu za ratne zločine, akcija se sprovodi u okviru Akcionog plana, a po nalogu tog tužilaštva.

Podsetimo, nedavno je, u okviru potrage za dokazima koji bi mogli dovesti do hapšenja Ratka Mladića i Gorana Hadžića, policija pretresla stan Darka Mladića, sina Ratka Mladića, a pretres je izvršen i u prostorijama Telekoma u Obrenovcu, na radnom mestu supruge Darka Mladića.

Mesec dana pre toga, policija je izvršila pretres kuće i fabrike porodice Vujić iz Vlajeva.
 
Potraga za optuženicima

12. decembar 2008. | 10:20 -> 11:03 | Izvor: B92
Aranđelovac -- U Aranđelovcu je u toku akcija policije u sklopu traganja za haškim optuženicima, saznaje B92.

Kako B92 saznaje, policija u Kosovskoj ulici u Aranđelovcu pretresa kuću penzionera Ljubinka Zlatića, poreklom iz Bosne i Hercegovine. Ovaj čovek, kako saznajemo, godinama je radio u Nemačkoj, a pre nekoliko godina vratio se u zemlju. Kako nezvanično sazanjemo, sa njim u kući živi njegova supruga, a u dvorištu se nalaze još dva objekta. Za sada policija nije nikog privela.

Kakoje Tanjugu potvrđeno u Tužilaštvu za ratne zločine, akcija se sprovodi u okviru Akcionog plana, a po nalogu tog tužilaštva.

Podsetimo, nedavno je, u okviru potrage za dokazima koji bi mogli dovesti do hapšenja Ratka Mladića i Gorana Hadžića, policija pretresla stan Darka Mladića, sina Ratka Mladića, a pretres je izvršen i u prostorijama Telekoma u Obrenovcu, na radnom mestu supruge Darka Mladića.

Mesec dana pre toga, policija je izvršila pretres kuće i fabrike porodice Vujić iz Vlajeva.

Malo predstava za medjunarodne i domace medije, malo demonstracija sile i izivljavanje nad ljudima, da narod vidi kroz sta sve prolaze ljudi zbog ,,onog zlotvora".

Meni Mladic deluje zadrto, mada posle Slobe im se ni ja ne bih predao, bilo da sam kriv ili ne.

Medjutim, Mladic se je svojevremeno drznuo da preti zapadnim zemljama, sto je nesumnjivo bilo protumaceno kao ,,pretnja od terorizma", tako da me ne bi nimalo iznenadilo da su ga provozali do Gvantanama ili Abu Graiba ili da su mozda ovde njime nadjubrili travu na Marakani.

Iako su svetski mediji brujali o tome, kod nas se nekako nije izvestavalo o CIA-inim skandalima sa otmicama nabedjenih terorista, cak ni o onom liku iz Nemacke koga su ukebali na makedonskoj granici, pa ga provozali avionom do Iraka, izredjali se na njemu, pa ga strovalili iz helikoptera u kosovku sumu bez ijednog dokumenta.

Ali cisto da se pokaze kako mi imamo naviku da stitimo kriminalce, napravise ovu pizdariju sa Kovacevicem... Kao stite cak i obicne kriminalce, a kamo li Mladica.
 

Back
Top